Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 22 Nisan Cuma Kim Elendi? Yarışmadan Kim Ayrıldı?

Gelinim Mutfakta 22 Nisan Cuma Kim Elendi? 18 Nisan ile 22 Nisan haftasında yarışan dört yarışmacından biri, bu hafta Gelinim Mutfakta yarışmasında en düşük puanı alarak yarışmaya veda eden isim oldu! İşte bu haberimiz de 22 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi sorusunun cevabı, bu haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 13 Mayıs Cuma Yarışmadan Kim Gitti sonucu öğrenmek için tıklayınız.

18 Nisan 2022 tarihinde başlayan yarışma programın da bugün 22 Nisan 2022 Cuma günü verilen puanlama sonucunda 22 Nisan Cuma gelinim mutfakta bu hafta kim elendi sorusunun cevabı netlik kazanacak.

=> Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Cuma Kim Gitti öğrenmek için lütfen tıklayınız.

18 Nisan Pazartesi günü yarışmaya Senanur, Yeşim Öksüz yerine programa katılan yeni isim oldu. Son zamanlarda gelen gelinlerin elendiğini bilen ve bu sezonun en güçlü yarışmacıları arasında yarışacağını bilen Senanur, bu hafta elenmemek için kolları sıvadı.

=> 29 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 22 Nisan Cuma Kim Elendi - Bahar Kula Elendi
Gelinim Mutfakta 22 Nisan Cuma Kim Elendi – Bahar Kula Yarışmadan Elendi

Senanur hafta başında çeyrek altını alarak kendisini eleme potasından bir tık üzerinde yer almayı başlardı. Salı günü de birinciliği paylaşan Semanur Bahar’ı eleme potasına sürükleyen isim oldu. 

=> 22 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Haftanın Birincisi Kim Oldu öğrenmek için tıklayınız.

Bahar yarışmada Senanur’dan daha tecrübeli olmasına rağmen, Senanur Pazartesi ve Salı günü aldığı yüksek puanlara, Bahar’ın üzerinde puanlar almayı başardı.

21 Nisan Perşembe günü Senanur Bahar’dan 8 puan alıp, Bahar’ı eleme potasına sürüklemeyi başardı. Bahar 22 Nisan Cuma günü eleme potasına yarışacağı için 22 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? sorusu en yakın isim oldu.

22 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi

18 Nisan 2022 tarihinde başlayan programda 22 Nisan Cuma günü son kaynananın vereceği 22 Nisan Cuma puanlaması ile 22 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? sorusunun cevabı %100 belli olacak. 

22 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi - Bahar Kula Elendi
22 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi – Bahar Kula ve Melek Elendi

Geçtiğimiz hafta Yeşim Öksüz elenen isim oldu. 8 aydır yarışan Yeşim’in elenmesi ile bu hafta yerine Senanur geldi. Senanur güçlü rakibinin yerine geldiği için beklentileri karşılamak adına, ciddi mücadele etse de şu an eleme potasının bir tık üzerinde yer alan isim oldu.

Gelinim Mutfakta 22 Nisan Cuma Kim Elendi

Geçtiğimiz hafta finalinde Yeşim’in elenmesi ile haftaya iki iddialı ve güçlü yarışmacının yanına yeni isimler dahil oldu. Bahar geçtiğimiz hafta Elif’in yarılması ile hafta ortasında yarışmaya dahil olduğu için elemeye tabi olmamıştı. Bu hafta Bahar elemeye tabi olan isim olduğu için Bahar hafta başından beri elinden geleni yaptı.

Bahar yeni gelen Senanur’u alt edip, bu hafta yarışmada kalmayı hedeflerken, Senanur’un beklenmedik yüksek puanlar alması, Bahar’ı moral ve motivasyon olarak %100 etkiledi.

Bahar Kula Kim
Bahar Kula

Senanur haftanın ilk iki bölünde günün birincisi olurken, Bahar ortalama puanlara seyretti. Senanur Çarşamba ve Perşembe günü hem düşük puanlar alması hem de aldığı ceza puanları ile bilezik iddiasını kaybedip, eleme potasına yaklaştı.

Bahar aldığı düşük puanlar neticesinde, Perşembe günü eleme potasına 41 puanla düşen isim olduğu için şu an Gelinim Mutfakta 22 Nisan Cuma kim elendi sorusuna en yakın isim oldu. 

Miyase: 71 + 20 = 91
Damla: 62 + 16 = 78
Bahar: 41 + 6 = 47
Senanur : 49 + 14 = 63

Bu hafta 18-22 Nisan haftasında toplam puanlamalar sonucuna göre, Gelinim Mutfakta yarışmasında ELEME OLMADI.

Gelinim Mutfakta 22 Nisan Cuma Kim Elendi: Eleme Olmadı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu