Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 23 Eylül Cuma Kim Elendi? [2 YARIŞMACI ELENDİ]

Gelinim Mutfakta 23 Eylül Cuma günü iki yarışmacı elenecek Peki Gelinim Mutfakta 23 Eylül Cuma Kim Elendi? Neden bu hafta iki yarışmacı elenecek? 23 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi?  Sorularının cevabını, bu yazının devamında detaylı olarak açıklanmıştır. 

19 Eylül 2022 tarihinde Pazartesi başlayan program, 23 Eylül 2022 Cuma günü verilen son puanlar sonucunda, 23 Eylül Cuma gelinim mutfakta bu hafta kim elendi sorusunun cevabı belli olacak.

=> 7 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi bilgi almak için lütfen tıklayınız.

22 Ağustos Pazartesi günü beşinci sezonuna merhaba diyen yarışma programında, reytinglerin kötü gitmesi ve yarışmaya heyecan katmak amacı ile bu hafta yarışmadan iki isim elenecek. Yerlerine ise biri popüler, diğer iddialı bir yarışmacı dahil olacak.

=> 30 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Elendi sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 23 Eylül Cuma Kim Elendi - Sibel & Tuğba & Emel
23 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi – Sibel & Tuğba & Emel

26 Eylül pazartesi günü yarışmaya iki yarışmacının gelmesinden dolayı, bu hafta finalinden iki yarışmacı da elenmesi gerekiyor. Yarışmada iki ismini gidecek olmasından dolayı gözler, 23 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta bu hafta kim elendi sorusunun cevabına çevrildi.

=> 23 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Birinci Oldu sonucu için lütfen tıklayınız.

Bu sezon başında yeni yarışmacılarla yola çıkan sevilen yarışma programında reytingler beklentilerin altında kalmasından dolayı, program yetkilileri halkın sevdiği ve adını yarışma tarihine altın harflerle kazımış isim ya da isimleri davet edip, yeniden eski reytinglerine kavuşmayı amaçladılar. Bundan dolayı bu hafta iki yarışmacı yarışmadan elenecek.

Gelinim Mutfakta 23 Eylül Cuma Kim Elendi

19 Eylül 2002 tarihinde başlayan yarışma programında Fatma yarışmaya dahil oldu. Yarışmaya yeni gelen Fatma ilk gün, günün sonuncusu olmasından dolayı, bu hafta finalinden eleme potasına %97,6’lik bir oranla eleme potasına düşmeyi garantiledi.

Gelinim Mutfakta Emel Kimdir - 22 Ağustos 2022
Emel Orun

Fatma matematiksel açıdan %3,4’lük oranı en iyi şekilde kullanmayı başardı. Bugün gelinen son noktada ilk gün sonuncu olan Fatma, hafta finalinden eleme potasından kendisini kurtarmayı başardı.

Fatma her ne kadar Gelinim Mutfakta 23 Eylül Cuma kim elendi? sorusunun cevabı olmayacağını düşünse de bu hafta iki yarışmacının elenecek olmasından dolayı, her an eleme potasına düşeceğini de çok iyi biliyor.  

Gelinim Mutfakta Tuğba Kimdir - Yeni Gelen Yarışmacı
Gelinim Mutfakta Tuğba Erurul

Geçtiğimiz hafta Döndü bileziklere almaya çok yaklaşmışken, aldığı düşük puanlarla elenerek yarışmaya veda etti. Sosyal medyada izleyiciler de bu duruma atıfta bulunarak şöyle söyledi.

İzleyici olarak Emel ve Sibel’in eleneceğini düşünüyorum. İzleyici Yorumu

Sözleri ile Emel ve Sibel’in gideceğini söylese de Emel şu ana kadar en fazla bileziği alan isim olmasından dolayı, elenecek isim Sibel dışında bir başka isim olma ihtimali, son ana kadar canlılığını koruyacaktır.

Gelinim Mutfakta Sibel Kimdir - 22 Ağustos 2022
Gelinim Mutfakta Sibel

Son kaynananın verdiği puanlama ile bu hafta Gelinim Mutfakta 23 Eylül Cuma kim elendi? sorusunun cevabı da kesin olarak belli oldu.

Tuğba : 56 + 22 = 78
Emel: 56 + 12 = 68
Sibel: 45 + 8 = 53
Fatma: 63 + 12 = 75

Bu hafta 19-23 Eylül Gelinim Mutfakta kim elendi sorusuna cevap olan gelin SİBEL oldu.

Gelinim Mutfakta 23 Eylül Cuma Kim Elendi:  SİBEL Elendi
23 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi:  EMEL Elendi

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu