Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 23 Nisan Cuma Kim Elendi? Ayten Mi? Seda Mı?

23 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi? İşte Cevabı

Gelinim Mutfakta 23 Nisan Cuma Kim Elendi? 23 Nisan Cuma günü en düşük puanı Ayten mi aldı? Yoksa Dudu mu aldı? 23 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi sorunun cevabı alt kısımda sizleri bekliyor.

=> 14 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Hangi Gelin Elendi öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Bu hafta 19 Nisan 2021 tarihinde başlayan yarışma programında bugün 23 Nisan Puanlaması sonucunda göre haftanın en düşük puanlarını alan gelin yarışmaya veda eden isim olacak.  Haftanın final fragmanında Seda Sayan “Nadir görülen bir durum” demesi üzerine gözler Gelinim Mutfakta kim elendi sorusunun cevabına çevrildi.

23 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi

Geçtiğimiz hafta yarışmadan eşlenen Ece’nin yerine gelen Dudu haftanın belli günlerinde çok iyi puanalar alırken belli günlerinde çok kötü puanlar almasında dolayı eleme potasının bir tık üzerinde yer almayı başardı. Lakin %100 bu hafta elenmeyecek diyebilecek bir puanı olmadığı için Dudu’nun bile elenme ihtimali var.

=> 7 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız.

1 Şubat 2021 tarihinde yarışmaya katılan aslen Azerbaycanlı olan Ayten Hatamova Güruf bu hafta istediği puanları hafta başında beri alamadı. Buna gerek kendi kaynanasından aldığı düşük puanların yanı sıra Ayten’in yapamadığı yemekler de buna %100 sebep oldu. Gelinen son noktada Ayten eleme potasına düşerken gelinim mutfakta bu hafta kim elendi sorusuna cevap olup olmayacağı merak konusu oldu.

Gelinim Mutfakta 23 Nisan Cuma Kim Elendi

19 Nisan 2021 tarihinde eski yarışmacı Dudu’nun yeniden programa dal olması ile başlayan yarışma programında haftanın final bölümü olan 23 Nisan Cuma günü toplam puan durumu sonucuna göre bir gelin yarışmadan elenecek.

=> Gelinim Mutfakta 23 Nisan 2021 Cuma Bilezikleri Kim Aldı öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 23 Nisan Cuma Kim Elendi

Gelinim Mutfakta 23 Nisan Cuma kim elendi sorusuna cevap vermeden önce Seda Sayan’ın günün sonuçlarını açıkladığı sırada söylediği “Nadir görülen bir olay” sözcüklerinden dolayı eleme potasında eşit puana sahip gelinlerin olduğu tahmin ediliyor.

Haftanın ilk bölümünden itibaren günün sonuncusu olan gelinler 

 • 19 Nisan Pazartesi: Ayten
 • 20 Nisan Salı : Dudu
 • 21 Nisan Çarşamba: Seda
 • 22 Nisan Perşembe: Seda

23 Nisan Cuma puanlaması öncesinde Seda bu hafta iki defa günün sonuncusu olan gelin olurken Ayten 23 Nisan Cuma öncesinde eleme potasına düşen isim oldu. Gelinim Mutfakta 23 Nisan Cuma Kim Elendi sorusunun cevabı %100 netlik kazanmasa da bu hafta elenecek isim Ayten ile Seda ikilisinden birisi olması bekleniyor.

23 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi sorusunun cevabı Seda olması daha ön plana çıkıyor

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

8 Yorum

 1. Ayteni yollarsanız Seda hanım Azerbaycan’dan. izleyiciniz olmaz Bende izlemem artık Esra gitsin Ayten gitmesin Lütfen 🙏🥺

 2. Aytenle bende veda etti m gelinim mutfaktaya 🥺🥺🥺🥺🥺🥺Ayten
  Mutluluklar hayatında üzülme. canım oranın neşeli kızı gitti 🥺🥺

  1. Ayten gitti izlemeyı bıraktım esra gıttseydı artık izlemıyorum innşallah aytenı gerı gelse keske

  1. Çoktan elendi bile haberin yok Ayten gitti Programın
   tadı tuzu kaçtı yeni gelenler ne yapar bilmem Programı canlandıran Aytendi 🥺 Gizemdi Seda hanım
   isteğine çattı sonunda

 3. Ayten giderken çok üzülmüştüm ağlamıştı hatta hiç beklemiyordum .Programa bakamafı sonra duydum ki Ayten elenmiş kafsma kaynar su döktület🥵🥵🥵

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu