Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 24 Aralık Cuma Kim Elendi [Pınar Mı Elendi]

Gelinim Mutfakta 24 Aralık Cuma Kim Elendi? 20 Aralık ile 24 Aralık haftasında,  24 Aralık Cuma puanlaması sonrasında Gelinim Mutfakta yarışmasından bir gelin kesin olarak elenecek. Pınar’ın eleme potasına düşmesi ile Pınar mı elendi? Sorusu oldukça merak edildi.

=> 14 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Elenen Yarışmacı hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Bu yazımızda; 24 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? Sorusunun cevabı kesin olarak açıklanmıştır. Detaylar haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> 31 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız.

20 Aralık 2021 tarihinde başlayan programda 24 Aralık 2021 tarihinde verilen son puanlama ile bir yarışmacı, topladığı puanlar rakiplerine kıyasla en düşük puanları toplamasından dolayı yarışmaya veda edecek. 

=> 24 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Haftanın Birincisi ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

20 Aralık tarihinde programa iyi başlayan Pınar, gelinim mutfakta bu hafta kim elendi sorusuna cevap olmamak, hatta altını kazanmak için çok çabalasa da Perşembe günü aldığı puanlarla Cuma günü eleme potasına yarışmayı garantiledi.

Gelinim Mutfakta 24 Aralık Cuma Kim Elendi - Pınar
Gelinim Mutfakta 24 Aralık Cuma Kim Elendi – Pınar Ekmen

Pınar için artık bilezikler hayal olurken, yarışmada kalıp kalmayacağı normal şartlar da Cuma puanları sonucuna göre belli olurken, bu hafta gelinim mutfakta kim elendi sorusun cevabı, Perşembe puanlaması sonrasında kesin olarak belli oldu. 

24 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi

Haftanın ilk bölümü 20 Aralık 2021 tarihinde , Miyase, Yeşim, Damla ve Pınar haftanın final bölümünde çeyrek altını almak için yarışa başladılar. Hiçbir gelin 24 Aralık Cuma kim elendi sorusunun cevabı olan gelin olmak istemedikleri için kıyasıya mücadele ettiler. 

24 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi - Pınar
24 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi – Pınar Ekmen

Hafta başında Pınar, ilk puanlamasında günü ikinci sırada bitirdiği için rakipleri Pınar’ın bu hafta iyi puanlar lamasından çok korktular. Lakin Pınar Salı gününden itibaren düşük puanlar aldı.

Pınar Perşembe günü verilen puanlama sonucunda Gelinim Mutfakta 12 Aralık Cuma kim elendi sorusunun cevap olan en yakın isim oldu.

Gelinim Mutfakta 24 Aralık Cuma Kim Elendi

20 Aralık tarihinde başlayan yarışma programın hafta başında dahil olan Pınar, geldiği haftanın ilk günü iyi puanlar alarak başlaması ile sosyal medyada şöyle bir yorum yapıldı. İşte o yorum;

“Yeni gelen Pınar iyi puanlar aldı. Böyle giderse eskilerden biri Cuma günü elenecek!”

İzleyiciler Pınar’ın ilk gün yüksek puanlar aldığını görünce, eskilerden bir yarışmacının eleneceğini düşünse de Pınar Salı gününden itibaren adım adım düşük puanlar aldı.

Gelinim Mutfakta Pınar Ekmen Kimdir - 20 Aralık 2021
Gelinim Mutfakta Pınar Ekmen Kimdir – 20/12/2021

Pınar Perşembe günü aldığı puanlama sonucunda bu hafta Gelinim Mutfakta 24 Aralık Cuma Kim Elendi sorusunun cevabı da %100 netleşmiş oldu. Zira Pınar Cuma günü, kendisine en yakın yarışmacıyı geçebilmesi imkansız hale geldi.

Yeşim: 63 + 16 = 79
Miyase: 65 + 13 = 78
Damla: 61 + 11 = 72
Pınar: 40 + 17 = 57
<=

Bu hafta Gelinim Mutfakta yarışmasından Pınar %100 elendi.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu