Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 24 Ekim Günün Birincisi Kim? 24 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları


24 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu, 24 Ekim Çarşamba hangi gelin birinci oldu? Pazartesi günü yeni gelen Betül çeyrek altının sahibi olurken Salı günü Başak çeyrek altını aldı bakalım Gelinim Mutfakta 24 Ekim Çarşamba Çeyrek altını kim aldı? Günün kazananı belirleyecek olan  24 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta puanlama kısmı ve tüm bu soruların cevaplarını sizlerle paylaşırken günün yemeğinin malzemelerini de yazımızda paylaştık. [kirmizibuton]Gelinim Mutfakta 25 Ekim Günün Birincisi kim[/kirmizibuton] için tıklayınız. 

Gelinim Mutfakta 24 Ekim Çarşamba puanlama aşaması öncesinde dünün birincisi olan Başak, Reyhan Hanımın yanına gelerek ben Filiz Akın sen Türkan Şoray diyerek kaynanasını bile figüran yaptı. Hanife Hanım buna tepki gösterirken Başak ve Reyhan Hanım belli ki bu anların anı kalması için bir etkinlik yapmış durumda.[kirmizibuton] 26 Ekim Gelinim Mutfakta puanları[/kirmizibuton] için tıklayınız. 

Reyhan Hanım biliyorsunuz ki kendisini hep Türkan Şoray’a benzetmekte. Bu nedenle de Başak’ın bu davranışı nedeniyle yüzü gülüyor desek hiç de abartmamış oluruz. Ezgi ve Betül arasında iki gündür soğuk savaş var. Ezgi Betül’ün kendisine hayatım diye hitap etmesinden bile rahatsız olmuş durumda.

Betül de bu konuşların daha doğrusu tartışmaların sonunda üstüne basa basa Ezgi diye hitap etmeye başladı. Dün en çok konuşulan konulardan bir tanesi Özüm’ün hediyesi oldu. Ayten Hanım yüzük takınca Reyhan Hanım da Ezgi’ye kolye taktı ve kızılca kıyamet koptu. Kimisi gösteriş olarak eleştirdi kimisi içinden gelmiş dedi.

Başak ise Özüm’ün yemek yapma konusunda aklın nerelerde diye eleştirdi. Özüm yemekteki sıralamayı karıştırıp diğerlerinden farklı bir tabak çıkardı. Bu durum Ayten Hanımında tepki göstermesine neden oldu ve Başak’ın oyunu olarak değerlendirildi. Bu kadar çekişmenin olduğu en çok altın kazandıran yemek programı Gelinim Mutfakta da bakalım kim 24 Ekim Gelinim Mutfakta günün birincisi olup çeyrek altını alan kişi olacak?Bu sorunun cevabını da hep birlikte izleyip alacağız. Not: Gelinim Mutfakta 24 Ekim Çarşamba Puanları sayfanın en altında verildi. 

Gelinim Mutfakta 24 Ekim Çarşamba puanları tablosuna baktığımızda bu haftanın iki günü göz önüne alındığında Ezgi’nin 18 puanla en düşük puanın sahibi olduğunu görüyoruz. Ezgi ise puanlar konusunda ben iyi de yapsam şans artık en düşük puanları ben alıyorum diye kendini savunuyor. 23 puanın sahibi olan Özüm ve ondan sonra 27 puanla Başak sıralamayı takip ediyor. En yüksek puanın 29 puanın sahibi ise bu hafta yeni gelen Betül.  Gelinim Mutfakta puan durumu sürekli değişmekte. Hatta son anda yani cuma günü bile bir anda elenen yarışmacı değişiyor.  Gelinim Mutfakta 24 Ekim puanları sonrasında üç günlük puan tablosunu hep birlikte göreceğiz. Bakalım hangi gelin bu gün en yüksek puanı alıp Gelinim Mutfakta haftalık puanlar kısmında bilezik almaya en yakın gelin olacak? Hep birlikte izleyeceğiz.Gelinim Mutfakta Program kapak resmi24 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları verilmeden evvel sizler gelinlerden hangisi Gelinim Mutfakta 24 Ekim günün birincisi kim olsun istersiniz? Yorumlarınızı bizlerle yorum ekle kısmından paylaşabilirsiniz. Not: Gelinim Mutfakta 24 Ekim Puanları sayfanın en altında verildi.

Gelinim Mutfakta 24 Ekim Günün Birincisi Kim? Çeyrek Altını Kim Aldı? (Çarşamba)

Gelinim Mutfakta 24 Ekim günün birincisi ve çeyrek altını alan gelin kim olduğunu siz değerli okurlarımızla paylaşmadan evvel bir kaç konuya değinip daha sonra Gelinim Mutfakta 24 Ekim Çarşamba puanlarını sizlerle paylaşacağız. Gelinim Mutfakta yarışmasına bilezikleri ve çeyrek altınları almak için katılmış olan gelinler her gün en güzel tabağı sunabilmek için mücadele içinde ancak son zamanlarda gelinlerin sürekli kaynanalara bir şeyler götürmesi hakkındaki fikirlerinizi merak ediyorum. Bir seyirci olarak benim kanaatim gelinlerin de kaynanaların da sık sık oda değişmesi rahatsız edici. Gelinler ikramı isterlerse program bitiminde de yapabilir. Geçtiğimiz hafta kaynanaların gitmesini eleştirmiştim hatırlarsanız ancak gelinlerin de kaynana odasına bu denli sık gitmesi tuhaf geliyor bana. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı merakla bekliyorum.Gelinim Mutfakta altınları kim kazandı (Gelinim Mutfakta kim elendi ) Resim 124 Ekim Çarşamba gelinim mutfakta günün birincisi kim olur beraber göreceğiz ama dilerim ki kaynanaların puanlaması adaletli olur ve puanlar da çeyrek de gerçekten hak edene gider temenniyle yazıma devam etmek isterim. Not: 24 Ekim Çarşamba gelinim mutfakta toplam puanları sayfanın alt kısmında verildi.

 24 Ekim Gelinim Mutfakta puanları bu gün gelinlerin fırında patatesli köfte yapma konusundaki ustalığına göre şekillenecek. Gelinim Mutfakta 24 Ekim günün birincisi bakalım yemeği en iyi yapan mı yoksa kaynanası sayesinde çeyrek altının sahibi olan mı olacak hep birlikte göreceğiz.

Gelinim Mutfakta 24 Ekim Çarşamba Çeyrek altını alanı ve Çarşamba gününün birincisi kim olacağını belirleyecek olan Fırında Patatesli Köfte malzemelerine.⇓Çarşamba Puanları hemen alt kısımda⇓ 

Gelinim Mutfakta 24 Ekim Çarşamba Günün Yemeği Fırında Patatesli Köfte Malzemeleri

 • Üç patates
 • Bir soğan
 • İki yeşil biber
 • Üç domate
 • s Yarım yemek kaşığı biber salçası

Köftesi İçin

 • İki yüz gram kıyma
 • Bir tane rendelenmiş soğan
 • Bir diş sarımsak
 • Bir dilim bayat ekmek
 • Üç çay kaşığı tuz
 • Bir çay kaşığı karabiber
 • İki çay kaşığı köfte baharı
 • Bir çay kaşığı kimyon

Sosu İçin

 • Bir çay bardağı sıvıyağ
 • Bir yemek kaşığı salça
 • Yarım çay bardağı sıcak su

24 Ekim Çarşamba gelinim mutfakta puanlama için yapılmasının ardından sıra geldi sunuma. Tüm gelinler Gelinim Mutfakta 24 Ekim günün birincisi olmaya gayret etti. Bakalım kim kaç puan alacak? İşte puan tablosu.

Gelinim Mutfakta 24 Ekim Puanları (24/10/2018 Çarşamba)

Kaynana Gül’ün verdiği Puanlar
Ezgi :    3 puan
Başak :   5 puan
Özüm :  2  puan
Betül :     1 puan ⇒ Gül’ün Gelini
*************************

Kaynana Hanife’nin verdiği Puan
Ezgi :   1 Puan
Başak  5 Puan ⇒ Hanife’nin Gelini
Özüm :  2  Puan
Betül : 1 Puan
*************************

“24 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken >>> "Gelinim Mutfakta dizicenter" <<< şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.

Kaynana Ayten’in verdiği Puanlar
Ezgi :    5 puan
Başak : 1 puan
Özüm :   4 puan ⇒ Ayten’in Gelini
Betül :  3 puan
*************************

Kaynana Reyhan’ın verdiği Puanlar
Ezgi   5 PuanReyhan’ın Gelini
Başak :  2 Puan
Özüm :    1 Puan
Betül :   1 Puan
*************************

Gelinim Mutfakta 24 Ekim Çarşamba Puanlama Sonucu

*************************

24 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ezgi
Gelinim Mutfakta 24 Ekim Çeyrek Altını Alan Kim = Ezgi 

24 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu = Betül

*************************

Gelinim Mutfakta 24 Ekim Çarşamba günü gelinler toplamda kaç puan almış bakacak olursak; Ezgi 14 puan, Başak 13 puan, Özüm 9 puan, Betül 6 puan aldı. Gelinim Mutfakta haftalık puanlar kısmı ise yazımızın hemen alt kısımda verilmiştir.

Gelinim Mutfakta Puan durumu (22 Ekim – 26 Ekim Haftası) – Çarşamba

Ezgi’nin Puanı      : 18 + 14 = 32
Başak’ın Puanı    : 27  + 13 = 40
Özüm’ün Puanı : 23 + 9 = 32
Betül’nin Puanı    :  29 + 6 = 35

Gelinim Mutfakta 159. Bölüm İzle (Perşembe Fragmanı)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

13 Yorum

 1. Betül’ün kaynanası Gül Hanım iyi bir puanlama yaptı adile en yakın, diğerleri pişmemişe bahane buldular bence

 2. Özüm yardım edebilir hakkıdır kendi bilir, puan kesilecekse de onu yetkililer bilir görüyorlar sonuçta izleniyor kameralarla

 3. Fatih Bey Başak’ı ters köşe yaptı ağzı dolandı Başak’ın :) Yorumlamaların başındaydı

 4. Hepsi gitsin başak kadar kimse gıcık olamaz heralde ezgi de onunla bir olduğu için ondan da tiksinmeye başladım

 5. Başak barbar hiç susmuyor ukala neden getirmişler tekrar. Burcu ve Yasemin gibi hanımefendiler olmalı bu proğramda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu