Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 24 Eylül Cuma Kim Elendi? İşte Cevabı…

Gelinim Mutfakta 24 Eylül Cuma Kim Elendi? Yekta mı elendi? Yoksa bu hafta yarışmaya son anda dahil olan Büşra mı elendi? 24 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi sorusunun cevabı bu yazımızda sizleri bekliyor.

20 Eylül 2021 tarihinde başlayan yarışma programında bugün bir gelin Pazartesinden itibaren topladığı puanlar sonucu kesin olarak yarışmadan elenecek.

=> 15 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Yarışmadan Kim Elendi Öğrenmek için tıklayınız.

Bu hafta yarışmaya dahil olan Yekta ile kaynanası Cevriye istediği puanları gerek rakiplerinden, gerekse kedi içinden veremedikleri için Yekta 24 Eylül Cuma günü eleme potasına düşen yarışmacı oldu.

=> 8 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Elendi Sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 20 Eylül Pazartesi Puanları Öncesinde Yarışmaya Yeni Gelen Yarışmacılar

Hazal Delibaş’ın ani olarak yarışmadan çekilmesi ile Yekta “Yarışmada kalabilirim” düşüncesi içine doğsa da Demet Akalın yeni bir yarışmacıya programa dahil etmesi ile Yekta’nın yarışmada kesin olarak kalma hayalleri de sonlanmış oldu.

=> Gelinim Mutfakta 1 Ekim Cuma Bu hafta Kim Elendi bilgi almak için tıklayınız.

Artık Yekta ve kaynanasını kurtaracak tek şey Hazal’ın yerine gelen Büşra’nın puanlarını geçmek olduğu için Yekta bu zaman kadar yapamadığını yapmak için kolları sıvasa da istediği puanlar alamadı.

=> 24 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Bilezikleri Kim Aldı Öğrenmek için tıklayınız.

24 Eylül Cuma günü Demet ve üç kaynana puan verdikten sonra yarışmacıların ve Yekta’nın aldığı puanlar; 

Yaren: 67 + 9 = 76
Aslıhan: 67 + 7 = 74
Büşra: 53 + 16 = 69
Yekta: 48 + 13 = 61

Son kaynana Filiz hanım puanlama yapmadan önce yukarıda elenecek yarışmacı %100 belli oldu.

24 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi

20 Eylül tarihinde başlayan yarışma programında gerek kaynanaların, gerekse Demet Akalın’ın verdiği puanlarla bu hafta yarışmadan elenen isim kesin olarak ortaya çıktı.

Gelinim Mutfakta Yekta Yeşilyurt Kimdir - 20.09.2021 Yeni Gelen Yarışmacı
Gelinim Mutfakta Yekta Yeşilyurt

Hafta başında Gelinim Mutfakta 24 Eylül Cuma kim elendi sorusunun cevabı oldukça merak edilmişti. Zira Aslıhan yada Yaren’in elendiği kulislerde konuşulduğu için bu hafta kimin elendiği son ana kadar merak edildi.

Gelinim Mutfakta 24 Eylül Cuma Kim Elendi

Yekta Yeşilyurt Kimdir - Gelinim Mutfakta 20 Eylül Yeni Gelen Gelin
Yekta Yeşilyurt Kimdir

Haftanın ilk bölümden itibaren istediği puanları hem kendi kaynanasında hem de rakip kaynanalardan alamadığı için Gelinim Mutfakta 24 Eylül Cuma kim elendi sorusuna cevap olan gelin Yekta Yeşilyurt elenirken, Yekta’nın kaynanası Cevriye Cevriye Özkaraçam da Yekta ile birlikte bu hafta elenen kaynana oldu.

Gelinim Mutfakta 24 Eylül Cuma Kim Elendi - Yekta

Yekta Yeşilyurt kesin olarak bu hafta Gelinim Mutfakta yarışmasında elenen yarışmacı oldu. Yekta ile birlikte programa dahil olan Cevriye Özkaraçam da Yekta ile birlikte elenen kaynana oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu