Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 24 Eylül Pazartesi Günün Birincisi Kim Oldu? Çeyrek Altını Kim Aldı? 24 Eylül Puanları

Gelinim Mutfakta 24 Eylül Pazartesi günün birincisi olup çeyrek altını kim aldı? Kaç puanla birinci oldu? 24 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta çeyrek altını kim aldı? Her hafta başında olduğu gibi bu hafta da yarışmaya yeni bir gelin ve kaynanası dahil oldu. Kaynana Öznür hanım ile gelini Yasemin yarışmada bakalım varlık gösterebilecek mi? Yoksa geldiği gibi gidecek mi? Bekleyip göreceğiz.

Başak ile yeni gelen gelin haftanın ilk Gelinim Mutfakta puanlama da nasıl başlarsa öyle gider mantığı ile yarışmaya hızlı başlamak istiyor. Yeni gelin Yasemin kendini kanıtlamak, elinin lezzetini göstermek isterken Başak altın listesinden adının silinmesinden sonra oraya yeniden adını yazdırabilmek için 24 Eylül Gelinim Mutfakta günün birincisi olup çeyrek altını almakla başlayıp, bu başarıyı Cuma gününe kadar götürmek niyetinde bakalım yapabilecekler mi? Not: Gelinim Mutfakta 24 Eylül Pazartesi Puanları sayfanın en altında verildi.

Gelinim Mutfakta 24 Eylül Pazartesi puanları kaynanalar tarafında verilmeden önce geçen hafta Cuma günü kim kaç puan almış Gelinim Mutfakta puan durumu açısından yarışmayı geçen hafta zirvede kim tamamlamış bakalım. İzmirli Burcu 67 puanla bilezikleri aldı. Başak Cuma günü eleme potasında girmesine rağmen 58 puan alarak haftayı ikinci bitirdi. Ezgi 56 puanla üçüncü olurken komşu gelini Esra 54 puanla elendi ve Perihan hanım ile Esra yarışmadan elendi.

Bu gün Gelinim Mutfakta 24 Eylül günün birincisi olmak için gelinler Karnabahar kısırı yapacaklar ve kaynanalardan en yüksek puanı almak için yarışacaklar. Her yazımızda verdiğimiz gibi bilezik yarışında kim önce kim eleme potasında olduğunu görebilmemiz için sayfanın en alt kısmında Gelinim Mutfakta haftalık puanlar başlığı altında vereceğiz. Not: 24 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sayfanın en altında verildi. [pembebuton]Gelinim Mutfakta 25 Eylül Salı[/pembebuton] puanlarını ve günün birincisini görmek için tıklayınız. Ayrıca [saributon]Gelinim Mutfakta 26 Eylül Çarşamba[/saributon] puanları görmek ve çeyrek altını alan gelin kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız. Son olarak [mavibuton]Gelinim Mutfakta 27 Eylül Perşembe[/mavibuton] çeyrek altını alan kim olduğunu görmek için tıklayınız. [kirmizibuton]28 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Kim elendi[/kirmizibuton]? Kaç puanla gittiğini görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 24 Eylül Günün Birincisi Başak Mı Oldu? (Pazartesi)

Gelinim Mutfakta yarışmasında yine yeni bir haftaya başladık. Yeni bir gelin ve yeni bir kaynana ile yarışma kaldığı yerden son hız devam ediyor. Dört gelinin daha önceden hangi yemeğinin yapılacağını bilmediği ve çekim sırasında öğrenip şeflerin verdiği aynı şekilde yapılması talimatına uyup izleme odasındaki kaynanaların yemek yapımı tamamlandıktan sonra bir ile beş puan verdiği günü en yüksek puanla kapatan gelini çeyrek altın ile ödüllendirilirken haftanın en yüksek puana sahip gelini beş bileziğin sahip olduğu konsept içerisindeki yarışma programında bence tek eksik Fatih beyin puanlamaya katılmaması. 24 Eylül Gelinim Mutfakta puanları vermeden bir eksikliği aktarmak istiyorum.Gelinim Mutfakta Program kapak resmiHer kaynana kendi gelinine en yüksek puanı veriyor veya vermeye gayret ediyor. Ama verilen tarifi en güzel kimin yaptığını belirlemek adına Fatih bey da adaletli bir şekilde katılma ve Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olacağını belirlemesi gerektiğini düşünüyorum. Sizce Fatih bey puanlamaya katılmalı mı? Yorumlarınız en alt kısımdan yazabilirsiniz.

Reyhan hanım cephesine baktığımızda Ezgi bilezik yarışında kendi adını en tepeye yazabilmek için geçtiğimiz hafta kıl payı altınları elinden kaçırdı. (Kıl payı da elenmekten kurtul) Reyhan hanım Başak’ın geçen hafta yarışmaya gelmesinden sonra Ezgi’nin tabaklarını bulmada oldukça zorlandı ve istediği puanları gelini Ezgi’ye veremeyince bilezikleri İzmirli gelin Burcu’nun oldu. Reyhan hanım Gelinim Mutfakta 24 Eylül puanları verilirken gelini Ezgi’nin tabağını bulup gelinim mutfakta 24 Eylül Pazartesi günün birincisi yapabilecek mi? 

Tabi bu arada Reyhan’ın 30 yıllık arkadaşı Perihan hanım ile gelini Esra da yarışmadan elendi. Perihan hanım 30 yıllık arkadaşının tavırlarını hiç hoş karşılamadı ve bunca yıllık arkadaşlığı bitirme noktasına geldiler. Bakalım ikili ne zaman barışıp sürpriz video ile ekranlarda barıştıklarını açıklayacaklar. Not: 24 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sayfanın en altında verildi.

Gelinim Mutfakta 24 Eylül puanlama aşamasın da; Ezgi kaç puan aldı? Başak kaç puan aldı? İzmirli Burcu kaç puan aldı? Bu hafta başında yani bu gün yarışmaya katılan Yasemin kaç puan aldığını siz değerli okurlarımıza tek tek vermeye çalışacağız. Öncelikle kaynanaların 1 ile 5 puna arasında verdiği puanları açıklayıp daha sonra gelinlerin kaynanalar tarafında aldığı 24 Eylül Pazartesi gelinim mutfakta toplam puanları vereceğiz.

Bu hafta yani 24 Eylül-28 Eylül Reyhan ile Hanife hanım kaynanalar odasında tartışacak, Başak ile Ezgi de mutfakta tartışacak ve bir birlerini lafları ile bitirmeye çalışacaklar. Ancak işin en önemli kısmı Gelinim Mutfakta 24 Eylül puanları (Pazartesi puanları) verilirken hangi kaynananın kendi gelinin tabağını bulduğu çok önemli olacak. Kendi gelinin tabağını bulan kaynana Gelinim Mutfakta 24 Eylül Pazartesi günün birincisi ve çeyrek altının sahibini olması açısından bir adım gelinin öne geçirmiş olacak. Bakalım bu haftanın galibi Reyhan mı Hanife mi olacak? Bekleyip göreceğiz.Pazartesi Puanları hemen alt kısımda

Gelinim Mutfakta 24 Eylül Günün Yemeği Karnabaharlı Kısır Malzemeleri

 • İki adet küçük karnabahar
 • Bir adet küçük kuru soğan
 • İki yemek kaşığı biber salçası
 • Yarım demet maydanoz
 • Yarım demet taze nane
 • İki sap taze soğan
 • Üç çay kaşığı tuz
 • İki kaç kaşığı karabiber
 • 4 Yemek kaşığı nar ekşisi
 • Bir tatlı kaşığı kuru nane
 • Üç yemek kaşığı zeytinyağı

Gelinler belirlenen süre 30 dakika içerisinde Karnabaharlı Kısır yapımını tamamladılar ve Gelinim Mutfakta 24 Eylül günün birincisi kim olacağını aynı zamanda pazartesi çeyrek altını kim aldığını belirleyecek olan 24 Eylül gelinim mutfakta puanlama kısmında geçtiler.

Gelinim Mutfakta 24 Eylül Puanları (24/09/2018 Pazartesi)

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar
Ezgi : 4
Burcu : 5 puanNurten’in Gelini
Başak : 1
Yasemin : 3
*************************

Kaynana Hanife’nin verdiği Puan
Ezgi : 5
Burcu : 4
Başak 3 puanHanife’nin Gelini
Yasemin : 1
*************************

“24 Eylül Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken >>> "Gelinim Mutfakta dizicenter" <<< şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.

Kaynana Öznur’un verdiği Puanlar
Ezgi : 2
Burcu : 3
Başak : 5
Yasemin : 1 puan ⇒ Öznur’un Gelini
*************************

Kaynana Reyhan’ın verdiği Puanlar
Ezgi : 4 puanReyhan’ın Gelini
Burcu : 1
Başak : 3
Yasemin : 5
*************************

Gelinim Mutfakta 24 Eylül Pazartesi Punalama Sonucu

*************************

24 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi =  Ezgi
Gelinim Mutfakta 24 Eylül Çeyrek Altını Alan Kim =  Ezgi

24 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu =  Yasemin

*************************

Yukarıda kaynanalar tarafından ver konseyinin verdiği puanlar sonucunda 24 Eylül pazartesi günü yarışma açısından sona erdi. Şimdi kaynanaların gelinlere verdiği puanları topluca gelinlerin yarışmaya katılım sırasına göre göre verelim. Ezgi 15 puan, Burcu 13 puan, Başak 12 puan, Yasemin 10 puan aldı. pazartesi gününden itibaren verilen haftalık puanların toplamı alt kısımda verildi.

Ezgi’nin Puanları     : 15
Burcu’nun Puanları  : 13

Başak’ın Puanları    : 12
Yasemin’in Puanları : 10

Gelinim Mutfakta 137. Bölüm İzle (Salı Fragmanı)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. Ya şu başağı neden tekrar aldınız çıldırıyorum onu seyrederken reyhan hanıma bayılıyorum sessizce çıldırtıyor hanife hanımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu