Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 25 Eylül Salı Günün Birincisi Kim? Gelinim Mutfakta 25 Eylül Puanları Günün Yemeği Tavuk Sarma

Gelinim Mutfakta 25 Eylül Salı günün birincisi hangi gelin oldu? Kaynanalar tarafında Salı günü puanlama sonucunda çeyrek altını kim aldı? Dün yarışmaya dahil olan anne tarafı Mısırlı olan Yasemin yarışmaya kötü başladı. Kendisi de heyecandan istediği yapamadığını söyledi. 25 Eylül Salı Gelinim Mutfakta puanlama kendisini göstereceğini ve iyi puan alacağını düşünüyorum. Zaten Yasemin’in yapısı itibari ile kendisini ezdirecek bir yapısının da olmaması hem Başak’a karşı hem de Ezgi’ye karşı rahatlıkla laf yetiştirebileceğini düşünüyorum. [kirmizibuton]25 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta puanları[/kirmizibuton] için tıklayınız. 

25 Eylül Gelinim Mutfakta günün birincisi olup çeyrek altını alacak gelin Başak veya Yasemin ikilisinden biri olmadığı takdirde her ikisi içinde tehlike çanları çalmaya başlayacak. Başak ile Yasemin elenmek istemiyorlarsa bu gün puanlama da en yüksek puanı almak zorundalar. Not: Gelinim Mutfakta 25 Eylül Salı Puanları sayfanın en altında verildi. 

Gelinim Mutfakta 25 Eylül Salı puanları verilmeden önce Gelinim Mutfakta haftalık puanlar ne alemde bir göz atalım. Dün verilen puanlar baktığımızda Ezgi 15 puanla ilk günden kendisini zirveye attı. Hemen arkasından 13 puanla Burcu takip ederken, Başak 12 puanla üçüncü sırada bilezik yarışında takip ediyor. En son sırada ise dün yarışmaya katılan ana tarafı Mısırlı baba tarafı Rizeli olan Yasemin 10 puanla sonuncu sırada takip ediyor. Bakalım Gelinim Mutfakta 25 Eylül puanları verildikten sonra sıralama ne yönde değişecek merakla bekliyor olacağız. [pembebuton]Gelinim Mutfakta 26 Eylül[/pembebuton] günün birincisi ve çeyrek altını alan kim olduğunu görmek için pembe buton içine mavi yazılı yere tıklayınız. [kirmizibuton]Gelinim Mutfakta 28 Eylül Cuma günün birincisi[/kirmizibuton] kim olduğunu görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 25 Eylül Günün Birincisi Ve Çeyrek Altını Kim Aldı? (Salı)

Her gün yeni bir yemek ve yeni bir heyecanın yaşandığı yarışma programında bizler devamlı günün yemeğinin tarifini vermeye gayret ediyoruz. Dün bir okuyucumuzdan teşekkür mesajı aldıktan sonra çok mutlu oldum. Misafirleri geldiğinde tatlı ve yemekleri sitemizdeki tariflerden aldığını söylemiş. Ne mutlu bize diyerek Gelinim Mutfakta 25 Eylül günün birincisi kim olduğunu ve kaç puanla birinci olup çeyrek altını aldığını 25 Eylül Gelinim Mutfakta puanları başlığı altında alt kısımda verdik. ⇒ [mavibuton]Gelinim Mutfakta 27 Eylül[/mavibuton] günün birincisi ve puanlarını görmek için tıklayınız.

Biz şimdi bu gün yaşananları anlatacağız. Kısa özetten sonra günün yemeğinin adını ve malzeme listesini açıkladıktan sonra gelinim mutfakta günün birincisi kim olduğunu puanları verip açıklayacağız. Başak geldiği günden beri Reyhan hanım ile lafları karşılaşıyor ve sanki bir birlerinin dengi gibi kavga ediyorlar.Gelinim Mutfakta Program kapak resmiReyhan hanım da büyük olduğunu ve Başak’ın konuşmaları sırasında daha dikkatli konuşması gerektiğini nükteli bir biçimde Başak’a süzgeç hediye ederek anlatmaya çalıştı. Ancak Başak her zamanki gibi hediyeyi kabul etmedi. Hanife hanım ise dün Başak’ın tabağını bulamamıştı. Bu gün riskli bir puanlama yapıp Başak’ı Gelinim Mutfakta 25 Eylül günün birincisi yapmak istemesine rağmen, Hanife hanım Başak’a bir verdi. Reyhan hanımda eştiğin kuyuya kendin düştün deyip Hanife hanımı eleştirdi.

 Gelinim Mutfakta 25 Eylül puanlama da; Yasemin kaç puan aldığını, Ezgi kaç puan aldığını, Burcu kaç puan aldığını ve Başak’ın kaç puan aldığını önce kaynana bazında vereceğiz. Daha sonra 25 Eylül Salı gelinim mutfakta toplam puanları tek tek gelinlerin puanlarını bu yazımızda sayfanın en alt kısmında vereceğiz. 

Gelinim Mutfakta 25 Eylül Salı günün birincisi ve çeyrek altının sahibini  belirleyecek olan günün yemeği “Tavuk Sarma” malzemeleri alt kısımda verdik.Salı Puanları hemen alt kısımda 

Gelinim Mutfakta 25 Eylül Günün Yemeği Tavuk Sarma Malzemeleri

 • 250 gram Tavuk göğsü
 • 100 gram galeta unu
 • Bir adet taze yumurta
 • Bir diş sarımsak
 • Sekiz adet mantar
 • Bir adet kırmızı biber (közlenmiş)
 • Bir yemek kaşığı zeytinyağı
 • Bir tatlı kaşığı tere yağı
 • 4 dilim gram kaşar peyniri
 • İki çay kaşığı tuz
 • Bir çay kaşığı karabiber
 • Bir yemek kaşığı ay çiçek yağı

Tavukların Sosu İçin;

 • 75 ml krema
 • İki yemek kaşığı domates salça

Gelinler 45 dakikalık süre içerisinde Tavuk Sarma yemeğinin yapımını tamamladılar ve kaynanaların damak lezzetine göre Gelinim Mutfakta 25 Eylül günün birincisi kim olacağını belirleyecek olan 25 Eylül Salı gelinim mutfakta puanlama kısmında geçtiler. 

Gelinim Mutfakta 25 Eylül Puanları (25/09/2018 Salı)

Kaynana Reyhan’ın verdiği Puanlar
Ezgi : 3 puanReyhan’ın Gelini
Burcu :4
Başak : 1
Yasemin : 5
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar
Ezgi : 5
Burcu 3  puanNurten’in Gelini
Başak : 4
Yasemin : 1
*************************

“25 Eylül Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken >>> "Gelinim Mutfakta dizicenter" <<< şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.

Kaynana Hanife’nin verdiği Puan
Ezgi : 1
Burcu : 5
Başak 1 puanHanife’nin Gelini
Yasemin : 4
*************************

Kaynana Öznur’un verdiği Puanlar
Ezgi : 2
Burcu : 5
Başak : 1
Yasemin : 3 puan ⇒ Öznur’un Gelini
*************************

Gelinim Mutfakta 25 Eylül Salı Puanlama Sonucu

*************************

25 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi =  Burcu
Gelinim Mutfakta 25 Eylül Çeyrek Altını Alan Kim =  Burcu

25 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu = Başak 

*************************

Kaynanalar tarafından Gelinim Mutfakta 25 Eylül puanlar (Salı puanları) verildi. Gelinlerin aldığı toplam puanları yarışmaya katıldıkları sıra gözetilerek tek tek verildi.Ezgi 11 puan, Burcu 17 puan, Başak puan, Yasemin 13 puan aldı. Başak için tehlike çanları çalmaya başladı. Pazartesi ve Salı günü iyi puanlar alamadı ve eleme potasına adım adım yaklaşıyor. 

Gelinim Mutfakta Puan durumu (24-28 Eylül Haftası)

Ezgi’nin Puanları     : 15 + 1126
Burcu’nun Puanları  : 13 + 17 30

Başak’ın Puanları    : 12 + 19
Yasemin’in Puanları : 10 + 13 23

Gelinim Mutfakta 138. Bölüm İzle (Çarşamba Fragmanı)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu