Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 25 Mart Cuma Kim Elendi [Fulya Kaldı]

Gelinim Mutfakta 25 Mart Cuma Kim Elendi? Fulya Kaldı mı elendi? 21 Mart ile 25 Mart 2022 tarihleri arasında yarışan dört yarışmacında biri, aldığı düşük puanlardan dolayı bu hafta yarışmaya veda edecek.  25 Mart Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? 21-25 Mart Haftanın en düşük puanlarını kim aldı?  Yeşim mi elendi? Fulya mı elendi? İşte merak edilen tüm bu soruların cevapları, alt kısımda sizleri bekliyor.

=> 15 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız.

21 Mart 2022 tarihinde ekrana gelen ve haftaya start eren yarışma programında üç yarışmacı tecrübeli bir halde başlarken, Fulya tecrübesiz bir şekilde yarışmaya başladı. 

=> 8 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Elendi sonucu için tıklayınız.

Fulya Kaldı yarımada kalıcı olmak, eskileri yarışmadan göndermek için programa dahil olan Fulya, istediği puanları ilk gün alamadı. Ancak kendisi ile beraber Yeşim’in de en düşük puanlar alması, Fulya için büyük umut oldu.

=> Gelinim Mutfakta 1 Nisan Cuma Kim Elendi öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 25 Mart Cuma Kim Elendi - Fulya Kaldı Elendi

Fulya ikinci gün yani 22 Mart Salı günü istediği puanları, gerek kaynanalardan gerekse sonucunda almadığı için günün sonuncusu olan gelin oldu. Fulya ikinci gün de kötü puanlar alması, onu Cuma günü eleme potasına düşmesine büyük sebep oldu.

=> 25 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Haftanın Birincisi Kim Oldu öğrenmek için tıklayınız.

Fulya şu ana kadar ekrana gelen dört bölümü üçünde günün sonuncusu olması nedeniyle, Cuma günü yani 25 Mart Cuma günü eleme potasına yarışmasına nende oldu. 

Fulya ile en yakındaki yarışmacı Yeşim’in Cuma puanları öncesinde 11 puan farkın olması, gelinim mutfakta bu hafta kim elendi sorusunun da cevabı önceden belli oldu.

25 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi

21 Mart Pazartesi günü ekrana gelen yarışma programında Miyase atağa geçerken, Fulya geldiği ilk bölümde günün sonuncusu oldu. Fulya ilk gün istediği puanları rakiplerinden alamasa da sonraki haftalarda iyi puanlar almayı istedi.

25 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi - Fulya Kaldı Elendi
25 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi – Fulya Kaldı %100 Elendi

22 Mart ile 23 Mart günü Fulya günün sonunculuğunu kimselere kaptırmadığı için 25 Mart Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? sorusuna en yakın yarışmacı olarak, Cuma günü eleme potasına düşen isim oldu.

Gelinim Mutfakta 25 Mart Cuma Kim Elendi

Fulya Kaldı bu hafta yarışmaya Deniz’in yerine katılsa da sonu Deniz’den farklı olmaması için elinden geleni yapsa da Fulya, kameralara ve yemek yaptığı mutfağa bir türlü alışamadı.

Fulya Kaldı Kim
Fulya Kaldı

Bir tarafta en iyi yemeği zaman göre yarışıp yapmak isterken, diğer taraftan rakiplerine laf yetiştirmede oldukça zorlandı. Aldığı düşük puanlar sonucunda fulya kaldı, Gelinim Mutfakta 25 Mart Cuma kim elendi sorusuna, en yakın isim oldu

Yeşim: 46 + 12 = 58
Miyase: 72 + 16 = 88
Hasret: 68 + 19 = 87
Fulya: 35 + 11 = 46

Bu hafta 21 Mart ile 25 Mart haftasında toplam puanlamalar sonucuna göre, Gelinim Mutfakta yarışmasından Fulya Kaldı %100 Elendi.

Gelinim Mutfakta 25 Mart Cuma Kim Elendi Fulya Kaldı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu