Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 25 Mart Pazartesi Günün Birincisi Kim? Çeyrek Altını Kim Kazandı? 25 Mart Gelinim Mutfakta Puanları

Gelinim Mutfakta 25 Mart Pazartesi günün birincisi kim? Her hafta yeni bir başlangıç ve yeni bir heyecan oluyor. Acaba yeni gelin ve kaynanası nasıl biri diye çok merak ediyoruz. Lakin, çok kalamadan yarışmacılar bir biri elenmeye ve köklü kadro yerinden kıramadığını gördük. İlk günden Çeyrek altını kim kazanırsa ileride büyük avantaj sağlıyor. elense dahi, en azından çeyrek altın kazanarak yarışmaya veda ediyor. Dikkat: 25 Mart Pazartesi puanları bu yazının sonlarına doğru verdik.

=> 25 Mart 2021 Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu için tıklayınız.

Her yeni yarışmacının katılması ile birlikte yarışmaya otomatikman dahil olan kaynana, acaba nasıl puanlar verecek diye ilk gün çok merak ediyorum. 25 Mart puanlama da bu sorunun cevabını da vermiş olacak. Şayet yeni gelen birsel, kendi gelinin bulup diğerlerine bir verecek olursa 25 Mart puan durumu dahil olmak üzere çok düşük puanlarla birincilikler göreceğiz. Bu arada [pembebuton]1 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları[/pembebuton]için tıklayınız.

25 Mart 2019 Pazartesi puanlama henüz verilmeden, sizlerden tahmin almak istiyorum. Bu arada yeni gelinimizin adı Burcu. Sizce bu gün nasıl bir sonuç göreceğiz. Kimler yemeklerini iyi yapacak ve yüksek puan alacak. Bu arada fragmanda Beyza günün yemeğini yakıyor. Muhtemelen günün sonuncusu olacak. İlk günden  puan durumu açısından çok düşük puan almış oldu. Bu arada [mavibuton]29 Mart Cuma gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı[/mavibuton] sorusunun cevabı için tıklayınız. Gelinim Mutfakta Program kapak resmi

25 Mart 2019 Pazartesi günü günün birincisi kim? yada sizce kim olmalı? Gelin kısa bir analiz yapalım. Burcu elendi ve geriye iki güçlü rakip kaldı. (Bana Göre) Ezgi geçen hafta 50. bileziğini aldı ve yeni bir rekora imza atmayı başardı. Ancak 60 bilezik alacağım diyen Gülcan, şu an iddiasından çok uzak. Bu durumu tersine çevirmek istiyor. Bu sebeple bu hafta Gülcan haftası olacak. 25 Mart Pazartesi puanlar kısmında nasıl puanlar alacak? Şu an hiç bir bilgim yok. Ancak tahminlerim beni yanıltmayacak.

Gelinim Mutfakta 25 Mart Günün Birincisi İle 25 Mart Puan Durumu

Şu na 350.00 TL’den daha fazla eden çeyrek altını önemseyen yarışmacıları görsem de dışarıda ve toplumda ciddi bir para olduğunu söylemem gerek. Bu sebeple her yazım da Çeyrek altını kim aldı? sorusunu sorup, bunun ile ilgili cevabını vereceğim. Birazdan günün birincisi ve tabi öncesinden 25 Mart 2019 Pazartesi günün puanlamasına geçmeden, bir kaç konuya değinmek istiyorum. Not: Not: Gelinim Mutfakta 25 Mart 2019 Pazartesi Puanları sayfanın en son kısmında tablo halinde sunulmuştur. Bu arada [kirmizibuton]Gelinim Mutfakta 28 Mart Perşembe Puanları[/kirmizibuton] ne durumda olduğunu görebilmek için tıklayınız.Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Birsel hanım, 25 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta puanlama da nasıl puanlar vereceğini herkes gibi bende merak ediyorum. Kişilik olarak sevecen bir yapısı var ama gelini bence kaynanasından daha otoriter bir tavır çiziyor. Gelinin dediklerini yapan biri olursa düşük puanlar kullanacağını, kendi fikrini ortaya koyarsa yüksek puanlamalar yapacağını düşünüyorum. Not: 25 Mart Pazartesi gelinim mutfakta toplam puanları sayfanın alt kısmında verildi. Bu arada [pembebuton]27 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/pembebuton] için tıklayınız.

Bu gün hep dediğim bir olay oldu. Eskiden gelinler yemeklerini yapamaz yada yetiştiremez. Kaynanalarda bunu baz alarak puanlama yapardı diye anlatırken Beyza bu gün fırında yemeğini yaktı ve bu hali ile kaynanalara nasıl sunum yapacak çok merak ediyorum. 25 Mart 2019 Pazartesi puanlama aşamasında kendi kaynanası Aynur hanım, gerçekten adil olup olmadığını bizlere gösterecek. Not: Yarışmanın Pazartesi Puan Tablosu yazının alt kısmında verdik. Bu arada [mavibuton]26 Mart Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/mavibuton] için tıklayınız.Gelinim Mutfakta Burcu 25 Mart 2019 Pazartesi

25 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta günün birincisi olacak gelin aynı zamanda ilk günden de haftalık yani toplam puanlara göre de en yüksek alan gelin olduğu için hem çeyrek alacak hemde zirveyi alacak. Şimdi bu gün bu puanlamaların olabilmesi için, önce günün yemeğini yapılması gerekiyor. Haydi bu günün yemeğini ve açıklamasını verelim.  

Gelinim Mutfakta 25 Mart Ekmek Kebabı Malzemeleri

 • 350 gram kadar orta yağlı kıyma 
 • Bir adet orta boy soğan
 • Bir adet domates
 • İki çay Kaşığı tuz
 • Üç Adet Patlıcan
 • 5 dilim ekmek Parçası (Pide Ekmeği)
 • Yarım çay kaşığı karabiber
 • Bir Çay kaşığı kırmızı toz biber
 • Bir adet yeşil biber
 • v yemek kaşığı sıvı yağ
 • Bir adet kırmızı biber

Kebabın Üzeri İçin;

 • İki diş sarımsak
 • Bir adet orta bok kase yoğurt

Sos İçin;

 • İki çay kaşığı pul biber
 • Bir Yemek Kaşığı kadar tere yağ

Gelinim Mutfakta Günün Yemeği

Fatih bey ilk gün gelinlerin bu yemeği yapabilmesi için 45 dakika gibi süre verdi. Ancak sizler evleriniz de bu tarifi yapmak isterseniz, kesinlikle bu süre yetmeyeceğini söylemek istiyorum. Şimdi bu günün en önemli kısmı olan puanlama aşamasına geçelim.

Gelinim Mutfakta 25 Mart Puanları (25/03/2019 Pazartesi)

*************************
Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Nazlı‘nın verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Gülcan : 5
Beyza  : => Nazlı’nın Gelini 3
Burcu : 2

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Birsel‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 2
Gülcan : 1
Beyza : 3
Burcu : => Birsel’in Gelin 5

*************************
“25 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 3
Gülcan : 1
Beyza : 2
Burcu : 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Gülcan=> Besime’nin Gelini 5
Beyza : 1
Burcu : 4

*************************

Gelinlerin 25 Mart 2019 Pazartesi Toplam Puanları

Ezgi 1 2 3 3 9
Gülcan 5 1 1 5 12
Beyza 3 3 2 1 9
Burcu 2 5 5 4 16

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (25 Mart – 29 Mart Haftası) – Pazartesi

Ezgi      : 9
Gülcan : 12
Beyza  : 9
Burcu  : 16

Gelinim Mutfakta 25 Mart Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

25 Mart Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ burcu
Gelinim Mutfakta 25 Mart Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ burcu
25 Mart Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ezgi & Beyza 

*************************

Gelinim Mutfakta 267. Bölüm 26 Mart 2019 Salı Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu