Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 25 Şubat Cuma Kim Elendi [Hasret mi? Deniz mi?]

Gelinim Mutfakta 25 Şubat Cuma Kim Elendi? 21 Şubat 2022 tarihi ile 25 Şubat 2022 tarihleri arasında, hangi yarışmacı elendi? Bu hafta gelinim Mutfakta yarışmasından kim gitti? 25 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi?  İşte cevabı...

=> 18 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Yarışmadan Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız.

21 Şubat 2022 tarihinde, yarışmaya yeni bir isim dahil olmadan devam etti. Zira geçtiğimiz hafta finalinde Yeşim bilezikleri almadığı için Nursel Ergün de yarışmadan eleme de yapmamaya kadar verdi. Normal şartlarda Deniz geçtiğimiz hafta 58 puanla haftanın sonuncusu olup, yarışmadan elenmesi gerekiyordu.

=> 11 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız.

Yeşim Miyase’nin elinin kesilmesinden dolayı yarışmaya katılamadığı için diğer iki yarışmacı da bilezik iddiasında olmadığı için Yeşim beş bileziği, çeyrek altını da kabul etmedi. Nursel de Yeşim’in bu çıkışına karşılık, geçtiğimiz hafta yarışmada eleme yapmayacağını açıkladı.

=> Gelinim Mutfakta 4 Mart Cuma Bu Hafta Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız.

21 Şubat Pazartesi günü, 4 yarışmacı da tecrübeli yarışmacılar olarak haftaya başladı. Hasret kaynanasının verdiği yüksek puanlar kendi durumunu kurtarmayı başarırken, Deniz istediği puanları kimi zaman kaynanasında , kimi zamanda rakip kaynanalardan alamadığı için 25 Şubat Cuma günü yine  eleme potasına düşen yarışmacı oldu. 

Gelinim Mutfakta 25 Şubat Cuma Kim Elendi - Deniz Elendi

23 Şubat 2022 tarihinde Nursel Ergin kafasından uydurduğu formatla Yeşim’in geçtiğimiz Cuma almadığı beş bileziği, adeta ona zorla verdirmek için hafta ortasın da toplam puanlar baz alınıp beş bileziği Yeşim’e verdi.

=> 25 Şubat 2022 Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı öğrenmek için tıklayınız.

Çarşamba günü puanların toplamı alınıp, Yeşim beş bileziği aldığı için gelinim mutfakta bu hafta kim elendi sorusunun cevabı da sadece Perşembe ve Cuma puanları neticesinde, en düşük puanları alan gelin elenecek.

25 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi

Son zamanlarda kaynana Nurten gelinin eli ile koymuş gibi buluyor. Bu hafta eleme konusu, sadece Perşembe ve Cuma puanlaması sonucunda göre yapılacağı için kaynana Beyhan, gelinin korumak için ne yapıp edip, Yeşim’in tabağını bulu beş puan vermek istiyor.

Gelinim Mutfakta 25 Şubat Cuma Kim Elendi - Deniz

25 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi sorusunun cevabı son ana kadar belli olmayacak. Zira puanların birbirine yakın olması, her puanlamada dengelerin %100 değişilmesi, Gelinim Mutfakta 25 Aralık Cuma kim elendi sorusunun cevabı son puanlamaya bırakmakta.

Gelinim Mutfakta 25 Şubat Cuma Kim Elendi

21 Şubat 2022 tarihinde başlayan yarışma programında dört gelin yarıştı. Her bölümde belirlenen malzeme ve belirlenen menüye göre yemeklerini yapan dört gelin, hem sunucunda hem de kaynanalardan 1 ile 5 puan arasında puanlar aldı.

25 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi - Hasret

Bu hafta Gelinim Mutfakta 25 Şubat Cuma Kim Elendi sorusunun cevabı, Perşembe ve Cuma puanlarının toplamının sonucuna belli olacak. 

Yeşim: 13 + 14 = 27
Miyase: 19 + 14 = 32
Deniz: 7 + 11 = 18
Hasret: 13 + 13 = 26

Bu hafta Gelinim Mutfakta yarışmasında  elendi yok.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu