Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 25 Şubat Salı Canlı İzle!

Gelinim Mutfakta 25 Şubat Salı Canlı izle konusunda gerekli bilgilendirmeyi yapacağız. Hafta içi Fatih Ürek’in sunumu ile Kanal D ekranlarına gelecek olan programı İnternet den izlemek isteyenler için tek parça izleme linkini bulabilirsiniz.

Hafta içi saat 13:00 da Kanal D ekranlarına gelen hem yemek hem de yarışma programı olan Fatih Ürek’in sunumu ile karşımıza çıkan bu hafta 466. bölümü ile başladı. Gelinim Mutfakta bugün 467. bölümünü hep birlikte izleyeceğiz.

=> Gelinim Mutfakta 26 Şubat Çarşamba Canlı izle için tıklayınız.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz hafta fenomenler haftası ilan edildi. Eski yarışmacılar geldi. Her birisi artık iddiasını kanıtlamak ve eskilerin en güçlü yarışmacısı kendisi olmasını kanıtlamak için bir fırsat doğdu.

Ezgi ilk haftanın galibi olarak kendisini destekleyenleri mutlu ederken Elif hayranları ise bu duruma çok üzüldüler. Ancak bu hafta Elif hayranları Elif’in bilezikleri almasını çok istiyorlar. Bu nedenle gerek TV ortamında gerekse internet ortamında Gelinim Mutfakta 25 Şubat canlı olarak yaşananları izlemek istiyorlar. 25 Şubat 2020 Gelinim Mutfakta Canlı izleme görseli

Biz de sizler için hem programı canlı izlemek isteyenler için yol göstereceğiz. Hem de puan durumu hakkında bilgi vereceğiz.

=> Sözlerimi buradan sonlandırmadan önce 25 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Bugün kim birinci sorusunun cevabını verdiğimiz konumuza göz atabilirsiniz.

Yarışmayı Canlı izlemek için Kanal D sitesinden canlı izleyebilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu