Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 26 Ağustos Cuma Kim Elendi? Bu Hafta Eleme Var Mı?

Gelinim Mutfakta 26 Ağustos Cuma Kim Elendi? 22 Ağustos Pazartesi günü başlayan yarışma programında, bu hafta Gelinim Mutfakta yarışmasından elenen isim belli oldu! 26 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi ? Bu hafta eleme var mı? Sorularının cevabını, bu yazının devamında detaylı olarak açıklanmıştır. 

=> 16 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Gitti sonucu hakkında bilgi sahibi olmak için lütfen tıklayınız.

22 Ağustos 2022 tarihinde Pazartesi başlayan program, 26 Ağustos 2022 Cuma günü verilen son puanlar sonucunda, 26 Ağustos Cuma gelinim mutfakta bu hafta kim elendi sorusunun cevabı kesin olarak belli olacak. Gelinim Mutfakta bu hafta kim elendi sorunun cevabını öğrenmek isteyenler, bu yazımız tam da sizlere göre!

=> 9 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Elendi sonucu için tıklayınız.

26 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi - Emel

Beşinci sezonuna merhaba diyen yarışma programında en şansız isim, bu hafta elenecek yarışmacı olacak. Zira kendisi gibi acemi olan yarışmacılara karşı kaybetmiş olacak. 

=> 2 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Elendi sonucu için lütfen tıklayınız.

Perşembe günü verilen puanlama sonucunda Tuğba 58 puanla en son sırada yer alan ve eleme potasına düşen yarışmacı oldu. Tuğba her ne kadar eleme potasına düşen isim olsa da en yakın rakibi ile arasında 5 puan farkın olması, Tuğba’nın eleme potasından her an çıkabileceğini göstermekte. 

=> 26 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Kazandı sonucu için lütfen tıklayınız.

Tuğba her ne kadar eleme potasına düşen isim olsa da 26 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? sorusun cevabı, son kaynananın vereceği puanlama neticesinde belli olacak

Gelinim Mutfakta 26 Ağustos Cuma Kim Elendi

22 Ağustos 2002 tarihinde başlayan yarışma programında Berna, Sibel, Tuğba ve emel yarışmaya yeni gelen isimler oldu. emel dışında diğer tüm yarışmacılar en az bir defa çeyrek altını kazanmayı başardı. 

Gelinim Mutfakta 26 Ağustos Cuma Kim Elendi - Emel - Tuğba

Tuğba yarışmada söylemeleri ile ön plana çıkarken, Berna gerek söylemeleri ile gerekse aldığı puanlarla ön plana çıkmayı başardı.

  Bu hafta gelinler arasında ki puan farkının az olması edeniyle, bu hafta Gelinim Mutfakta 26 Ağustos Cuma kim elendi sorusunun cevabı, son ana kadar belirsizliğini koruyacak.

Perşembe günü sonucunda verilen dört günlük puanlar alt kısımda verilmiştir. Cuma puanları verilmeye başlandığında, alt kısamda ki Cuma puanlaması da dinamik olarka güncellenecektir 

Tuğba: 53 + 21 = 74
Emel: 58 + 13 = 71
Sibel: 58 + 13 = 71
Berna: 60 + 9 = 69

Bu hafta 22-26 Ağustos Gelinim Mutfakta kim elendi sorusuna cevap olan gelin Berna oldu.

Gelinim Mutfakta 26 Ağustos Cuma Kim Elendi: Berna Elendi

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu