Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 26 Mart Cuma Kim Elendi? Seda Mı Dudu Mu?

26 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi? Hangi Gelin Bu Hafta Yarışmaya Veda Ettiği Belli Oldu

Gelinim Mutfakta 26 Mart Cuma Kim Elendi? Hangi gelin bu hafta yarışmaya veda etti? Seda mı elendi? yoksa Dudu mu bu hafta elenen yarışmacı oldu? Soruların cevapları bu hafta en çok merak edilen konuların başında yer aldı.

22 Mart Pazartesi günü 666 bölümü ile Kanal D ekranlarında Seda Sayan’ın sunumu ile başlayan yarışma programına Seda Yılmaz büyük iddiası ile yarışmaya kaynanası Nagehan ile birlikte dahil oldu.

=> 16 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi görebilmek için tıklayınız.

Seda haftanın ilk bölümünde günün birincisi olup çeyrek altını alması eski yarışmacıların gözleri epey bir korkutsa da Seda Salı ve Çarşamba günü istediği puanları maalesef alamadı. bu da Seda’nın puanlarını %100 etkiledi.

26 Mart Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi resmi

Seda Yılmaz Perşembe günü adeta hayat memat mücadelesi olarak gördüğü puanlamaya çıktı. Seda Perşembe günü Ayten ile birlikte günün birincisi oldu. Ancak çeyrek altını kura sonucu Ayten’e kaptırdı.

=> 26 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri kim aldı görebilmek için tıklayınız.

Cuma günü 26 Mart hafta finaline gelindiğin de Seda en yakın rakibi ile arasında ki 11 puan farkı 6 puana kadar düşürmeyi başardı. Seda artık yarışmada kalabilmek için büyük bir umut doğdu. Gelinim Mutfakta bu hafta kim elendi sorusuna cevap olmamak adına bugün ne yapıp edip Dudu ile arasında ki 6 puan farkı kapatmak için kolları sıvadı.

=> 26 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

diğer taraftan Dudu ise yarışmada ki varlığını bir sonraki haftaya bırakmak adına Seda ile arasında ki 6 puan farkın kapanmamasını ve günün sonunda 26 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi sorusuna Seda2nın cevap olabilmesi için günün tatlısının %100 kapasitesi ile yapmaya gayret gösterdi.

Gelinim Mutfakta 26 Mart Cuma Kim Elendi

Gelinim Mutfakta 26 Mart Cuma Kim Elendi Resmi

22 Mart Pazartesi günü Kanal D ekranlarında 666 bölümü ile başlayan yarışma programında 670 bölümde hafta finalinde verilen son puan durumu sonucuna göre Gelinim Mutfakta 26 Mart Cuma Kim Elendi? Bu hafta yarışmadan kimin ayrıldığı belli oldu. Haftanın toplam puanlar sonucunda göre en düşük puanı alan Seda Yılmaz yarışmada ayrılan isim olması beklenirken dudu sağlık sorunları nedeniyle kendi isteği ile yarışmadan ayrılan isim oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

 1. Ayten ve kayınvalidesi rakiplerinı ters köşe yaptı bravo.Dudu bu hafta sağlık sorunları nedeniyle elenmemesine rağmen pek iyi değildi.Demekki sağlık durumu ciddi.Sağlığına kavuşup geri gelir inşaallah.Aysun ve Nurten hanım bu hafta hüsrana uğradı.İyide oldu çünkü burunları çok havalanmıştı.Esra dikkat etmezse önümüzdeki hafta elenir.Pazartesi eski yarışmacılardan Gizem mi geliyor acaba.Bakalım göreceğiz.

 2. Ayten 🇦🇿 Tebrikler Bugün Çeyreği bilerzikleri kazandın çok şükür
  Aysuna yerini gösterdin Dudu elenmedi çok üzüldüm geçmiş olsun Sağlığı inşAllah iyileşir gelir Çok sevmiştim Duduyu
  Sevdiğim Şehirden MERSİN ♥️ Ondan gitmesini istemezdim iyi
  olsun insAllah 🙏 Pazartesi kim geliyor Eskilerden diyor Kim
  Acaba?🤔 Bence Ezgi. Reyhan geliyor yada Gizemde ola bilir?
  bakalım 😊

 3. INSALLAH Hatice yada Gulcan gelir ama maalesef gelmiyecekler eskilerden bunu %100 biliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu