Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 26 Şubat Çarşamba Canlı İzle!

Gelinim Mutfakta 26 Şubat Çarşamba Canlı izle konusunda sizlere yardımcı olmak için bu sayfayı kaleme aldık. Hafta içinde 4 gelin ve 4 kaynananın kıyasıya rekabeti ile karşımıza gelen ve fenomenler haftasında rekabetin katlanarak arttığı yarışma programının 26 Şubat Çarşamba yani bugünkü bölümü canlı izlemek isteyenleri bilgilendireceğiz.

=> Gelinim Mutfakta 27 Şubat Perşembe Canlı İzle isteyenler lütfen tıklayınız.

Ezgi’nin üst üste iki gündür çok kötü puanlar alması üzerine sevenleri merak içinde 468. bölümü izlemeye koyuldular. Ancak bazı yerlerde TV  ortamında izleyemeyenler için Gelinim Mutfakta İnternet den izlemeleri için gerekli imkanı sağlayacağız.26 Şubat 2020 Gelinim Mutfakta Canlı İzle

Gelinim Mutfakta 26 Şubat canlı olarak yaşananları izlemek isteyenler her bölümü tartışma ve rekabet içinde geçtiği için bu heyecandan kendilerini mahrum bırakmak istemiyorlar.

Biz de sizler için hem programı canlı izlemek isteyenler için yol göstereceğiz. Hem de puan durumu hakkında bilgi vereceğiz.

İlk olarak bugün canlı yayın esnasında yarışmada kim kaç puan aldığını kaçıranlar için;

=>  26 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Bugün kim birinci sorusunun cevabını verdiğimiz konumuza göz atabilirsiniz.

Yarışmayı Canlı izlemek için Kanal D canlı yayın kısmından izleyebilirsiniz. Bu diziyi sadece Kanal D’nin kendi sitesinden izleyebilirsiniz. Bir başka platformda izlemek mümkün değildir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu