Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 26 Şubat Cuma Kim Elendi? Aysun Kuşatan Mı Elendi?

26 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi? Aysun mu Esra mı? Belli oldu

Gelinim Mutfakta 26 Şubat Cuma Kim Elendi? Bu hafta kim elendi? Sorusu gündemi en çok meşgul eden soruların başında geldi. Zira yarışmacılar arasında ki puan farkının oldukça az olmasında dolayı 26 Şubat Cuma gelinim Mutfakta kim elendi sorusu oldukça merak uyandırdı. İşte bu soruların cevapları bu yazımızda sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 26 Mart Cuma Bu Hafta Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız.

Bu hafta 22 Şubat Pazartesi günü başlayan yarışma programına yeni biri isim dahil olmadı. Çünkü; geçtiğimiz hafta finalinde Esra elenmesine rağmen Seda Sayan kimseyi göndermeyeceğini açıklamış, Esra da yarışmada kalmayı başarmıştı.

=> Gelinim Mutfakta 19 Mart Cuma Kim Elendi? Görmek için tıklayınız.

Bu hafta 22 Şubat Pazartesi puanlamasında Esra yine çok kötü puanlar alarak yarışmaya başlamasına rağmen Salı ve Çarşamba günü yapılan puanlamada Esra kendisinden beklenmeyecek bir performans ortaya koydu.

26 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Kim elendi

Esra’nın salı ve Çarşamba puanlamasında çok iyi puanlar almasından sonra Perşembe günü birinci ile sonuncu gelin arasında sadece 4 puan farkın oluşmasına neden oldu. 25 Şubat Perşembe puanlamasında Zeynep ile Ayten harika puanlar alarak eleme potasından bir adım kurtulmayı başarırken, Aysun ve Esra da elenme potası ile yüzleşen isim oldu.

26 Şubat cuma günü hangi gelin elendiğine geçmeden önce bu hafta eleme potasına Esra düştü. Ancak Esra’nın iki puan yukarısında Aysun Kuşatan olmasından dolayı Aysun da eleme potasında düştüğünü rahatlıkla söylenebilir.

Gelinim Mutfakta 26 Şubat Cuma Kim Elendi

Bu hafta gelinler arasında puan farkı zaman zaman kapanırken yarışmada bilezikleri alacak gelin kadar gelinim Mutfakta26 Şubat Cuma kim elendi sorusu da bir hayli önem kazandı. Seda Sayan’ın deyimi ile “Bu hafta bilezikleri almaya çalışan gelin bir anda kendisini eleme potasında bulabilir” sözü ile aslında durumu açıkça dile getirmekte.

Esra her ne kadar bu hafta yarışmaya dahil olmasa da son yarışmacı olarak programa dahil olduğunu, dolayısı ile elimdeki istatistiklerle kıyaslandığında Esra bugün 98,3’lük bir oranla elenmesi bekleniyor.

Gelinim Mutfakta 26 Şubat Cuma kim elendi resmi

Son iki haftadır Aysun Kuşatan’ın da performansında %100 kayıp var. Aysun bu durumunu her hafta kurtarmak için yeni haftaya ümitle başlasa da maalesef bugün eleme potasında kendisini buldu. Gelinim Mutfakta yarışmasında bugün Aysun elenecek mi? Diye merak edilirken, Zeynep’in fanları da Aysun2un bir an evvel elenmesini bekliyor.

Bu hafta Gelinim Mutfakta 26 Şubat Cuma kim elendi sorusunun cevabı günün puanlaması ile netlik kazanacak olsa da elimizdeki verelere göre bir isim diğerine nazaran daha ön plan çıkıyor.

Bu hafta 26 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi sorusunun cevabı hafta başında beri istediği puanları alamayan Esra olması bekleniyor. Ancak son puanlamayı yapan Nurten kaynana gelinine istediği puanlar veremediği için bu hafta Aysun mu elendi sorusunun da beraberinde getiriyor.

Bu hafta elenecek isim ilk iki puanlamadan sonra kendisini %100 belli edecek. Bizde birazdan bu ismi açıklayacağız.

Zeynep : 63 + 13 = 76
Aysun : 54 + 17 = 71
Ayten: 64 + 14 = 78
Esra: 52 + 13 = 65

Bu puanlara göre gelinim Mutfakta 26 Şubat cuma günü elenen isim Esra oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu