Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 27 Ağustos Cuma Kim Elendi [Ebru Mu?]

Gelinim Mutfakta 27 Ağustos Cuma Kim Elendi? Bu hafta eleme potasına hangi yarışmacı düştü? 27 Ağustos Cuma Puanları sorasında bu hafta kim elendi? Ebru mu elendi? Yolsa Aslıhan mı elendi? Bu sezonun ilk elenen yarışmacısı kim oldu? İşte bu soruların cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 10 Eylül Cuma Bu Hafta Kim Elendi görebilmek için lütfen tıklayınız.

Bugün 27 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi sorusuna şu an için en yakın isim Ebru olurken, bu sezon yarışmaya başlayan üç yeni yarışmacı henüz yarışmaya adapte olamadığı için Ebru’nun hala şansı devam ediyor.

27 Ağustos Cuma puanları henüz bitmediği için Ebru’nun güzel ve yerinde puanlar alarak en yakın rakibi ile arasında ki farkı kapatması matematiksel açıdan hala devam devam ediyor.

Gelinim Mutfakta 27 Ağustos Cuma Kim Elendi - Ebru

Perşembe günü Yağnur 75 puanla en yakın rakibi ile arasında ki puan farkını 16 puana kadar çıkartıp birinci sıraya yerleşirken ikinci sırada Yaren 59 puanla ikinci sırada kendisine yer buldu.

Bu hafta yarışmaya dahil olan üç yeni yarışmacıda ikisi Aslıhan ile Ebru da elenmemek için bugün mücadele edecek. Aslıhan 58 puanla Cuma günü üçüncü sırada yer alırken, eleme potasına düşen isim ise Ebru oldu. 

Ebru ile Aslıhan arasında ki 14 puan farkın kapanması bir hayli zor. Bu sebeple bugün 27 Ağustos Cuma bu hafta kim elendi sorusuna cevap olarak en yakın isim Ebru olduğunu söyleyebiliriz.

27 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi

27 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi sorusun da cevap bulacağı 27 Ağustos puanlaması ile Yağnur bilezikleri kazanmanın verdiği hava ile yorum yaparken, Yaren ve Aslıhan da programda en ufak hayaya yer olmadığını bizzat tecrübe ederek görmüş oldular.

27 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi - Ebru

Yaren sunucu Demet Akalın’a kaç puan aldığını bilmediği için günün sonunda açıklanacak olan 27 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi sorusuna cevap olacak üç gelinden birisi de kendisi zannetmesine neden olacak. Ancak Ebru yarışmadan elendikten sonra Yaren gelecek hafta çok daha iddialı başlayacak.

Yağnur :75 + 19 = 94
Ebru : 42 + 15 = 57
Yaren: 59 + 12 = 71
Aslıhan: 58 + 17 = 75

Sonuç Olarak

Ebru bu hafta yarışmadan elenen isim oldu.

Gelinim Mutfakta 27 Ağustos Cuma Kim Elendi

Ebru son puanlamada en yakın rakibi ile arasında ki puan farkını daha önce benzer farkı kapatabilen olmadığı için bu nedenle Gelinim Mutfakta 27 Ağustos Cuma kim elendi sorusunun cevabı %100 olmasa da büyük oranda Ebru olduğunu görüyoruz.

Bu hafta kim elendiğini %100 olarak netlik kazandı. Bu hafta elenen isim 27 Ağustos 2021 Puanlama sonuçlarına göre Ebru oldu. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu