Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 27 Mayıs Cuma Kim Elendi? Bu Hafta Eleme Var Mı?

Gelinim Mutfakta 27 Mayıs Cuma Kim Elendi? 23 Mayıs Pazartesi günü başlayan yarışma programında, bu hafta Gelinim Mutfakta yarışmasından elene isim belli oldu! 27 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi sorusunun cevabını, bu yazının devamında detaylı olarak açıklanmıştır. 

=> 17 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Yarışmadan Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız.

23 Mayıs 2022 tarihinde Pazartesi başlayan program, bugün 27 Mayıs 2022 Cuma günü verilen son puanlar sonucunda, 27 Mayıs Cuma gelinim mutfakta bu hafta kim elendi sorusunun cevabı %100 belli olacak. Öncesinde Gelinim Mutfakta bu hafta kim elendi sorunun cevabını öğrenmek isteyenler, bu makaleyi okumaya devam edebilirler.

=> Gelinim Mutfakta 10 Haziran Cuma Yarışmadan Kim Gitti öğrenmek için tıklayınız.

23 Mayıs Pazartesi günü yarışmaya Selma katıldı. Selma’nın aldığı ilk gün yüksek puanları bir çok kesim tarafından acemi şansı olarak değerlendirildi.

=> 3 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi sonucunu görebilmek için tıklayınız. 

Gelinim Mutfakta 27 Mayıs Cuma Kim Elendi - Selma Elendi
Gelinim Mutfakta 27 Mayıs Cuma Kim Elendi – Selma Yarışmadan Elendi

Geçtiğimiz hafta yarışmadan elenen Edanur’un yerine gelen Selma, gerek yarışmadaki aldığı puanlarla, gerekse yaşadığı acılarla gündem olmayı başardı.

=> 27 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Kazandı sonucu için lütfen tıklayınız.

Selma 23 Mayıs Pazartesi günü Aslıhan ile günün birinciliğini paylaşan isim oldu. Lakin Aslıhan kura sonucu çeyrek altını Selma’nın ellerinden kapmayı başardı.

Selma ilk gün gösterdiği performansı devam ettirmede zorlandığı için 27 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? sorusun cevabına en yakın isim ise Selma oldu.

27 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi

23 Mayıs 2022 tarihinde başlayan programda, 27 Mayıs Cuma Kim elendi sorusunun cevabı, kesin olarak belli olacak. Zira bu hafta 27 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi sorusunun cevabı, normal şartlarda bir gün önceden belli olsa da bugün Selma ile Senanur arasında sadece bir puan olmasından dolayı, elenecek ismin kim olduğu, son kaynananın vereceği puanlama sonucunda belli olacak. 

Edanur yerine katılan Selma, aldığı ilk puanların arkasını getiremediği için 46 puanla hafta finaline eleme potasında girdi. Lakin Selma’nın hemen bir puan üzerinde yer alan Senanur’un 47 puanda olması, Selma’nın hala yarışmada kalmak için büyük bir şansının olduğunu gösteriyor. 

Gelinim Mutfakta 27 Mayıs Cuma Kim Elendi

Geçtiğimiz hafta yarışmadan elenen Edanur yarışmada varlık gösterememişti. Lakin Edanur’un yerine 23 Mayıs tarihinden yarışmaya katılan Selma yarışmada varlığını iyiden iyiye, eski yarışmacılara ve izleyenlere hissettirmeyi başardı.

27 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi - Selma Elendi
27 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi – Selma Yarışmadan Elendi

Selma inişli çıkışlı performansında olayı Senanur ile arasında ki puan farkını kapatmayı başardı. Selma’nın bu başarısı, bu hafta Gelinim Mutfakta 27 Mayıs Cuma kim elendi sorusunun cevabı, son ana kadar belirsizliğini korumasına, Selma’nın da son ana kadar yarışmadan elenmemek için şansının devam etmesine neden oldu. 

Gelinim Mutfakta Yeni Gelen Selma Kimdir
Gelinim Mutfakta Yeni Gelen Selma Kim

Şu an mevcut puanlama alt kısımda verilmiştir. Cuma günü verilecek puanlama ile alt kısımda ki puanlar da an ve an güncellenecektir.  

Damla: 59 + 14 = 73
Senanur : 47 + 14 = 61
Aslıhan: 69 + 11 = 80
Selma: 46 + 13 = 59

Bu hafta 16-27 Mayıs Gelinim Mutfakta kim elendi sorusuna cevap olan gelin Edanur oldu.

Gelinim Mutfakta 27 Mayıs Cuma Kim Elendi: Selma Elendi

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu