Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 27 Şubat Perşembe Canlı İzle!

Gelinim Mutfakta 27 Şubat Perşembe Canlı internetten izlemek isteyenler için bu yazıyı kaleme aldık. Bugün haftanın dördüncü puanlaması yapılacak. Geriye ise final bölümü kalacak.

Bu nedenle heyecan dorukta yeni bölümü izlemek isteyen ama TV ortamında uzakta olanlar için 27 Şubat 2020 Gelinim Mutfakta Canlı izle konusunda gereken tüm bilgilendirmeyi yapacağız.

=> Gelinim Mutfakta 3 Mart Canlı İzle için lütfen tıklayınız.

Best of yarışması yani eskiden gelmiş ve halkın sevgisini kazanmış ama bir şekilde elenerek yarışmadan elenmiş yarışmacıları bir araya getirim asıl birinci kim olduğunu ortaya koymak ve programa karşı ilgiyi daha da artırmak için yeni bir düzenlemeye gidildi.

Gelinim Mutfakta yeni bölüm izlemek isteyenler de bu rekabeti kaçırmak istemeyenler televizyon ortamında izleyemedikleri için yada yeniden izlemek isteyenler için heme alt kısımda gerekli açıklama yapılmıştır.

Ezgi, Özüm ve Özlem’in eleme potasına düşme ihtimalinin olduğu bugün her puanın ve her puanlamanın değeri oldukça önemli.

Özellikle Ezgi hayranları Ezgi’nin asla eleme potasına düşmemesi için dua bile ederken, Elif’in ise bir an evvel elenmesi dört gözle bekliyorlar. Lakin şu an Elif Akçam puanlama olarak zirvede yer alıyor.

Hazır puanlama demişken, bugün yayını kaçıranlar ve puanlarda kim kaç puan aldığını görmek isteyenler için;

=>  27 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta kim birinci konumuza göz atabilirsiniz.

Yarışmayı Canlı izlemek için kanald/canli-yayin kısmından izleyebilirsiniz. Bu diziyi sadece Kanal D’nin kendi sitesinden izleyebilirsiniz. Bir başka platformda izlemek mümkün değildir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu