Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 28 Eylül Kim Elendi? Ezgi Mi Elendi? 28 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı?

Gelinim Mutfakta 28 Eylül bilezikleri kim aldı? sorusundan çok aslında bu gün izlediğimiz fragmana bakarak Gelinim Mutfakta 28 Eylül Cuma kim elendi? Ezgi Yarışmadan elendi mi? soruları sormak daha mantıklı olacak. Çünkü fragmana baktığımızda hem Reyhan hanım hem de Ezgi vedalaşma konuşması yaptığını gördük. Unutmayın hiç bir film en baştan sonu verilmez. Bu gün yarışmayı izleyecek olanların en çok merak ettiği konulardan biri olan Gelinim Mutfakta 28 Eylül Cuma günün birincisi kim oldu? ve bilezikleri kimin aldığı sonrasında kimin elendiği merak edilen bu kadar önemli bir olayı daha yarışma programı başlamadan fragman verilmesi tamamen şaşırtmacadan ibaret olduğunu düşünüyorum. (Puanlar yazının en sonunda)

=> 28 Eylül 2022 Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Geçen hafta da buna benzer bir şaşırtmaca yaşamıştık. Bizleri ve yarışma programını yakından takip edenler hatırlayacaklardır. Aynı puanı alan üç gelin de elendi diyerek fragmanda bizleri şaşırtmıştı. Ancak gerçek hiç de öyle olmadı. Gelinim Mutfakta 28 Eylül Cuma puanlama kısmını en son da vereceğiz. Önce bu haftanın kısa bir özeti daha sonra günün tatlısının adını ve malzeme listesini vereceğiz.

=> Gelinim Mutfakta 28 Eylül 2021 Salı Puan Durumu için lütfen tıklayınız.

En sonra ise 28 Eylül Gelinim Mutfakta günün birincisi ve çeyrek altını alan gelin kim olduğunu açıkladıktan sonra haftanın kazananı kim olduğunu açıklayacağız. Uzun yazılarımız okumak istemeyenler ve sadece bu sayfaya Gelinim Mutfakta 28 Eylül puan durumuna bakmak için gelen okurlarımız yazı sonuna bakmalarını rica ederiz. [pembebuton]3 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta[/pembebuton] puanları ile çeyrek altını kimin aldığını görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 28 Eylül Cuma Bilezikleri Kim Aldı? Kim Elendi? Günün Birincisi Kim?

Her yarışmanın bir sonu ve hüzünlü kısmı oluyor. Bu gün bir gelin yarışmaya veda edecek Bir başka gelin ise beş altın bileziğe sahip olacak. Verilen ödüle baktığımıza da gayet tatmin edici bir ödül olduğunu görüyoruz. Hal böyle olunca gelinler ve kaynanalar büyük ödül için hiç durmadan birbirleri ile kıyasıya yarıştılar. Her günün sonun da en yüksek puanı alan kim? Çeyrek altını kim hangi gelin aldığını diye merak ettik. Bu haftaya baktığımızda 28 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta puanlama kısmını dahil etmeden söylüyorum. Her yarışmacı bir kez günün birincisi oldu ve her biri çeyrek altın aldı. Yani kim elenirse elensin en azından teselli ödülü aldı. Not: Gelinim Mutfakta 28 Eylül puanları yazının sonunda verildi.

Gelinim mutfakta 28 Eylül puanlama (Cuma) kısmına geçmeden son alınan puanlara baktığımızda Perşembe puanları dahil 28 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumuna baktığımızda Ezgi ,Burcu ve Başak 48 puanla lider koltuğunu işgal ederken, bu üçlünün 2 puan gerisinde 46 puanla Yasemin bilezik yarışında ben de varım diyor. Bu gün her gelin bilezik alma konusunda iddialarını sürdürürken aynı zaman da dört gelin de eleme potasına girdiler. Gelinim Mutfakta 28 Eylül günün birincisi olan gelin hem elenmekten kurtulacak hem çeyrek altını alacak hem de beş bileziğin sahibi olacak. Yani bu gün en yüksek puanı alan geline talih kuşu kondu diyebiliriz.Gelinim Mutfakta Program kapak resmiGelinim mutfakta 28 Eylül cuma altınları kim kazandı? Bilezikleri kim aldı? Elbette bu günün en önemli sorularından olacak. Bu gün yapılacak tatlıya puan verilmesinden sonra bu sorular elbette cevap bulacak. Ancak ben baştan söyleyeyim kesinlikle Reyhan ile Ezgi gitmedi. Reyhan’ı seven kadar sevmeyen de var ve sevmeyen bile izliyor. Yarışmanın reytinglerinde etkisi Hatice kadar olmasa da belli bir oranda artırdığını düşünüyorum. Bu sebeple Ezgi ve Reyhan elenmediğini fragmanın şaşırtmacadan ibaret olduğunu düşünüyorum. Bu arada Ezgi ile Başak arasında bir iddia vardı. Bu gün yani 28 Eylül gelinim mutfakta altınları kim aldı? Eğer Ezgi alamazsa Başak’ın elini öpeceğim dedi. Aynı şekilde Yasemin de bu iddiaya dahil oldu. Bakalım Başak bu gün bilezikleri alırsa bu el öpme olayı gerçek olacak mı? Bekleyip göreceğiz.

28 Eylül Gelinim Mutfakta puanları verilirken gözler yine Hanife ile Reyhan hanımın üzerinde olacak. Bu ikili, kendi gelinlerin tabaklarını en çok bulan kaynana olduğu için bileziklerin sahibi de bu ikilinin gelinleri olabilitesi diğer gelinlere nazaran daha yüksek gözüküyor. Bu ikili bu gün Gelinim Mutfakta 28 Eylül Çeyrek altını alırsa aynı zamanda da bileziklerin de sahibi olacak.

Diğer taraftan Burcu’nun kaynanası da ile Burcu da bu yarıştan henüz kopmuş değiller. Bu gün bir çıkış yapıp bizleri şaşırtabilir. Yasemin dün bizleri aldığı puanlarla şaşırttığı gibi bu gün Yasemin de çıkışını sürdürüp güçlü rakiplerini geride bırakabilir. Not: 28 Eylül Cuma gelinim mutfakta toplam puanları sayfanın alt kısmında verildi.Gelinim Mutfakta altınları kim kazandı (Gelinim Mutfakta kim elendi ) Resim 1Cuma günün birincisi kim olacağını belirleyecek olan yanı zamanda bileziklerin sahibini belirleyecek, elenecek yarışmacının da kim olduğunu ortaya çıkaracak olan günün tatlısı “Şeftali Dolgulu Turta” malzemeleri alt kısımda verildi. ⇓Cuma Puanları hemen alt kısımda⇓ 

Gelinim Mutfakta 28 Eylül Günün Tatlısı Şeftali Dolgulu Turta Malzemeleri

Turta Hamuru İçin;

 • Bir yumurta
 • Bir paket vanilin
 • 3 buçuk su bardağı un
 • 1,5 su bardağı süt
 • 130 gram tereyağı
 • Bir su bardağı kadar Pudra şekeri
 • Bir çay bardağı mısır nişastası
 • Bir adet yumurta sarısı 

Şeftali Dolgusu İçin Malzemeler;

 • Bir su bardağı şeker
 • Beş adet orta boy şeftali
 • Yarım su bardağı su
 • Yarım limon suyu

28 Eylül Cuma hafta finalinde Fatih Ürek günün tatlısı olan Şeftali dolgulu turta yapımı için gelinlere 40 dakikalık süre tanıdı. Gelinler ise belirlenen süre içerisinde tatlı yapımı bitirdiler ve kader anı olan 28 Eylül Cuma gelinim mutfakta puanlama kısmında geçtiler. Bu puanlama sonucunda Gelinim Mutfakta 28 Eylül günün birincisi belli olacak. Aynı zamanda kimin eleneceğini ve bilezikleri kimin alacağı da ortaya çıkmış olacak. Hadi puanlara bakalım.

Gelinim Mutfakta 28 Eylül Puanları (28.09.2018 Cuma)

Kaynana Öznur’un verdiği Puanlar
Ezgi : 1
Burcu : 4
Başak : 3
Yasemin : puan ⇒ Öznur’un Gelini
*************************

Kaynana Hanife’nin verdiği Puan
Ezgi : 1
Burcu : 1
Başak 5  puan ⇒ Hanife’nin Gelini
Yasemin : 1
*************************

“28 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
>>> "Gelinim Mutfakta dizicenter" <<<
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter 
çıkacaktır.

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar
Ezgi : 2
Burcu 5 puanNurten’in Gelini
Başak : 1
Yasemin : 4
*************************

Kaynana Reyhan’ın verdiği Puanlar
Ezgi : 4 puanReyhan’ın Gelini
Burcu : 1
Başak : 3
Yasemin : 5
*************************

Gelinim Mutfakta 28 Eylül Cuma Puanlama Sonucu

*************************

28 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi = Yasemin
Gelinim Mutfakta 28 Eylül Çeyrek Altını Kim Aldı =  Yasemin

28 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu = Ezgi
Gelinim Mutfakta 28 Eylül Bilezikleri Kim Aldı = Yasemin
28 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi = Ezgi
ama Burcu sağlık sebebi ile kendi çekildi

*************************

Arkadaşlar gecen haftalarda Nurten hanım ile Özlem yarışmadan kendi istekleri ile çekildiklerinde Betül de hafta sonuncu olarak elenmişti ancak ona bu şansı vermediler ve yarışmaya pazartesi günü iki yeni yarışmacı gelmişti. Anlayacağınız Betül elendiği ile kalmıştı. Şimdi Ezgi’ye neden bu hakkı verdiler?

Bir haftanın da sonuna geldik. Bu gün kaynanaların verdiği puanlar sonucunda bir gelin bileziklerin sahibi olurken bir başka gelin ise hayallerine veda edip yarışmadan elendi. Şimdi kaynanalar tarafından verilen puanlamayı gelinlerin yarışmaya katılım sırasına göre aktaralım. Ezgi 8 puan, Burcu 11 puan, Başak 12 puan, Yasemin 15 puan aldı. Bilezik yarışındaki son durum ise yani Gelinim Mutfakta haftalık puanlar (24 Eylül – 28 Eylül) görmek için alt kısımda verdik. Puanlar anlık olarak değişiyor. O yüzden her puanlamadan sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız. 

Gelinim Mutfakta Puan durumu (24-28 Eylül Haftası) – Cuma

Ezgi’nin Puanları    : 48 + 8 = 56
Burcu’nun Puanları  : 48 + 11 = 59

Başak’ın Puanları   : 48 + 12 = 60
Yasemin’in Puanları : 46 + 15 = 61

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

25 Yorum

   1. Teşekkür ederim..Filiz hanım..emeğiniz için..Önemli değil herkes hata yapabilir :)

 1. O zaman Ezgi ve Reyhan hertürlü eleniyor heralde Ezgiye 5 yasemine 1 verirse puanlar eşit olur

 2. Ezgi ve Reyhan hanım..Sizin elenmenizi katiyen istemiyoruz. ? Ama elenseniz bile..Sizi yine G.M’ye dört gözle bekliyor olacağız.. Sizsiz olmaz ???

 3. Reyhan hanım gider ayak yaptı yapacağını gelinimi kurtarayım derken burcu gelinin bu haftaki bilenzik almasına mani oldu.çünkü burcu ya da geldiği ilk günden beri demediğini bırakmadı kendi gelininin hiç yaptıklarını ve hatta kendi konuştuğunda arkasında burun kıvırıp duruyor. Bizde de öyle bela var.sesiz gibi dursada saman altından su yürüten cinsten duruyor.

  1. Ne yalan söyleyeyim…Biraz haklısınız? Düşüncene saygı duyuyorum..?

 4. arkadaşlar hatırlarsanız Betül hafta sonuncusu olmuş Özlem de kendi isteği ile yarışmadan çekilmişti. Fatih bey Özlem gidiyor diye Betül’ü tekrar yarışmaya dahil etmedi ve hem özlem hem de Betül elenmişti. Şimdi bu hakkı neden Reyhan ile Ezgi’ye tanıdılar? Tamamen bence!!! tamamen reyting kaygısı olduğunu düşünüyorum.

  1. Filiz hanım..Sana sonuna kadar katılıyorum..Çok haklısınız..Ama benim gönlüm daha Reyhan ve Ezgide..Özlem ve Nurten hanımda gayet iyidi..Onların gitmesine üzüldüm açıkçası Nurten hanımıda derste iliyordum..??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu