Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 28 Ocak Cuma Kim Elendi [Dilara Aydoğan]

Gelinim Mutfakta 28 Ocak Cuma Kim Elendi? 24 Ocak ile 28 Ocak haftasında bir yarışmacı, rakiplerine kıyasla hafta başında beri en düşük puanları elde edecek ve elenen isim olacak. Peki 28 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? Yarışmadan bu hafta kim gitti? İşte cevabı...

=> 25 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız.

24 Ocak 2022 tarihinde, başlayan yarışma programımda eskilerden Dilara yarışmaya dahil olması, mevcut yarışmacıları bir hayli korkuttu. zira aha önce hem bilezik hem de çeyrek altını alan Dilara, yarışmada adından söz ettireceğini düşünüyordu.

=> 11 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Gitti sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 28 Ocak Cuma Kim Elendi - Dilara Aydoğan

24 Ocak Pazartesi gününden itibaren Dilara istediği puanları kimi zaman kaynanasında, kimi zaman sunucudan, kimi zaman da rakip kaynanalarda hep düşük puanlar aldı. 

=> Gelinim Mutfakta 4 Şubat Cuma Kim Elendi ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Dilara, normal şartlar da yeni yarışan isim olmuş olsaydı, Cuma günü %100 eleneceğini defalarca kanıtladı. Lakin eski yarışmacı bir anda çok yüksek puan alma ihtimali olacağından dolayı, son ana kadar gelinim mutfakta bu hafta kim elendi sorusu netleşmedi. 

28 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi

Hafta içi 13:00 da yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanan yarışma programında her hafta başı bir yeni yarışmacı programa dahil olurken, her hafta Cuma günü de bir yarışmacı yarışmadan elenen isim oluyor.

=> 28 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Haftanın Birincisi ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

28 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi - Dilara Aydoğan

Bu hafta yeni gelin yerine 2020 yılında yarışan Dilara Aydoğan katıldı. Daha önce beş bilezik ve 6 çeyrek altın alan, 4 hafta boyunca yarışmada kalan Dilara Aydoğan, yarışmaya kalıcı olarka gelmek istese de Perşembe puanları ile Gelinim Mutfakta 12 Aralık Cuma kim elendi sorusuna en yakın yarışmacı oldu.

Gelinim Mutfakta 28 Ocak Cuma Kim Elendi

Geçtiğimiz haftalarda yeni gelinler yarışmada tutunamıyordu. Bunun farkında olan yönetim de eskilerden beş bilezik ve altı çeyrek altını alan gelini yarışmaya dahil etti. 

Dilara Ağdoğan Kimdir
Dilara Ağdoğan

24 Ocak 2022 tarihinde başlayan yarışma programına esiklerden Dilara Aydoğan katıldı. Dilara gelir gelmez beşleri alıp, hafta finalinde bilezikleri almak istese de bugün eleme potasına yarışan yarışmacı oldu. Şu an itibari ile bu hafta Gelinim Mutfakta 28 Ocak Cuma Kim Elendi sorusunun cevabı kesin olarak Dilara Aydoğan oldu.

Yeşim: 48 + 18 = 66
Miyase: 55 + 15 = 70
Damla: 44 + 11 = 55
Dilara: 33 + 13 = 46

Bu hafta Gelinim Mutfakta yarışmasından Dilara Aydoğan %100 elendi.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. birinizde geçmiş olsun filiz hanım demiyor yok miyaseyle altını bölüşüyormusun sende o zaman yeşimlemi altınları bölüşüyormusun hangisi düzgün gelin hepside bir birinden beter 5 ay duran yarışmacımı olur sunucu dersen tam bir yalaka kanal kovmasın diye türlü türlü takla atıyor zaten format haksızlık üzerine kurulmuş yeni gelenlerde büyük ihtimalle cuma günü eleniyor yeşimide damlasıda miyaseside masalara yapışmış bırakmıyor madem hepinizinde işi var defolup gidin her gün aynı yüzler bıktık bu musibetlerden filiz hanım geçmiş olsun allah şifa versin

    1. saol çok teşekkür ederi. Ben miyase’yi bilmem. Asla hiçbir yarışmacıyı da tutmuyorum. Farkındalığınız için teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu