Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 29 Ekim Cuma Kim Elendi? Aslıhan Mı Elendi?

Gelinim Mutfakta 29 Ekim Cuma Kim Elendi? Damla’nın eleme potasına düştüğü, ancak Aslıhan’ın Cuma puanlamasında kötü puanlar alması üzerine Aslıhan mı elendi? Soruları beraberinde geldi. Bu haberimizde 29 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? Sorusunun cevabı ve sonucu verilmiştir. 

=> 12 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Elendi sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 29 Ekim Cuma Kim Elendi -Damla

25 Ekim 2021 tarihinde Safiye Soyman’ın sunumları ile başlayan yarışma programında 29 Ekim Cuma puanlaması sonrasında bugün Gelinim Mutfakta 29 Ekim Cuma Kim Elendi sorusun cevabı kesin olarak netleşecek.

=> 5 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Elendi sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Perşembe günü verilen puanlarla 48 puana sahip olan Damla, 29 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi sorusuna cevap olmamak adına Cuma günü çok ama çok yüksek bir performans sergileyip, eleme potasında kendisini kurtarmak istiyor.

=> 29 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Haftanın Birincisi ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

29 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi

Bu haftanın ilk bölümünde yeni bir isim yarışmaya dahil olmadı. Geçtiğimiz hafta finalinde eleme yapılmadığı için geçtiğimiz haftanın kadrosu ile yola devam edildi.

29 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi -Damla

Damla, Songül Karlı’nın girişimleri ile bir hafta daha program da kalmayı elde etti. Damla kendisine güvenen Songül Karlı’nın güvenlerini boşa çıkartmamak adına Gelinim Mutfakta 29 Ekim Cuma kim elendi sorusunun cevabı olmamak için elinden geleni yaptı. 

Damla her ne kadar farklı strateji ve yollar denese de 48 puanla eleme potasına düşen isim oldu. Ancak denediği farklı stratejilerden dolayı Aslıhan ile arasında iki puan farka kadar düşürmeyi başardı. 

Gelinim Mutfakta 29 Ekim Cuma Kim Elendi

29 Ekim Cuma günü son kaynananın vereceği puanlar bir gelin büyük ödülün sahibni olurken, bir gelin de hjayallerine ve 15.000 TL’yi veda edecek. Geçtiğimiz hafta benzer bir durumdan kıl payı dönen Damla bu hafta yine eleme potasına düşen isim oldu.

Yaren: 61 + 10 = 71
Aslıhan: 50 + 13 = 63
Yeşim: 56 + 14 = 70
Damla: 48 + 13 = 61

Damla Saçıkara 29 Ekim Cuma günü her ne kadar eleme potasına düşse de son ana kadar yarışmada kalma umudunu korudu. Safiye Soyman ve üç kaynanasının verdiği puanlama sonrasında Damla 60 puan toplarken, Aslıhan 58 puanda aldı. Ancak son kaynana olarka Nuray kaynana puan vereceği için ve genel de gelinin bulduğu için, Gelinim Mutfakta 29 Ekim Cuma kim elendi sorusunun cevabı da kendiliğinden ortaya çıkmış oldu.

Gelinim Mutfakta Damla Saçıkara

25-29 Ekim haftasında Gelinim Mutfakta yarışmasında bu hafta elenen yarışmacı Damla Saçıkara oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu