Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 29 Nisan Cuma Kim Elendi [Miyase Mi Elendi? Bahar Mı Elendi?]

Gelinim Mutfakta 29 Nisan Cuma Kim Elendi? 25 Nisan Pazartesi günü başlayan yarışma programında, bu hafta Gelinim Mutfakta yarışmasında en düşük puanı alarak yarışmaya veda eden isim oldu!

Miyase’nin aldığı düşük puanlardan dolayı Miyase mi elendi sorusunun cevabı bir hayli önem kazanırken, gözler 29 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi sorusunun cevabının belli olacağı hafta finaline çevrildi.

=> 20 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Yarışmadan Kim Elendi sonucu öğrenmek için tıklayınız.

25 Nisan 2022 tarihinde Pazartesi günü başlayan yarışma programı, bugün 29 Nisan 2022 Cuma günü verilen puanlama sonucuna göre 29 Nisan Cuma gelinim mutfakta bu hafta kim elendi sorusunun cevabı %100 belli olacak.

=> Gelinim Mutfakta 13 Mayıs Cuma Bu Hafta Kim Gitti sonucu öğrenmek için tıklayınız.

25 Nisan Pazartesi günü haftanın ilk bölümü olmasında dolayı yarışmaya yeni bir isim dahil olması gerekirken, son hafta finalinde eleme yapılmadığı için dört yarışmacı tecrübeli bir şekilde yarışa başladılar.

=> 6 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Gitti öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 29 Nisan Cuma Kim Elendi - Bahar & Miyase
Gelinim Mutfakta 29 Nisan Cuma Kim Elendi görseli

Geçtiğimiz hafta Senanur aldığı yüksek puanlarla yarışmada kalmayı %100 garantilerken, bu hafta nasıl performans göstereceği, Bahar’dan daha iyi puanlar alıp almayacağı oldukça merak konusu olmuştu.

Senanur kendisinden beklenildiği gibi iyi puanlar alarak rakiplerini geride bırakmayı başarsa da Bahar da bir daha eleme potasına düşmemek için ciddi çaba sarf etti.

Senanur’un aldığı yüksek puanlara karşılık Bahar da Çarşamba günü aldığı çeyrek altın ile karşılık verse de 28Nisan Perşembe günü aldığı puanların da etkisi ile eleme potasına düşen isim Bahar oldu.

Dört yarışmacı arasında ki puan farkının çok az olmasında dolayı Bahar her ne kadar 29 Nisan Cuma günü eleme potasına yarışacak olsa da 29 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? sorusun cevabı, son kaynananın vereceği puanlama sonucunda kesin olarak belli olacak.

29 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi

25 Nisan 2022 tarihinde başlayan programda, 29 Nisan Cuma Kim elendi sorusunun resmi olarak cevap bulabilmesi için 29 Nisan Cuma günü son kaynananın puanlarını vermesi gerekiyor. Son kaynananın vereceği puanlarla haftalık tüm puanların toplamına göre, en düşük puanı alan isim bu hafta yarışmadan elenen isim olacak.

29 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi - Bahar & Melek
29 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi – Bahar ile Kaynanası Melek

Geçtiğimiz hafta yarışmada eleme olmadığı için bu hafta eksin eleme olması bekleniyor. Dolayı ile hiçbir yarışmacı yarışmadan gitmek istemediği için bugün Cuma puanlamasında kıran kırana mücadele olacak. Puanlama esnasında tansiyon bir hayli yükselecek.

Gelinim Mutfakta 29 Nisan Cuma Kim Elendi

Gelinim Mutfakta yarışmasında en son elenen isim Yeşim Öksüz oldu. Tecrübeli yarışmacı iki hafta elenerek sevenlerini bir hayli üzdü. Onun yerine gelen Senanur da elinin lezzetini az da olsa kanıtlamayı başardı. 

Programda iki haftadır eleme olmadığı için bu hafta bir yarışmacı kesin olarak elenecek. Bahar geçtiğimiz hafta finalinde eleme potasında yarışan ve hafta finalinde elenen isim olsa da Nursel yarışmada eleme olmayacağını açıklayarak, Bahar’a adeta bir şans daha verdi.

Bahar Kula Kim
Bahar Kula

Bahar hafta başında Senanur’u eleme potasına sürükleyip, kendisi kalıcı gelinler arasına adını yazdırmak isterken, geçtiğimiz haftaya benzer bir sonuç ile Bahar yeniden eleme potasına düşen yarışmacı oldu. Lakin bu hafta bir farkla. Dört gelinin de birbirlerine puanlarının çok yakın olması, nedenliyle, bu hafta Gelinim Mutfakta 29 Nisan Cuma kim elendi sorusunun cevabı, son ana kadar belirsizliğini koruyacak.

Şu an mevcut puanlama alt kısımda verilmiştir. Cuma günü verilecek puanlama ile alt kısımda ki puanlar da an ve an güncellenecektir.  

Miyase: 57 + 8 = 65
Damla: 60 + 10 = 70
Bahar: 52 + 12 = 64
Senanur: 58 + 12 = 70

Bu hafta 25-29 Nisan haftasında toplam puanlamalar sonucuna göre, Gelinim Mutfakta yarışmasından KURA SONUCU BAHAR ELENDİ.

Gelinim Mutfakta 29 Nisan Cuma Kim Elendi: BAHAR Elendi

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. evren bey gelinim mutfak ı kepeklerini kapatsa muhteşem olur hiç heycanı kalmadı fatih ürek in ahı tuttu adam ı işinden ettiler evren bey şeflerini degiştirmeliler hızlı biçimde ne börek ne balık çeşitleri var yemekler bile tükendi balık çeşitleri haftatda 1 olsa belki ya eski yarışmacılardan aysun u getirin artık yenilikler tükeniyor bari bu sezon finalini yada direk final i büyük oyna evren bey miyase çöpleri karıştırır miyaseye ceza veremezler miyasenin ayrıcalıgı ne zamanında 90 bilezigi alan elif in fatih ürek teki ayrıcalıgı gibi insan mı ayırıyorsunuz 4 yıldır bu gelinim mutfakta sunuluyor evren bey batuhan batuhan batuhan batuhan şef yerine yenisinimi bulsa 4 yılda hiç balık türleri yengeç vs gibi deniz ürünlerni görmedik neden acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu