Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 3 Aralık Cuma Kim Elendi? [Dilek Betül Çağlar]

Gelinim Mutfakta 3 Aralık Cuma Kim Elendi? 29 Kasım ile 3 Aralık haftasında yarışan dört yarışmacıdan biri, 3 Aralık Cuma günü gelinim Mutfakta yarışmasında elenecek. Haftanın final bölüğünden en düşük puanı kim aldı? 3 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? Dilek Betül Çağlar mı elendi? Detaylar haberimizin içerisinde sizleri bekliyor. 

=> Gelinim Mutfakta 24 Aralık 2021 Cuma Bu Hafta Kim Gitti işte cevabı..

29 Kasım 2021 tarihinde başlayan yarışma programında sezon başında beri yarışan Yaren’in elenmesi ile yerine yeni bir yarışmacı katılmıştır. Aslıhan ezeli rakibini elendiği için meydanın kendisine kaldığını düşünürken, yeni gelen Dilek Betül Çağlar da Yâren’in başarısını geçmek, altın listesine gitmek isterken, Perşembe günü aldığı puanlar sonucunda kesin olarak eleme potasına düştü.

=> Gelinim Mutfakta 10 Aralık Cuma Bu Hafta Kim Elendi işte cevabı..

Gelinim Mutfakta 3 Aralık Cuma Kim Elendi - Dilek Betül

=> 3 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Haftanın Birincisi ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Haftanın başında yarışmaya dahil olan lakin bir türlü adapte olmayan Dilek Betül Çağar, gerek kendi kaynanasından gerekse rakip kaynanalardan iyi puanlar alamdı. Kendi kaynanasında da beş gün boyunca hiç beş puan almayan Dilek adım adım eleme potasına sürüklendi.

İstediği performanstan çok uzakta olan Dilek Betül, bugün Gelinim Mutfakta 3 Aralık Cuma Kim Elendi sorusun cevabı olmaması için Miyase’den 15 puan fazla alması gerekiyor.

Gelinim Mutfakta Dilek Betül Çağlar Kimdir
Gelinim Mutfakta Dilek Betül Çağlar

Bu ihtimal neredeyse %100 imkansız olduğu için 3 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi? Sorusunun cevabı da %100 belli oldu.

3 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi

26 Kasım tarihinde elenen Yaren Maden yerine, 29 Kasım Pazartesi günü yarışmaya yeni yarışmacı olarka dahil olan Dilek Betül Çağlar, Perşembe günü aldığı puanlarla eleme potasına düşen isim oldu.

3 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi - Dilek Betül Çağlar

Dilek Betül Çağlar en yakında ki rakibi ile arasında final günün de 15 puan fark olması ve bu farkı kapatamamasından dolayı, Gelinim Mutfakta 12 Kasım Cuma kim elendi sorusunun cevabı de belli oldu.

Aslıhan: 72 + 14 = 86
Yeşim: 65 + 9 = 74
Miyase: 56 + 17 = 73
Dilek: 42 + 17 = 59 

Bu hafta Gelinim Mutfakta yarışmasında kesinlikle ama kesinlikle Dilek Betül Çağlar elendi. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu