Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 3 Eylül Cuma Kim Elendi [Yaren Mi? Zeynep Mi?]

Gelinim Mutfakta 3 Eylül Cuma Kim Elendi? 30 Ağustos 2021 Pazartesi günü başlayan yarışma da 3 Eylül Cuma Puanları sorasında bu hafta kim elendi? Zeynep mi elendi? Yoksa sıkı takipçi kitlesine erişen Yaren mi elendi? Tüm bu soruların detaylı cevapları bu haberimiz de sizleri bekliyor. 

=> Gelinim Mutfakta 10 Eylül Cuma Kim Elendi görebilmek için lütfen tıklayınız.

Bugün 3 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi sorusuna cevap vermeden hemen önce yarışmacıların Perşembe günü elde ettikleri toplam puanlara bakmak gerekiyor.

=> Gelinim Mutfakta 3 Eylül Cuma Bilezikleri Kim Kazandı görebilmek için lütfen tıklayınız.

3 Eylül Cuma puanları henüz verilmeden önce Yağnur 72 puanla zirvedeki yerini almayı başarırken, Aslıhan 66 puanla hemen Yağnur’un arkasında bilezikleri almak için savaşacağının sinyalini verdi. 

Gelinim Mutfakta 3 Eylül Cuma Kim Elendi - Zeynep

Eleme potasında savaşacak isimler ise Yaren ile Zeynep oldu. Perşembe günü puanlama sonrasında Zeynep 45 puanla eleme potasına düşen isim olurken, Yaren de Zeynep’in 6 puan yukarısında 51 puanla üçüncü sırada kendisine yer buldu.

Yaren Cuma günü gerek kaynanası ile arasında ki sorunları halletmemesinden dolayı, gerekse Yağnur’un baskısı ile istediği yemeği yapamayınca tüm direnci kırıldı. Ancak buna rağmen Zeynep ile arasında ki puan farkını korumayı başardığında dolayı, bugün 3 Eylül Cuma bu hafta kim elendi sorusuna cevap olarak yarışmacı Zeynep olması bekleniyor. 

3 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi

3 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi sorusu hafta başında bile merak edilemeyen bir soru olmasına rağmen her geçen gün Yaren’in düşük puanlar alması ile eleme potasına düşen Zeynep’in bir tık üzerine puanlar alması, izleyicileri Yaren’in elenip elenmeyeceğini çok merak etmeye başladı.

3 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi - Zeynep

Yaren her ne kadar 3 Eylül Cuma günü eleme potasına düşen Zeynep’in 6 puan önce başlamasına rağmen, Zeynep ilk puan veren kaynanalardan çok iyi puanlar alması ile Yaren ile arasında ki 6 puanı 4 puana kadar düşürmeyi başarsa da Zeynep sonunu iyi getiremedi. 

Tüm bunlardan dolayı 3 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi sorusuna cevap olarak yeni elen Zeynep’in olmasına kesin gözüyle bakılıyor. 

Yağnur : 72 + 13 = 85
Yaren: 51 + 14 = 65
Aslıhan: 66 + 20 = 86
Zeynep: 45 + 15 = 60

Sonuç Olarak

30 Ağustos Cuma günü yarışmaya yeni gelen Zeynep, 3 Eylül Cuma günü elenen isim olması bekleniyor.

Gelinim Mutfakta 3 Eylül Cuma Kim Elendi

Bu hafta 30 Ağustos Pazartesi günü yarışmaya katılan yarışmacı Zeynep, 2 Eylül Perşembe puanlaması ile eleme potasına düşen isim oldu. Ancak Zeynep Cuma günü ardı ardına iyi puanlar alması ile en yakın rakibi ile arasında ki puan farkını 4 puana kadar indirse de aradaki açığı bir türlü kapatamadı.

Gelinim Mutfakta Zeynep Sağol Kimdir

Bu nedenle Gelinim Mutfakta 3 Eylül Cuma kim elendi sorusunun cevabı %100 olmasa da büyük oranda Zeynep olması bekleniyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu