Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 3 Haziran Cuma Kim Elendi? [İki Yarışmacı Elenecek]

Gelinim Mutfakta 3 Haziran Cuma Kim Elendi? 30 Mayıs Pazartesi  ile 3 Haziran haftasında yarışan dört yarışmadan ikisi isim yarışmana elendi! 3 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi sorusunun cevabını, bu yazının devamında detaylı olarak açıklanmıştır. 

30 Mayıs 2022 tarihinde Pazartesi başlayan program, bugün 3 Haziran 2022 Cuma günü verilecek son puanlar sonucunda, 3 Haziran Cuma gelinim mutfakta bu hafta kim elendi sorusunun cevabı kesi olarak belli olacak.

=> 17 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız.

Altın final haftasında adım adım yaklaşan yarışma programında bu hafta yarışan dört isimden ikisi kesin olarak altın finale gidecek. Dolayısı ile bu hafta ikisi isim yarışmadan elenecek. Bunda dolayı gözler Gelinim Mutfakta bu hafta kim elendi sorunu cevabına çevrildi.

=> 10 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Yarışmadan Kim Gitti öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 3 Haziran Cuma Kim Elendi - Emel & Senanur

30 Mayıs Pazartesi günü yarışmaya Emel dahil oldu. Emel Fatih Ürek’in sunduğu dönem de 2 hafta yarışmış ve 3 çeyrek altın kazanmıştı. Lakin bu hafta yarışmaya dahil olan Emel, yarışmada varlık gösteremedi.

=> 3 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Kazandı sonucu için lütfen tıklayınız.

Sunucu Nursel Ergin’in açıklamalarında sonra gözler bu hafta elenecek isimlerin kim olduğuna çevrildi. Zira elenecek isimler gittikten sonra geriye kalan iki isim doğrudan altın finale gidecek.

Emel yarışma başında beri aldığı puanlardan dolayı bu hafta eleme potasına düşen ve 3 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? sorusuna en yakın ola yarışmacı oldu. 

3 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi

Haftanın ilk bölümü 30 Mayıs 2022 tarihinde ekrana geldi. Bu hafta yarışmaya eskilerden, çok eskilerden Emel dahil oldu. emel yarışmada istediği puanlar alamadığı için perşembe puanlaması soncunda eleme potasına düşen isim oldu.

3 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi - Senanur

Bu hafta iki isim eleneceği için Emel’in yarışmada elenmesine kesin gözüyle bakılırken, bu hafta 3 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi sorusuna cevap olacak ikinci ismini kim olacağı merak konusu oldu.

Hafta başında Damla2nın üstün puanlar alması, hafta sonuna doğru Aslıhan’ın ön plana çıkmasında dolayı Senanur ve Emel yarışmada istediği puanları bir türlü alamadı.

Gelinim Mutfakta 3 Haziran Cuma Kim Elendi

Geçtiğimiz hafta yarışmadan Selma elenmişti. Normal şartlarda her hafta yarışmaya bir isim dahil olurken, hafta finalinde bir isim yarışmadan eleniyor. Lakin gelecek hafta altın final başlayacağı için bu hafta yarışmadan iki isim birden elenecek. Bundan dolayı, bu hafta Gelinim Mutfakta 3 Haziran Cuma kim elendi sorusunun cevabı, şimdiden merak konusu oldu.

3 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Elendi - Emel

Perşembe günü verilen puanlama neticesinde Emel eleme potasına Senanur ile birlikte düşen yarışmacı oldu. Senanur da Emel gibi eleme potasında yarışan isim oldu. 

Gelinim Mutfakta Emel Güzelli Kim
Gelinim Mutfakta Emel Güzelli

Şu an mevcut puanlama alt kısımda verilmiştir. Cuma günü verilecek puanlama ile alt kısımda ki puanlar da an ve an güncellenecektir.  

Damla: 57 + 11 = 68
Senanur : 47 + 14 = 61
Aslıhan: 59 + 9 = 68
Emel: 37 + 20 = 57

Bu hafta 30 Mayıs-3 Haziran Gelinim Mutfakta kim elendi sorusuna cevap olan gelin Edanur oldu.

Gelinim Mutfakta 3 Haziran Cuma Kim Elendi: EMEL Elendi
3 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi: SENANUR Elendi

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu