Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 3 Mart Salı Canlı İzle!

Gelinim Mutfakta 3 Mart Salı Canlı internetten izlemek isteyenler için bu yazıyı kaleme aldık. Bugün 2 Mart 6 Mart haftasının ikinci bölümü yani 472. bölümü ekrana gelecek. Bu anları kaçırmak isteyemeyen ve TV ortamında izleme şansı olmayanlar için gerekli bilgileri vereceğiz.

=> 3 Mart 2022 Perşembe Gelinim Mutfakta Toplam Puanlar sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Haftanın ilk bölümü bildiğiniz üzere İdlib şehitleri nedeni ile final bölümü yayınlanmamıştı. Bu sebeple Pazartesi günü hafta finalini saat 10:45 de izlemek durumunda kaldı. Haftanın ilk bölümü ise yine eski saatinde 13:00 da izleyenleri ile buluştu.

Bu arada

=> Gelinim Mutfakta 3 Mart Salı Günün Birincisi kim olduğunu görmek için tıklayınız.

Best of yarışmasının 3. haftasına girdiğimiz de bir kez ezgi, bir kez de Elif bilezikleri kazandı. İlk elenen isim de maalesef daha önce üst üste 3 hafta bilezikleri alan Özüm oldu. Bu hafta Özüm’ün yerine ise uzun süredir gelmesi beklenen Başak Kuvel oldu.Gelinim Mutfakta 3 Mart Salı Canlı İzle (Görseli)

Başak Haftanın ilk bölümünde yine bildiğimiz gibi herkesin yemeklerine salça olup onların kafalarının karışmasına sebep olurken, kendisi ise herkesten önce yapıp köşesine çekildiği için tüm puanları da kapmayı başardı. Kısaca bugün 3 Mart Salı Gelinim Mutfakta Canlı izle demeden önce kısa bir özet geçmek istedim.

Şu an yarışmada olan yarışmacılar Ezgi yıldırım, Elif Akçam, Özlem ve Başak Kuvel yer almaktadır. Puanlama olarka en üste yer alan Başak bu konumunu kaybetmemek adına elinden gel her yolu mubah görüp yapacağı için 472. bölüm bol tartışmalara sahne olacak. bu nedenle bu bölümü kaçırmadan Kana d ekranlarından izlemeye gayret edin.

Tabi evde ve TV ortamında izleme fırsatı olmayanlar ise canlı izlemek için kanald/canlıyayın kısmından 13:00 dan itibaren izleyebilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu