Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 30 Nisan Cuma Kim Elendi? Dudu Mu? Gönül Mü?

30 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi? İşte Cevabı

Gelinim Mutfakta 30 Nisan Cuma Kim Elendi? Eleme potasına Düşen Gönül mü? Yoksa dudu mu elendi? 30 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi sorunun cevabı alt kısımda detaylı bir şekilde sizleri bekliyor.

=> 21 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Hangi Yarışmacı Elendi öğrenmek için LÜTFEN TIKLAYINIZ.

26 Nisan 2021 Cuma günü başlayan yarışma programında gelinler haftanın final bölümü olan 30 Nisan Cuma gününe kadar bilezikleri kazanmak için mücadele etse de bir gelin haftanın en düşük puanlarını almasından dolayı yarışmadan ayrılacak isim olacak.

=> 14 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Hangi Gelin Elendi öğrenmek için lütfen tıklayınız.

30 Nisan Cuma gelinim Mutfakta kim elendi

Geçtiğimiz hafta yılan dansı ile dikkat çeken Ayten yarışmadan elenmiş, bu hafta Ayten’in yerine Gönül yarışmaya katılan isim olmuştu. Bizlerin tuttuğu istatistiklere gören geldiği hafta eleme potasına düşen gelin %100 olmasa da büyük oranda eleniyor.

=> 7 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bu hafta Elenen Yarışmacı Kim Oldu öğrenmek için tıklayınız.

Bugün farklı bir durum söz konusu. eleme potasına iki gelin aynı puanla düştüğü için gelinim mutfakta bu hafta kim elendi sorusuna cevap olacak isim resmi olarak son ana kadar netlik kazanmayacak.

Gelinim Mutfakta 30 Nisan Cuma Kim Elendi

26 Nisan Pazartesi günü başlayan yarışma programında dudu yine eleme potasına yer alan isim oldu. Geçtiğimiz hafta Ayten eleme potasına düşen isim olurken, Dudu da bir tık yukarıda ki puanları ile eleme potasına en yakın isim olmuştu. Bu hafta dudu yine eleme potasında. Lakin bu defa Gönül ile aynı puanlara sahip olduğu için Gelinim Mutfakta 30 Nisan kim elendi sorusuna cevap olan isim son ana kadar belirsizliğini korumaya devam edecek.

=> Gelinim Mutfakta 30 Nisan Cuma Bu Hafta bilezikleri kim aldı Görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 30 Nisan Cuma kim elendi

30 Nisan Cuma günü toplam puan durumu sonucuna göre Gelinim Mutfakta 30 Nisan Cuma kim elendi sorusuna cevap olan gelinin kim olduğu belli olacak. Seda Sayan ise 30 Nisan sonuçlarını açıklarken 3 gelinin eleme potasına yakın puanları olduğunu dile getirdi. Bundan dolayı Haftanın ilk bölümünden itibaren gelinlerin adlığı puanları ve sıralaması alt kısımda verilmiştir.

Gelinim Mutfakta Haftalık puanlar

  • Seda 67 puan
  • Esra 66 puan
  • Dudu 55 puan
  • Gönül 55 puan

26 Nisan 2021 tarihin de başlayan yarışma programından 30 Nisan Cuma puanlamasına kadar geçen sürede günün sonuncusu olan yarışmacılara baktığımızda;

Bu hafta Günün Sonuncusu olan Gelinler

26 Nisan Pazartesi Günün Sonuncusu: Gönül

27 nisan Salı Günün Sonuncusu: Dudu

28 Nisan Çarşamba Günün Sonuncusu: Esra

29 Nisan Perşembe Günün Sonuncusu: Gönül

Gelinim Mutfakta 30 Nisan Cuma Bu hafta kim elendi

Hafta başında itibaren iki defa günün sonuncusu olan ve şu an için en çok elenmeyi hak eden isim Gönül olurken, Gelinim Mutfakta 30 Nisan Cuma Kim Elendi sorusunun cevabı %100 olmasa da büyük oradan Gönül olması bekleniyor. Lakin Dudu da aynı oranda eleme riski ile karşı karşıya kaldı.

=> Gelinim Mutfakta Dudu Akdemirbey Kimdir öğrenmek için tıklayınız.

30 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi sorusunun cevabı yarışmacı gelinlerden Dudu oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu