Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 30 Nisan Kim Kaç Puan Aldı? Neler Yaşandı?

Gelinim Mutfakta 30 Nisan kim kaç puan aldı? Neler yaşandı? Gelin hep beraber detaylara hep beraber bakalım.

Gelinim Mutfakta 30 Nisan Başak Kim?

Gelin Başak ve kaynanası Gülbeyaz Hanım yarışmaya yeni katılan yarışmacılar oldu. Başak’ın annesi Adanalı babası ise İzmirli. İki buçuk yıllık evli olan Başak gelirken yanına kalemini, aşçılık kepini de getirmeyi unutmamış. Tabi bir de düğün fotoğraflarını.

gelinim mutfakta 30 nisan resmi 3

Başak 25 yaşında. Şu an çalışmıyor ama evde ilkokul öğrencilerine özel ders veriyor. 12 öğrencisi var. Türkçe ve İngilizce dersi veriyor. 

Gelinim Mutfakta 30 Nisanda Neler Yaşandı? Kim Kaç Puan Aldı?

Geçen haftanın altınlarını alan Gülşah da altınlarıyla poz vermeyi ihmal etmiyor. Ardından tüm gelinler örtüleri açınca günün yemeği belli oldu: Çiftlik Kebabı. Tarif de verildikten sonra kayınvalideler gelinlere pişirme konusunda tüyolarını verdiler. Kayınvalideler odaya geçecekken Müzeyyen Hanım bombayı patlatıp gelini Gülşah’a lezzet kraliçesi deyip taç takınca özenti olduğu konusunda eleştiri yağmuruna tutuldu. 

Ve yemek için süre başladı. Ummalı bir şekilde çalışan gelinler bir taraftan çalışırken bir taraftan Gülşah’ın taç takması hakkında olumsuz eleştirilere devam etti. Gülşah, Hatice’ye sen bittin derken Başak da yeni olmasına rağmen o da bu taç olayını özenti bulduğunu dile getirdi. Mutfakta taç olayı gündemde olduğu gibi kayınvalideler de de gündem aynıydı. Herkes bu durumu özenti buldu. 

gelinim mutfakta 30 nisan resmi 1

Başak yemek yaparken bir taraftan da Gülşah’ın ekranlara oynadığını gözyaşlarını yapmacık bulduğunu söylerken kayınvalideler de hatalara kabul etmenin öneminde bahsederler. Elif de bilezikleri aldıktan sonra şov yapmaya başladığını dile getirdi. Ardından Başak’ın kim için geldiğine konu gelince Başak Hatice’yi rakip görmediğini söyleyip ortamı karıştırır. Başak sözlerine ben buranın kasvetli ortamını değiştireceğini söyleyince Elif ikinci reality show desene diye onu eleştirir. Hatice ise ortada bir şey yok, enerjiyi sen alamıyorsun deyince Başak kendi programını sunuyorum deyip yemek yapımını anlatmaya başlar. Ardından cadı gelin benzetmesi ile ortam bir kez daha gerilir. Fatih Ürek gelinlere parmak kesmeden laf açınca Başak, Gülşah hariç herkes parmak kesiyor deyince Gülşah tepki verir ve kendisinin de keseceğini söyler. Başak da sana bir şey demeden tepki veriyorsun diye tepki gösterir. Elif daha sonra verdiği kararları tek tek okur. Kararlar yeni bir tartışmaya neden olur.

Gelinim Mutfakta 30 Nisan Puanlaması

Başak Hüsniye Hanım’ı eleştiri topuna tutunca gelini onu korur. Ardından yemeklere puan vermeye geçince Başak Hüsniye ile öyle bir konuştu ki herkesin ağzı açık kaldı. Hüsniye Hanım 5 puan Gülşah’a, 1 puan Başak’a, 4 puan Elif’e, 3 puan Hatice’ye verdi.

gelinim mutfakta 30 nisan resmi 2

Müzeyyen Hanım 5 puan Elif’e, 1 puan Başak’a, 4 puan Gülşah’a, 3 puan Hatice’ye verdi. Gülbeyaz Hanım 5 puan Gülşah’a, 3 puan Hatice’ye, 1 puan Başak’a,  1 puan Elif’e verdi. Çiğdem Hanım 3 puan Hatice’ye, 3 puan Gülşah’a, 5 puan Elif’e, 1 puan da Başak’a verdi. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu