Gelinim Mutfakta 30 Temmuz Pazartesi Günü Kim Fenalaştı? Hastaneye Kim Kaldırıldı?

30 Temmuz Gelinim Mutfakta Pazartesi günü özel verilen fragmanda ambulans ile hastaneye kaldırılan bir yarışmacı olduğu gözüküyor? Gelinim mutfakta 30 temmuz fenalaşan yarışmacı kim? Hastaneye kim kaldırıldı? Neler Yaşandı? Cansu Mu fenalaştı? Kim hastaneye kaldırıldı?

Gelinim Mutfakta Cansu Mu Fenalaştı?

Gelinlerin türlü türlü yemek yaptığı ve yemeği daha önceden bilemeden o anki tarife göre yaptığı kaynanaların ise bu tarife bir ile beş puan verdiği, cuma günü ise alınan puanlar toplanıp en yüksek puan sahip olan gelin beş altını alırken en düşük puanı alan gelin ise yarışmaya veda ettiği gelinim mutfakta yarışmasında pazartesi günü (30 Temmuz) gelinler normal bir hafta başı gibi gayet güzel başladı. Yarışmaya yeni katılan gelin yarışmaya dahil oldu. Kaynanası Kamile hanım da yarışmaya dahil olduğu gibi hemen tartışmaya başladı.

Her şey normal şartlarda olay halinde devam ediyordu. Hatta Kamile hanım Sevgül hanıma “mıy mıy oturuyor” tartışmalar katılmadığı yönünde eleştirilerde bulunmuştu. Cansu ise günün yemeğinin malzemelerini not almış, kaynanası Sevgül hanımın verdiği tüyolarla yemeğini yapmaya başlamıştı ki bir anda yarışmacılardan biri fenalaştı. Gelinim Mutfakta 30 Temmuz Pazartesi Fenalaşan yarışmacı kim? Bizler her ne kadar bu fragmanı 30 temmuz günü görsek de olay 3 Ağustos Perşembe Günü Cansu Fenalaştı. Salı günü yarışmacılardan Cansu hamile olmasından dolayı bu tempoya yenik düşerek ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Aldığımız bilgiler doğrultusunda Cansu’nun ve bebeğinin durumu çok iyi olduğunu sevenlerine buradan duyuralım.

Dikkat ederseniz Cansu yarışmaya Hatice’nin bir anda gelmemesi ile birden bire yarışmaya dahil oldu ve bir nevi hazırlıksız yakalandı. Cansu yarışmaya geldiğinde doğuma 1,5 ayı kaldığını söylemiş, Nurten hanımda burada mı doğuracaksın diye tepki göstermişti. Ancak Cansu gayet iyi olduğunu ve bebeğinin sağlığını kendi doktoruna sarıp yarışmaya katılmasından bir sakınca görmediği için bir nevi doktordan izin alıp yarışmaya dahil olduğunu tek tek açıklamıştı. Ancak yarışmanın yoğun temposuna dayanamadı ve Cansu fenalaştı. Hemen kapıda bekleyen ambulans ile en yakın hastaneye kaldırıldı.

Aldığımız haberler göre Cansu da bebeğinin durumu da gayet iyi olduğunu öğrendik. Cansu fenalaştığında benim dikkatimi bir birine zıt giden Özlem, Cansu’nun bu halini görünce göz yaşlarını tutamadı. Kaynanalarda hemen yemeğin yapıldığı yere gelip Cansu’nun durumunu kontrol ederken panik yapan Özlem ve diğer gelinleri da sakinleştirmeye çalıştılar. Ben Özlemden böyle bir tepki beklemediğim açıkça söyleyebilirim. Beni oldukça şaşırttı.

Gelinim Mutfakta 30 Temmuz Günün Birincisi ve puanlamaları görmek için yadığımız yeni yazıma ulaşmak için Tıklayınız. Bu gün yarışmaya dahil olan Selen hakkında bilgi edinmek için Buraya Tıklayınız. Bu gün yaşananları değerlendirdiğinizde Özlem’in tepkisini nasıl buldunuz? Gelinim Mutfakta 2 Ağustos Perşembe Puanlarını görebilmek için Tıklayınız. Cansu’nun son durumunu da ayrıca öğrenebilmek için ilgili sayfamıza bakabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Cansu’nun Fenalaştığı Anlar

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Gelinim Mutfakta 30 Temmuz Pazartesi Günü Kim Fenalaştı? Hastaneye Kim Kaldırıldı? (1 Yorum)