Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 4 Mart Çarşamba Canlı İzle!

Gelinim Mutfakta 4 Mart Çarşamba canlı izleme konusunda sıkıntı yaşayan ve nasıl izleneceği konusunda fikir sahibi olmak isteyenler için bu yazıyı kaleme adlık.

=> 4 Mart 2022 Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

4 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta canlı izlemek isteyenler bazı sıkıntı yaşadıklarını gördüm. Özellikle yasal olmayan sitelerde kanı izleyeme çalışanlarda eski bölümleri kaydı dahi izleten web siteleri görünce bilgilendirme yazısını yazmak istedim.

=> Gelinim Mutfakta 5 Mart Perşembe Canlı İzle için tıklayınız.

Bu hafta bildiğiniz üzere Best of yarışmasının 3 haftası. İlk iki haftanın galiplerine baktığımızda ilk galibiyeti Ezgi alırken, ikinci galibiyeti ise Elif aldı. Her iki yarışmacı da birincilikleri bir puanla kaybetti.

=> Gelinim Mutfakta 4 Mart Çarşamba Puan Durumu sonucunu görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 4 Mart Canlı İzle görseli

Kısaca Ezeli rakip Ezgi ve Elif yine karşı karşıya geldiler. Bu arada Çiğdem hanımda devamlı olarak Nurten ve gelini Özlem üzerine oynamaya çalışıyor. Bugün izleyeceğiniz bölümde Fatih Ürek Çiğdem hanımı şu sözlerle ikaz etti.

=> 4 Mart Gelinim Mutfakta Adan Kebap malzemeleri ve tarifi için tıklayınız

“Özellikle Çiğdem hanım sizden rica ediyorum. İkinci kez tekrarlanırsa, üzgünüm sizleri diskalifiye etmek zorunda kalacağım.”
Fatih Ürek

Sözleri ile Fatih ÜRek Çiğdem hanımın yaptıklarının farkında olduğunu ve bir daha tekrarı halinde diskalifiye ile karşılaşacağını söylemem gerek.

Gelelim asıl konumuza. Bugün Gelinim Mutfakta 473. bölümü canlı izlemek için yani 4 Mart Çarşamba canlı izlemek için kanald/canli-yayin kısmında izleyebilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu