Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 4 Mart Cuma Kim Elendi [Deniz Terzi]

Gelinim Mutfakta 4 Mart Cuma Kim Elendi? 28 Şubat 2022 tarihi ile 4 Mart 2022 tarihleri arasında, hangi yarışmacı elendi? Bu hafta Gelinim Mutfakta yarışmasından kim gitti? 4 Mart Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi?  İşte merak edilen tüm bu soruların cevapları alt kısımda sizleri bekliyor.

28 Şubat 2022 tarihinde, Deniz Terzi yarışmaya dahil olan yeni isim oldu. Deniz kendisinden önce yarışan adaşı ile aynı ismi taşıdığı için sonu da aynı olacak mı? diye oldukça merak edildi.

=> 25 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız.

Deniz Terzi kaynanası Naciye’yi ikna edip programa katılmak istediğini, eskileri bir bir gönderip, yarışmada kalcı olacağını ileri sürdü. Lakin Deniz haftanın ilk bölümünde hem kendi kaynanasında hem de diğer kaynanalardan iyi puanlar alamadı.

=> 18 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Elendi öğrenmek için tıklayınız.

28 Şubat Pazartesi günü, Deniz kendi kaynanasından 2 puan alırken, toplamda 6 puan elde eden isim oldu. Haftaya günün sonuncusu olarak başlayan Deniz, yarışmada kalması artık daha da zorlaşmıştı.

=> 11 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 4 Mart Cuma Kim Elendi - Deniz Terzi

1 Mart Salı günü yarışmada tüyolaşmanın kalkması ile Deniz rakip kaynanaların kendisine beş puan vereceğini düşünse de Deniz Salı günü kendi kaynanasında 3 puan alırken, toplamda 9 puanla yine günün sonuncusu olan isim oldu. 

=> 4 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Haftanın Birincisi Kim Oldu öğrenmek için tıklayınız.

Haftanın ilk iki bölümünde yeni gelen gelin, günün sonuncusu olması halinde, Cuma günü eleme potasına düşmeyi de %100 garantilediği bilinen bir gerçek. Bugün Deniz, gelinim mutfakta bu hafta kim elendi sorusunun muhatabı olma ile karşı karşıya kaldı.

4 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi

28 Şubat Pazartesi günü başlayan yarışma programında Deniz, ilk iki gün istediği puanları alamadı. Mevcut durumunu kurtarması için artık önünde 3 puanlama kaldığının farkına varan Deniz, Çarşamba günü günün sonunculuğunu Yeşim’e vermeyi başardı.

4 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi - Deniz Terzi

2 Mart Çarşamba günü Deniz ortalama puanlar alınca, yarışmada kalmak için umutlansa da Deniz Perşembe günü yine sonuncu olduğu için 4 Mart Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi sorusunun mutatta olmakla karşı karşıya kaldı. Not: Gelinim Mutfakta 25 Aralık Cuma kim elendi sorusunun cevabı alt kısımda açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta 4 Mart Cuma Kim Elendi

28 Şubat 2022 tarihinde başlayan yarışma programında, bugün 4 Mart Cuma puanları sonucunda, ortaya çıkacak olan toplam puan durumu sonucuna göre, resmi olarak belli olacak.

Hafta başında beri yarışmacıların aldığı puanlar ve bu puanlar arasında ki farka bakıldığında, Deniz ile en yakın rakibi Miyase ile arasında ki puan farkına bakıldığında, 21 puan olduğu görülüyor. 

Deniz Terzi Kimdir - Gelinim Mutfakta
Deniz Terzi

Deniz Cuma günü dört kaynana ve sunucudan beş puan alıp, Miyase de hepsinden bir puan alsa dahi, Deniz yarışmada bu hafta en düşük puanları alan gelin olmaktan kurtulamıyor. Bu nedenlerden dolayı, Bu hafta Gelinim Mutfakta 4 Mart Cuma Kim Elendi sorusunun cevabı da %100 belli olmuş oldu. 

Yeşim: 67 + 11 = 78
Miyase: 62 + 21 = 83
Hasret: 64 + 19 = 83
Deniz: 41 + 8 = 49

Bu hafta Gelinim Mutfakta yarışmasında Deniz Terzi Elendi.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu