Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 5 Ekim Pazartesi Fragmanı Yayınlandı

Gelinim Mutfakta 5 Ekim Pazartesi Fragmanı yayınladı ve yeni gelen isimler de belli oldu. Bu hafta Aysun ve Nurten programa dahil olan isimler oldu.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz hafta Ümran ve kaynanası Fatoş programa dahil olmuş, Ümran oldukça iddialı başladığı yarışmada maalesef istediği bir performans ortaya koyamadı.

=> Gelinim Mutfakta 5 Ekim 2021 Salı Puanları ve sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Hafta finaline yaklaştıkça Ümran puanlarını arttırmasını beklerken maalesef her puanlamada bir adım geriye düştü. 2 Ekim Cuma finalinde haftalık toplam puan durumu sonucuna göre Ümran elen yarışmacı oldu.

=> Gelinim Mutfakta 5 Ekim Pazartesi Puan Durumu için tıklayınız. 

Bu hafta  ilk bölüm olan Gelinim Mutfakta 5 Ekim Pazartesi Fragmanı yayınlandığında gözler yeni gelen yarışmacısının üzerinde. Ancak sonu Ümran gibi bitme ihtimali çok fazla. Zira kendi kaynanası Nurten kaynana kendi gelinin bulamadı. Aysun bu durumu kaynanasına sorduğunda kaynana Nurten aynen şöyle dedi.

=> Gelinim Mutfakta Aysun Kuşatan kim olduğunu görmek için tıklayınız. 

“Yaymamışsın! Düzeltmemişsin!” (Gelinim Mutfakta 5 Ekim) Yeni Yarışmacı Aysun

Gelinim Mutfakta 5 Ekim Pazartesi Fragmanı görseli

Yeni gelen yarışmacı Aysun kaynanasının yaptığı eleştiriye çok sinir olduğunu şu sözlerle dile getirdi. “Anneciğim beni izlemedin mi? Sen orada kaynanalar ile muhabbete mi geldin? ” Sözleri ile kaynanasını tepkisini ilk günden belli etti.

=> Gelinim Mutfakta Nurten Kuşatan kim olduğunu görmek için tıklayınız. 

Gelinim Mutfakta 5 Ekim Pazartesi Fragmanı

Onur Büyüktopçu’nun sunumu ile ekrana galen Gelinim Mutfakta programı bu hafta yeni sezonun 4. haftası ile ekrana gelecek. Her ne kadar Onur için büyük eleştiriler gelse de yarışmayı dengede götürmeye gayret ediyor.

İşte Gelinim Mutfakta 5 Ekim Fragmanı…

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu