Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 5 Kasım Cuma Kim Elendi? [Havvanur Karabuğday]

Gelinim Mutfakta 5 Kasım Cuma Kim Elendi? Havvanur mu elendi? Yoksa Yaren mi elendi? 1 Kasım 2021 tarihinde başlayan yarışma programında 5 Kasım Cuma puanları sondasında 5 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? Sorusunun cevabı belli oldu! Detaylar haberimizin içerisinde sizleri bekliyor. 

=> 12 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Haftanın ilk bölümü 1 Kasım 2021 Pazartesi günü 791 bölüm ü ile ekrana geldi. İlk bölümde sunucu olarak Mehmet Ali Erbil yarışmaya sunmak için gelirken, Havvanur ile kaynanası Tülay da yarışmaya yeni gelen isimler oldu.

=> 5 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Haftanın Birincisi ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 5 Kasım Cuma Kim Elendi - Havvanur

Hafta başında Yeşim’in favori yarışmacı olarak gösterilirken, Havvanur da elenen yarışmacı olarak ifade edildi. Bugün gelinen son noktaya bakıldığında Yaren’in de eleme potasına yakın olduğu gözlemlendi. Yaren’in hayranlarında, 5 Kasım Cuma puanlaması sonucunda, bugün Gelinim Mutfakta 5 Kasım Cuma Kim Elendi sorusun cevabını çok ama çok merak edildi.

Perşembe günü verilen puanlarla Havvanur 34 puan toplayabildi. En yakın rakibi ile 19 puan fark açılması ile 5 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi sorusunun cevabı %100 belli olmasa da büyük oranda netlik kazandı.

5 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi

1 Kasım 2021 tarihinde başlayan yarışma programında Havvanur ile Kaynanası Tülay Oytun yarışmaya dahil oldu. Havvanur elinin lezzetini kanıtlamak ve beş altın bileziği kazanmak için yarışmaya geldiğini ifade etse de, mevcut duruma bakıldığında Havvanur elinin lezzetin hiç bir şekilde gösteremedi.

5 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi - Havvanur

Havvanur istikrarlı bir şekilde her puanlama sonucunda günün sonuncusu olmasından dolayı bugün Gelinim Mutfakta 5 Kasım Cuma kim elendi sorusunun cevabı da netlik kazanmış oldu.

Gelinim Mutfakta 5 Kasım Cuma Kim Elendi

5 Kasım 2021 Cuma günü haftanın final bölümü ile ekrana gelen yarışma programında bir gelin her ne kadar beş bileziği kazanacak olsa da bir gelin de yarışmadan elenecek.

5 Kasım Cuma puanlaması sırasında yarışmacıların aldıkları puanlar;

Yaren: 53 + 12 = 65
Aslıhan:63 + 12 = 75
Yeşim:56 + 13 = 69
Havvanur: 34 + 15 = 49

Yukarıda yarışmacıların Cuma günü aldıkları puanlar ile Perşembe günü elde ettikleri puanlar verilmiştir. Havvanur en yakın rakibi ile arasında ki puan farkını matematiksel açıdan dahi kapatamayacağı için, Gelinim Mutfakta 5 Kasım Cuma kim elendi sorusunun cevabı olan gelin Havvanur Karabuğday oldu.

Gelinim Mutfakta Havvanur Karabuğday

1-5 Kasım haftasında Gelinim Mutfakta yarışmasında bu hafta elenen yarışmacı adı Havvanur Karabuğday oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu