Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 5 Mart Perşembe Canlı İzle!

Gelinim Mutfakta 5 Mart Perşembe Canlı izle konusunda sizler yardımcı olmak adına bu yazıyı kaleme alıyoruz. Zira bir çok yerde yasal olmayacak şekilde Kanal D canlı yayın yapan siteleri görünce bu konuda sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

=> 6 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Canlı izle için tıklayınız.

5 Mart Perşembe gelinim Mutfakta Canlı izleme konusuna geçmeden evvel bu hafta best of yarışmasının 3. haftasını da geri de bırakacağız. Tüm yarışmacılar iddiasını sonuna kadar ortaya koydukları için son bölümde Özlem sinir krizi geçirdi.Gelinim Mutfakta 5 Mart Canlı İzle (05.03.2020)

=> Gelinim Mutfakta 5 Mart Perşembe Puan Durumu sonucunu görmek için tıklayınız.

Özlem özellikle Elif ve Çiğdem hanım duruyorken elenmeyi kendisine yediremiyor. Çiğdem ve Elif ise Ezgi’nin üstünlüğünü kendilerine yediremedikleri için ortada büyük bir elektrik var.

Fatih Ürek ortamdaki gerilimi düşürmek adına son bölümde;

“Burası eğlence programı. Bizler burada insanları eğlendirmek için varız. Rekabet elbette olacak. Ancak konseptin dışına çıkarcasına değil” Fatih Ürek

Sözleri ile gerilen ortamı yumuşatmaya çalışmıştı. Bugün bu gergin ortamı TV ortamında izleyemeyenler için Gelinim mutfakta internetten izleme konusunda gerekli bir kaç bilgilendirme yapacağız. Sonunda ise izleme adresi vereceğiz.

Yasal olarak sadece Kanal d’nin internet sitesinden canlı yayını izleyebilirsiniz. Bir başka platformda izlemek belki mümkün olsa da hem hak gasbı hem de yasal olmadığını söyleyebilirim.

Bu nedenle 5 Mart Kanal d canlı yayını izlemek isteyenler kanald/canli-yayin kısmından yayını izleyebilirsiniz. Bir başka platformda izlemeyerek hem sevdiğiniz programa destek olur hem de kanala destek vermiş olursunuz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu