Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 6 Ekim Salı Canlı İzle!

Gelinim Mutfakta 6 Ekim Salı Canlı İzle! Hangi gelin kaç puan aldığını, yarışmada neler yaşandığını an ve an takip edebilmek için TV’den izlememenler için bir kaç alternatif var.

=> Gelinim Mutfakta 6 Ekim 2021 Çarşamba Bugün Kim Birinci Oldu görebilmek için lütfen tıklayınız.

6 Eylül Salı günü Kanal D ekranlarında gelecek olan bölümde yarışacak yarışmacılar Ayşe, Zeynep, İlayda ve bu hafta programa dahil olan Aysun kuşatan yarışacak.

İlk gün Aysun beklentilerin altında kalan performansını bugün düzeltmesi gerekiyor. Aksi halde Eleme potasına bir adım daha yaklaşacak. Oysa tecrübeli bir yarışmacı olduğunu 2018 yılın da Zuhal Topal programına yemek yapmak üzere katıldığını daha önceki yazımızda açıklamıştık.

=> Gelinim Mutfakta 6 Ekim Salı Puanlaması hakkında bilgi almak için tıklayınız.

İlk bölümde Zeynep 22 puanla çeyrek altının sahibi olmayı başardı. Ayşe ise 2 puan geride 20 puanla ikinci sırada kendisine yer buldu. Yarışmacı Ayşe bilezik ve çeyrek altıktan sonra tavırları %100 değişti. Kendisine güven gelmesi ile beraber karşısındakini ezmeye çalışan tavırları izleyenler tarafın hoş karşılanmadığının bir an evvel farkına varmalı.

Gelinim Mutfakta Canlı izle görseli

Ayşe’nin 18 yıllı evli olduğunu 82 milyon kişi öğrendi. Her laf arasında tecrübeli bir gelin olduğundan bahsetmesinden sıkılanların yorumlarını bir ara okumalı.

Bugün bu atmosferde Kanal D ekranlarına gelecek olan Gelinim Mutfakta 6 Ekim Salı izleme konusunda ilk baş vurmanız gereken yer elbette Kanal D canlı izle kısmı olacak. Sonrasında ücretli uydu alıcı kullanan Tivibu gibi platforma üyeliği bulunanlar ise bilgisayar ayada telefondan rahatlıkla 6 Ekim kanal d’yi canlı izleyebilirler.

Gelinim Mutfakta Son Bölüm İzle (6 Ekim)

6 Ekim Salı günü bölümü kaçıranlar için 6 Ekim Salı günü yayınlanan 547. bölüm videosu eklenecek. Şu an için 546. bölüm tam bölümü eklenmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu