Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Cuma Kim Elendi [Gözde & Senanur]

Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Cuma Kim Elendi? 2 Mayıs Pazartesi günü başlayan yarışma programında, bu hafta Gelinim Mutfakta yarışmasından kim elendi? Hangi yarışmacı yarışmaya veda etti?  Bu hafta en düşük puanı alarak yarışmaya veda eden isim belli oldu!

2 Mayıs Pazartesi günü başlayan yarışma programında 6 Mayıs puanlaması sonucunda bu hafta en düşük puanı alan gelin, 6 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi sorusunun cevabı olacak

=> 27 Mayıs 2022 Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Eleme Var mı öğrenmek için lütfen tıklayınız.

2 Mayıs 2022 tarihinde Pazartesi günü başlayan yarışma programı, bugün 6 Mayıs 2022 Cuma günü verilen puanlama sonucuna göre 6 Mayıs Cuma gelinim mutfakta bu hafta kim elendi sorusunun cevabı netlik kazanacak.

=> 20 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Elendi sonucu öğrenmek için tıklayınız.

2 Mayıs Pazartesi günü yarışmaya yeni bir isim olarka Gözde dahil oldu. Gözde yarışmada kalıcı olmaya geldiğini ve eskilerini göndermek istediğini dile getirirken, aldığı puanlar iddiasını karşılayamadı. 

=> Gelinim Mutfakta 13 Mayıs Cuma Bu Hafta Kim Elendi sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Cuma Kim Elendi - Gözde

Geçtiğimiz hafta şans eseri yarışmada kalan Miyase, Bahar’ın elenmesine neden oldu. Miyase kura sonucu yarışmada kalan isim olurken, bu hafta benzer bir durum yaşamamak için elinden geleni yapsa da ilk gün puanlamasında haftaya çok kötü bir başlangıç yaptı.

=> 6 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Beş Bileziği Kim Aldı sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Senanur geçtiğimiz hafta beş bileziği kazanan isim oldu. Bu haftada beş bilezik hayalleri kuran Senanur aldığı ceza puanları ile bileziklerden Gözde gibi adım adım uzaklaşan isim oldu.

Gözde gerek aldığı ceza puanları ile gerek kaynanalardan aldığı düşük puanlarla Perşembe günü sonucunda eleme potasına düşen ve  6 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? sorusun cevabına en yakın olan isim oldu.

6 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi

Haftanın ilk bölümü 2 Mayıs 2022 tarihinde ekrana geldi. İlk gün Damla’nın 22 puanla birinci olmasına karşın, yeni elen Gözde ortalama puanlarla  haftaya başladı. İlk gün sonuncu olmayan Gözde, 6 Mayıs Cuma Kim elendi sorusunun cevabı olmaktan kurtulduğunu düşündü.

6 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi - Gözde

Gözde haftanın ikinci ve devamında ki bölümler de istediği puanlar bir türlü alamadığı için Perşembe günü en düşük puanları elde ettiği için eleme potasına düşen yarışmacı oldu.

Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Cuma Kim Elendi

Gözde’nin istediği puanlar almamasına karşın, Senanur da inişli çıkışlı bir performans gösterdi. Gözde ile Senanur bu hafta eleme potası için mücadele eden isim olurken, Damla yarışmada kalmayı garantilemeyi başarsa da bilezikler için oldukça uzak kaldı.

Pazartesi günü hafta başında Miyase günün sonuncusu olan gelin olsa da Gözde Salı, Çarşamba ve Perşembe günü, günün sonuncusu olan gelin oldu.

Gelinim Mutfakta Gözde Taşkıran Kimdir
Gelinim Mutfakta Gözde Taşkıran Kimdir

Senanur ise Gözde’nin aksine günün sonuncusu olmasa da bir tık üzerinde yer aldı. Perşembe puanlaması sonucunda Gözde 29 puanla eleme potasına düşen isim olurken, Senanur 37 puanla Gözde’nin 8 puan üzerine yer almayı başardı.

Gözde puanlarının düşük olması ve yarışmaya adapte olamamasından dolayı, bu hafta Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Cuma kim elendi sorusunun cevabı olması bekleniyor. 

Şu an mevcut puanlama alt kısımda verilmiştir. Cuma günü verilecek puanlama ile alt kısımda ki puanlar da an ve an güncellenecektir.  

Miyase: 67 + 11 = 81
Damla: 51 + 19 = 70
Senanur : 37 + 19 = 56
Gözde: 29 + 7 = 36

Bu hafta 2-6 Mayıs haftasında toplam puanlamalar sonucuna göre, Gelinim Mutfakta yarışmasından GÖZDE ELENDİ.

Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Cuma Kim Elendi: GÖZDE Elendi

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu