Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 7 Ocak Cuma Kim Elendi [Yeliz Gökakın]

Gelinim Mutfakta 7 Ocak Cuma Kim Elendi? 3 ocak ile 7 Ocak haftasında yarışan dört yarışmacında birisi, bugün alacağı puanlarla elenecek. İşte 7 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? Sorusunun cevabı, bu haberimiz içerisinde sizleri bekliyor.

=> 21 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız.

3 Ocak 2022 tarihinde, yeni yılın ilk bölümü ile başlayan yarışma programımda ilk hafta finali, 7 Ocak Cuma günü ekranlara geldi.

=> 14 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 7 Ocak Cuma Kim Elendi - Yeliz Gökakın

Haftanın ilk bölümünde, yani 3 Ocak Pazartesi günü yarışmaya dahil olan Yeliz Gökakın, Perşembe günü aldığı puanlarlar gelinim mutfakta bu hafta kim elendi sorusuna en yakın isim oldu. 

=> 7 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Haftanın Birincisi ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Yeni gelen gelinlerin geldiği hafta emele potasında yarışması halinde %97,3’lük bir oranda elendikleri düşünüldüğünde, Yeliz’in elenip elenemeyeceği çok merak edildi.

7 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi

2022 yılının ilk bölümü, 3 Ocak 2022 tarihinde ekrana geldi. İlk bölümde yarışmaya Yeliz Akın ve kaynanası Ayşe dahil oldu. Kaynana Ayşe gelinini zaman zaman bulsa da Yeliz2in eleme potasına düşmesine engel olamadı.

7 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi - Yeliz Gökakın

Geldiği hafta eleme potasına düşen Yeliz, Gelinim Mutfakta 12 Aralık Cuma kim elendi sorusunun cevabı olması bekleniyor.

Gelinim Mutfakta 7 Ocak Cuma Kim Elendi

Geldiği hafta eleme potasına düşen yeni yarışmacıların, düştüğü eleme potasında çıkması neredeyse imkansız olduğu için bu hafta Gelinim Mutfakta 7 Ocak Cuma Kim Elendi sorusunun cevabı Yeliz Gökakın oldu.

Yeliz Gökakın Kimdir
Yeliz Gökakın

Alt kısımda Yeliz2in Cuma günü elde ettiği toplam puanlar bulunmakta. Yeliz en yakın rakibi ile arasında 15 puanda fazla fark oluşması, Yeliz’in yarışmadan Salı gününden koptuğunu gösteriyor.

Yeşim: 68 + 11 = 79
Miyase: 64 + 14 = 78
Damla: 58 + 21 = 79
Yeliz: 44 + 8 = 52

Bu hafta Gelinim Mutfakta yarışmasından Yeliz Gökakın %100 elendi.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu