Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 8 Ekim Cuma Kim Elendi? Bu Hafta Eleme Olacak Mı

Gelinim Mutfakta 8 Ekim Cuma Kim Elendi? Bu hafta Sümeyye mi elendi? Yoksa Yaren mi bu hafta elendi?  Haftanın final bölümü ile ekrana gelen yarışma programında 8 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? Bu hafta eleme olacak mı? İşte bu soruların detaylı cevapları haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> 29 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Aslıhan Mı Elendi sonucunu görebilmek için tıklayınız.

4 Ekim 2021 tarihinde başlayan yarışma programında Sümeyye ile kaynanası İnci programa dahil olsa da Sümeyye Cuma günü eleme potasına düşen isim oldu.

=> Gelinim Mutfakta 15 Ekim Cuma Bu Hafta Kim Elendi Öğrenmek için tıklayınız.

Bizlerin daha önce tuttuğu istatistik verilere göre yeni gelen yarışmacı, Cuma günü eleme potasına düşmesi halinde %94,6’lık bir oranda yarışmadan elendiği görülmektedir.

=> 8 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Bilezikleri Kim Kazandı Öğrenmek için tıklayınız.

Sümeyye yarışmada verilen altın ve bileziklere talip olduğunu ve ailesinin geçimine katkı sağlamak için kazanmaktan başka çaresi olmadığını haftanın başında dile getirse de bugün Gelinim Mutfakta 8 Ekim Cuma Kim Elendi sorusu ile muhatap olmak üzere.

8 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi - Sümeyye Demir
8 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi – Sümeyye Demir Resmi

Perşembe günü aldığı puanlarla mevcut konumu yükseltse de Yaren’in 5 puan gerisinde kaldı. Sümeyye Cuma günü beş puanı aşmak yerine göre çok zor olsa da rakipleri arasında çok fazla puan farkının olmamasında dolayı 8 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi sorusuna cevap olan gelin olmamak adına haftanın final bölümünde canla başla mücadele etmek için kolları sıvadı.

8 Ekim Cuma günü öncesinde eleme potasına düşen Sümeyye’nin puanları alt kısımda verilmiştir.

Yaren: 56 + 13 = 69
Aslıhan: 61 + 19 = 80
Yeşim: 64 + 11 = 75
Sümeyye: 51 + 9 = 60

Yukarıda yer alan siyah yazı ile yazılan puanlar Perşembe günü sonucunda gelinlerin elde ettiği puanlardır. Kırmızı olarak eklenen ise Cuma günü yarışmacılar tatlı yapımından elde ettiği puanlar an ve an verilmektedir.  

8 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi

4 Ekim tarihinde yarışmada oldukça iddialı başlayan, hatta eski yarışmacılar bir bir eleyeceğini iddia eden Sümeyye “Kimler geldi, kimler geçti bu yarışmadan. Siz de gelip, sizde geçeceksin” diyerek eskileri eleyeceğini iddia etse de bugün eleme potasına yarışan yarışmacı oldu.

Gelinim Mutfakta 8 Ekim Cuma Kim Elendi - Sümeyye Demir

8 Ekim 2021 tarihinde son kaynananın vereceği puanlarla hem bilezikleri alan hem de Gelinim Mutfakta 8 Ekim Cuma kim elendi sorusunun cevabı resmi olarak açıklansa da bu haberimiz de bu hafta gelinim mutfakta yarışmasında elenen gelinin kim olduğu yazının devamında %100 açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta 8 Ekim Cuma Kim Elendi

Bu hafta yarışmaya oldukça iddialı başlayan Sümeyye hafta başında inişli çıkışlı bir performans sergilemesi ile “acaba” diye düşündürse de 8 Ekim Cuma günü eleme potasına düşmesi ile Sümeyye’nin içi oldukça zorlaştı.

Gelinim Mutfakta Sümeyye Demir Kimdir
Gelinim Mutfakta Sümeyye Demir

Sümeyye Cuma günü kendi kaynanasında bir puan alması ile Gelinim Mutfakta 8 Ekim Cuma kim elendi sorusunun cevabı da kesin olarak netleşmiş oldu. Yeşim her ne kadar Yaren bu hafta elenecek diye söylese de son duruma bakıldığında Sümeyye Demir yarışmadan elenen isim oldu.

Bu Hafta Eleme Olacak Mı

Demet Akalın’ın yarışmadan çekilmesi ile bu hafta eleme olup olmayacağı çok konuşuldu. Ancak alınan bilgiye göre 8 Ekim Cuma günü kesin eleme olacak ve elenecek isim Sümeyye Demir olacak. 

=> Demet Gelinim Mutfakta’yı Bırakıyor Mu Konu hakkında bilgi sahibi olmak için tıklayınız.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

  1. elinden su bile içmeyeceğim insan bilezik alıyor kaynananın biri öbüründen faizle para alıyor sütüdyoya yün getiriyor başkası dram yapıyor yarışmamı magazinmi belli deyil ciddiyet hiç kalmadı sunucu diye şarlatanlar geliyor gidişat kötü

  2. fatih ürek olmuyor gülben ergen veya songül karlı geliyor songül gelirse yayın ömrü çok kısa olur reytingler dip yapar gülben gelirse demetten daha başarılı olur bu benim fikrim

  3. duyduğuma göre gülben gelecekmiş ayağında problem olduğu ve acil sunucu aradıkları için songülü almışlar..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu