Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 8 Nisan Cuma Kim Elendi [Damla & Öykü]

Gelinim Mutfakta 8 Nisan Cuma Kim Elendi? Damla Elendi? Yoksa Öykü mü elendi? 4 Nisan 2022 tarihinde başlayan yarışma programında, bu hafta en düşük puanı kim aldı? Yarışmadan bu hafta kim ayrıldı? İşte merak edilen bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> 29 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Gitti öğrenmek için tıklayınız.

4 Nisan ile 8 Nisan 2022 tarihleri arasında yayınlanan yarışma programına, bu hafta yarışmaya yeni bir isim dahil olmadı. Zira geçtiğimiz hafta finalinde Hasret Diskalifiye edilmesinden dolayı, Cuma günü yeni yarışmacı olarka Öykü geldiği için hafta başında yeni biri isim gelmedi.

=> 22 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta finalinde yarışmada eleme olmadı. Dolayısı ile bu hafta yarışmada 4 gelinde tecrübeli bir halde yarıştılar.

=> Gelinim Mutfakta 15 Nisan Cuma Bu Hafta Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 8 Nisan Cuma Kim Elendi - Öykü

Öykü hafta başından itibaren inişli çıkışlı bir performans sergilerken, Perşembe günü aldığı düşük puanlar sonucunda, 8 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? sorusuna çok yaklaştı.

Damla ile Öykü arasında hafta finalinde 3 puan farkın oluşması, bu hafta elenecek imsin son ada kadar belirsizliğini koruyacağının göstergesi olarka algılandı.

=> 8 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Haftanın Birincisi Kim Oldu öğrenmek için tıklayınız.

4 Nisan Pazartesi günü Öykü kendi kaynanasında beş puan alarak günü üçüncü sırada bitirirken, ilk bölümde günün sonuncusu Damla oldu.

5 Nisan Salı günü Damla 7 puanla günün sonuncusu olurken, Öykü 15 puanla günün birincisi olmayı başardı. Öykü Salı günü aldığı yüksek puanların etkisi ile cuma günü Damla ile arasında ki puan farkının az olmasına neden oldu.

6 Nisan Çarşamba günü bu defa Öykü 7 puanla günün sonuncusu olan yarışmacı oldu. Öykü Çarşamba günü ve Perşembe günü aldığı düşük puanların etkisi ile Cuma günü eleme potasına düşen isim oldu ve gelinim mutfakta bu hafta kim elendi sorusuna cevap olmaya en yakın yarışmacı oldu.

8 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi

4 Nisan 2022 tarihinde, Yeşim, Miyase, Damla ve Öykü’nün katılımları ile başlayan yarışma programında, birbirinden iddialı dört yarışmacı belirlenen süre içerisinde elinin lezzetini kanıtlayıp, kaynanalardan beş puan almak için çabaladılar. Kimi yarışmacı amacına ulaşırken, kimi yarışmacı aldığı puanlarla hüsrana uğradı.

8 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi - Öykü

Damla ile Öykü’nün inişli çıkışlı puanlarından dolayı, 8 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? sorusunun cevabı son ana kadar belirsizliğini koruyacaktır.

Gelinim Mutfakta 8 Nisan Cuma Kim Elendi

Damla, Hasret’in masasına geçtikten sonra istediği performansı ortaya koyamadı. Bugün gelinen son noktada Damla eleme potasının sadece 3 puan üzerinde yer alabildi.

Diskalifiye olan Hasret'in Yerine Gelen
Gelinim Mutfakta yeni gelen Yarışmacı Öykü – Diskalifiye olan Hasret’in Yerine Gelen

Öykü Perşembe günü aldığı 4 puan ceza almamış olsaydı, Damla eleme potasına düşen isim olacaktı. Dolayısı ile Damla Gelinim Mutfakta 8 Nisan Cuma kim elendi sorusuna en yakın isim olacaktı. 

Damla Saçıkara Gelinim Mutfakta
Damla Saçıkara Gelinim Mutfakta Yarışmasına Yeniden Katıldı

Kimisine göre yönetim Damla’yı yarışmada tutma çabası, kimisine göre Damla’nın sansı olarka yorumlanan Perşembe puan kesilme olayından sonra, Damla eleme potasının 3 puan üzerinde yer aldı.

Yeşim: 55 + 17 = 72
Miyase: 68 + 14 = 82
Damla: 43 + 12 = 55
Öykü: 40 + 14 = 54

Bu hafta 4-8 Nisan haftasında toplam puanlamalar sonucuna göre, Gelinim Mutfakta yarışmasından Öykü Elendi.

Gelinim Mutfakta 8 Nisan Cuma Kim Elendi: Öykü

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. Sonunda Damla elendi. Çok mutlu oldum elendigine. Az da yeni yarismacilar yarissin

  2. HERKESTEN ÖZÜR DİLYORUM. NURSEL’İN ÖYKÜ’YE VERDİĞİ YUKARIDA DOĞRU YAZMAMA RAĞMEN TOPLAMADA YANLIŞ YAZDIĞIM İÇİN SIKINTI OLDU.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu