Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 8 Nisan Pazartesi Puanları Açıklandı Mı? 8 Nisan Günün Birincisi Ve Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 8 Nisan Pazartesi günün birincisi kim? Geçtiğimiz hafta çok heyecanlı bir final oldu. final de Burcu gibi güçlü rakip yarışmadan elenirken, Beyza son anda yarışmadan elenmekten kurtuldu. Bakalım bu hafta istediği puanları alabilecek mi? Her Pazartesi yarışmaya yeni bir gelin ve kaynana dahil oluyor. Doğal olarak yeni gelen kaynana gelinlerin puan durumu ile günün birincisi olması konusunda %100 bir değişim gösteriyor. 8 Nisan Pazartesi Puanları yazının sonunda verdik.

=> 8 Nisan 2021 Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

İlk gün puan durumu açısından öne çıkan gelin istatistiklerimize göre elenmeme ihtimali %95 oranında olduğunu düşünürsek, ilk gün iyi puan alamaya çalışacaklar. Ayrıca yeni gelen kaynana Sevim hanım da yapacağı puanlama ilk gün çok önemli. Eğer ilk gün 1115 yapar da gelinine 5 puan verirse o zaman çok sıkıntılı bir hafta bizi bekler. Not: 8 Nisan puan durumu yazının sonunda bulabilirsiniz. Bu arada [mavibuton]Gelinim Mutfakta 22 Nisan Pazartesi Puanları[/mavibuton] için tıklayınız.

8 Nisan Pazartesi gelinim mutfakta puanlama da yukarıda dediğim gibi gözler kaynana Sevim hanımın üzerinde olacak. aynı zamanda yeni gelen Güngör de acaba eli lezzetli mi? Nasıl puanlar alacağını orada bulunan gelinler dahi merak ediyor. Bu sebeple bu günü Sevim ve Güngör günü olarak ilan ediyorum. [mavibuton]Gelinim Mutfakta 12 Mart Cuma Puanları[/mavibuton] için lütfen tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta Reyhan hanım ile Besime hanım birbirlerine çok zıt gittiler. Reyhan hanım inadına düşük puanlar vermeye başladı. Hemen akabinde Besime hanım bir sonraki gün aynı şekilde karşılık vermesi nedeni ile ortada lezzete puan verilmediğini kanıtı oldu aslında. Bakalım bu hafta ilk gün Gelinim Mutfakta 8 Nisan Pazartesi puanları verilirken ikili arasında bu inatlaşmanın devam edip etmeyeceği çok merak ediliyor. Bu arada [kirmizibuton]10 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Bugün[/kirmizibuton] kim çeyrek altını aldığını görebilmek için tıklayınız. 

Gelinim Mutfakta 8 Nisan Günün Birincisi İle Puanlaması

Yeni bir haftaya başlarken, yarışmaya da yeni yarışmacıların dahil olması ile yarışmanın çehresinin değişeceğini düşünüyorum.  8 Nisan 2019 Pazartesi günü Gelinim Mutfakta günün birincisi kim? sorusunun cevabına geçmeden önce bu hafta yarışmaya katılan Güngör aldığımız bilgilere göre elinin lezzeti bir hayli fazlaymış. Bakalım bu durum 8 Nisan Gelinim Mutfakta puanlama aşamasına ne derece yansıyıp yansımayacağı olacak. Bu arada [mavibuton]Gelinim Mutfakta 9 Nisan Puanları[/mavibuton] için Tıklayınız. Gelinim Mutfakta 8 nisan yarışmacısı Güngör ile kaynanası Sevim

8 Nisan Pazartesi puanları henüz kaynanalar tarafından verilmedi. Ancak fragmanlardan gördüğümüz ve bize gelen bazı bilgiler doğrultusunda Güngör dobra bir kız olduğunu ve lafını hiç esirgemeden pat pat söyleyen biri olduğunu gözlemledik. Aynı şekilde kaynanası Sevim hanım da kaynanalar odasında şahsen benim içimden geçen bir çok olayı söylediğini gördüm. Hem gelin hem de kaynana açık sözlü olması acaba yarışmada diğerleri tarafından dışlanmasına neden olur mu? Bekleyip göreceğiz. 

8 Nisan Pazartesi Çeyrek altını kim aldı? sorusunun cevabını bu yazı içinde puanlama bitmeden ben buradan açıklayacağım. Bu vakte kadar sizlerden bir tahmin yapmanızı istiyorum. Ben sonucu bildiğim için tahmin yapmayacağım. Hadi bakalım hangi yorumcumuz bu gün kim birinci olduğunu bilecek? Yorumlarınızı bekleyeceğim. 

Bu gün haftanın ilk günü olması nedeni ile tek toplam puan olacak. Yani günün puanları ile toplam puanları aynı sayılar olacağı için ayrıca yazmak istemiyorum. Lakin bazı arkadaşlar karıştırdıkları için ayrıca yazıyorum.

Arkadaşlar geçen hafta mail kısmından bana gelen bir soru vardı. Neden bu kadar uzun yazı yazıyorsunuz diye sormuşlar. Bu gün yazabildiğim kadarı ile az yazmaya çalışıyorum. Çok da uzatmadan hemen  Gelinim mutfakta puan tablosu verip konuyu da bitirmek istiyorum.

8 Nisan 2019 Pazartesi günün birincisi kim olacağını ve çeyrek altını kim alacağını belirlemek için günün yemeğini en iyi şekilde yapmaları gerekiyor. Bakalım haftanın ilk günü gelinler hangi yemeği yapacaklar. Hemen aktarmak istiyorum. 

Gelinim Mutfakta 8 Nisan Pırasa Köftesi Malzemeleri

 • 3 yemek kaşığı zeytinyağı
 • 250 gram Pırasa
 • 1 adet havuç
 • 100- 15* gram tere yağ
 • 5 dal maydanoz
 • 3 dal taze nane
 • 1 adet yumurta
 • 3 yemek kaşığı ekmek kırıntısı
 • 1 çay kaşığı pul biber
 • 1 çay kaşığı kimyon
 • 2 çay kaşığı tuz
 • 1 çay kaşığı karabiber

Yanına Malzemeler

 • Süzme Yoğurt
 • Limon Kabuğu Rendesi

8 Nisan 2019 Gelinim Mutfakta günün Yemeği Pırasa Köfte malzemeleri

Fatih Ürek günün yemeği için bol bol süre verdi diyebilirim 45 dakika içinde bu yemeğin yapılmasını istedi. Şahsen 35 dakika da hazırlanabilecek bir yemek olduğunu şimdiden söylemek isterim. Bakalım ilk gün Paşa köftesi yemeğinden en çok hangi gelin iyi puanlar alacağını merak ediyorsanız, alt kısımda sizleri bekliyor. 

Gelinim Mutfakta 8 Nisan Puanları (08/04/2019 Pazartesi)

*************************
Gelinim Mutfakta 8 nisan Puanları verildiği an yarışmacıların resmi*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 4
Gülcan=> Besime’nin Gelini 5
Beyza : 1
Güngör : 2

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 4
Gülcan : 5
Beyza : 1
Güngör : 3

*************************
“8 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Sevim‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Gülcan : 3
Beyza : 3
Güngör : => Sevim’in Gelin 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nazlı‘nın verdiği Puanlar

Ezgi : 2
Gülcan : 5
Beyza  : => Nazlı’nın Gelini 1
Güngör : 3

*************************

Gelinlerin 8 Nisan 2019 Pazartesi Toplam Puanları

Ezgi 4 4 1 2 11
Gülcan 5 5 3 5 18
Beyza 1 1 3 1 6
Güngör 2 3 5 3 13

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (8 Nisan – 12 Nisan Haftası) – Pazartesi

Ezgi       : 11
Gülcan   : 18
Beyza    : 6
Güngör  : 13

Gelinim Mutfakta 8 Nisan Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

 

8 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ gülcan
Gelinim Mutfakta 8 Nisan Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ gülcan
8 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ beyza

*************************

Gelinim Mutfakta 277. Bölüm 9 Nisan 2019 Salı Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu