Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 8 Ocak Cuma Bilezikleri Kim Aldı? Kim Elendi?

8 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Bilezikleri Alan ve Elenen Yarışmacıları Belli Oldu

Gelinim Mutfakta 8 Ocak Cuma Bilezikleri Kim Aldı? Bu hafta Haftalık puan durumu sonucuna göre  8 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi sorusunun cevabı belli oldu. Yeni yılı ilk haftasında beş altın bileziği kim kazandı? Bu hafta kim elendi soruların detaylı cevaplarını haberimizin içerisinde bulabilirsiniz.

8 Ocak 2021 tarihinde Seda Sayan ile kaynanaların vereceği puanlama sonucunda 8 Ocak Cuma gelinim mutfakta hafta birincisi (4-8 Ocak) belli olacak. Cuma günü son puan tablosuna Zeynep Kalyon Gökçe oldukça avantajlı girdi. Bu avantajı kullanıp kullanmayacağın birazdan belli olacak.

=> 12 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Haftanın birincisi kim oldu öğrenmek için tıklayınız.

8 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri kim aldı sorusunun cevabının vermeden önce 4 Ocak 20201 tarihinde başlayan bu hafta boyunca gelinlerin gerek kaynanalardan gerekse Seda Sayan2dan aldığı puanların toplamı verelim

Gelinim Mutfakta Toplam Puanlar

  1. Zeynep: 73
  2. Gizem: 67
  3. Aysun: 57
  4. Özlem: 45

Yukarıda ki puanlamaya baktığımız da bu hafta gelinim mutfakta kim birinci oldu sorusuna en yakın isim Zeynep Kalyon Gökçe olması beklenirken, gelinim mutfakta bugün kim elendi sorusuna ise Özlem olması bekleniyor.

8 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı resmi

Özlem’in elenme oranı ile Zeynep’in bilezikleri alma oranına baktığımızda Zeynep %80 oranında bilezikleri garantilerken Özlem %99 oranında bu hafta yarışmadan elenen isim olması bekleniyor.

Özlem’in en yakın rakibi ile arasında ki puan farkına baktığımızda 12 puan olduğunu, Özlem gelinim mutfakta kim birinci oldu bugün Özlem birinci olduğu zaman eleme potasında kendisini kurtarabilir mi? Diye kısa bir matematik hesabı yaptığımızda çok az bir ihtimalin olduğunu, Aysun’un her kaynanadan 1 puan alması, Özlem’in de her kaynanadan beş alması halinde şansının olduğu gözüküyor.

Neredeyse imkansız olduğunu gördüğümüz Özlem’in durumuna bakarak Gelinim mutfakta kim gitti sorusuna cevap olan ismin Özlem olması neredeyse %100 olması bekleniyor. Bu karşın Zeynep’in bilezikleri alması %80 de kalıyor.

Gelinim Mutfakta 8 Ocak Cuma Bilezikleri Kim Aldı Kim Elendi resmi

8 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu öncesinde Son puan durumuna göre Zeynep final bölümüne girdiği avantajı değerlendirip haftanın birincisi olması için önünde sadece bir puanlama var. Bunu çok iyi değerlendirip, haftanın birincisi olmak için elinden geleni yapacak.

Bu hafta son puanlama sonrasında Gelinim Mutfakta 8 Ocak Cuma günü bilezikleri alan yarışmacı Zeynep olması halinde bilezik yarışında Gizem’i yakalayacak. İkili arasında ki rekabet ise gelecek hafta daha heyecanlı olacaktır.

Bu nedenle bu hafta 8 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri alan yarışmacı Zeynep olması bekleniyor. İşte hafta finali sonuçları sizlerle…

Gelinim Mutfakta 8 Ocak Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

8 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ ZEYNEP

8 Ocak 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ ÖZLEM

8 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ AYSUN
Gelinim Mutfakta 8 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ AYSUN
8 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ZEYNEP
*************************

Gelinim Mutfakta 8 Ocak Cuma Bilezikleri Kim Aldı

Bu hafta 4 Ocak 202021 tarihinde başlayan yarışma programında hafta başında beri çok iyi puanlar alarak Gizem’i geride bırakmayı başaran 86 puanla Zeynep Kalyon Gökçe bu hafta bilezikler alan yarışmacı oldu.

8 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi

2021 yılının ilk haftasında 4 Ocak Pazartesi günü verilen ilk puanlamada rakip kaynanaların verdiği düşük puanları gören Özlem bu hafta eleneceğini kendisinde tahmin etti. Bu hafta elenen isim 55 puanla Özlem Demir oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. kibirli ukala saygısız haset fesat paragöz zeynep sen bilezikleri aldığında gizem kendi almış gibi sevindi dün sen yaptın gizem çeyreği aldığında hasedinden çatlayacaktın ağlalayacaktın seni eleyen gudubetleri bırakıp gizemle uğraşıyorsun neden çünki sen çok kötü bir insansın nurten yasemin aysun zeynep elenen özlemin çeyreği etmessiniz seda sana gelince sen zaten insanlara vede kızlarımıza çok ama çok kötü bir örneksin senin gibilerin yüzünden boşanmak çok kolay oldu utanmadan 6 koca eskittim diyorsun yazıklar olsun sana burda ömrün fazla sürmez şimdiden kimin ekmeğiyle oynayacaksan onu düşün gudubet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu