Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 8 Şubat Pazartesi Fragmanı Yayınlandı!

Gelinim Mutfakta 8 Şubat Pazartesi Fragmanı geçtiğimiz saatlerde yayınlandı. Haftanın ilk bölümünde iki yeni yarışmacının da katılacağı 636. bölüm de katılan gelin ve kaynana hakkında ufak bilgilendirme yapacağız.

=> Gelinim Mutfakta 8 Şubat 2022 Salı Puan Durumu için tıklayınız.

Bildiğiniz üzere 5 Şubat Cuma günü haftanın en düşük puanlarını alan Esin maalesef 67 puanla elenen yarışmacı oldu. Kaynanası ile birlikte Hacer hanın 5 şubat 20201 tarihinde yarışmadan ayrılırken bu hafta 8 Şubat Pazartesi günü sanatçı bir kaynana programa dahil olacak.

Gelinim Mutfakta 8 Şubat Pazartesi Fragmanı yayınlandığında gözler yeni gelen yarışmacıların tanıdık olup olmadığına çevriliyor. Bu hafta yeni gelecek yarışmacılara baktığımızda, gelin ve kaynana daha önce programa katılmayan yarışmacılar.

Gelinim Mutfakta 8 Şubat Pazartesi Fragmanı görseli

Kaynana Gül hanım daha stüdyoya ilk adım atar atmaz “Sanatçıyım. Camiadayım” sözleri ile ses sanatçısı olduğunu dile getirdi. Bunun üzerine Seda Sayan hemen mikrofonu uzatıp şarkı söyleşmesini istedi. Kaynana Gül de Seda Sayan’ın seslendirdiği şarkıyı kendi tarzı ile seslendirmesi dikkatlerden kaçmadı.

Bu hafta rekabetin giderek tavan yapacağı bölümleri bizleri beklerken kaynana Gül’ün yaşamından kesitleri bizzat kendisinden dinleyeceğiz. Hayatta bazı şeylerin tek başına yaptığı için orada bulunan yarışmacılardan övgü dolu sözler alan kaynana Gül bu haftaya damgasını vuracak.

Gül ile beraber yarışmaya dahil olan Gül’ün gelini Damla ise eşinin kendisine evlenme teklif etmediğini, bu teklifi kaynanasının yaptığını açıkladığı anlarda dikkatleri üzerine çekecek. İşte tüm bu anların kısa bir özeti olarak Gelinim Mutfakta 8 Şubat Pazartesi Fragmanı sizlerle..

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu