Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 9 Eylül Cuma Kim Elendi? Sibel Mi? Merve mi?

Gelinim Mutfakta 9 Eylül Cuma Kim Elendi? 5 Eylül Pazartesi günü başlayan yarışma programında, bu hafta Gelinim Mutfakta yarışmasından elenen isim belli oldu! 9 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi?  Sorularının cevabını, bu yazının devamında detaylı olarak açıklanmıştır.

=> 30 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Kim Gitti sonucu için lütfen tıklayınız.

5 Eylül 2022 tarihinde Pazartesi başlayan program, 9 Eylül 2022 Cuma günü verilen son puanlar sonucunda, 9 Eylül Cuma gelinim mutfakta bu hafta kim elendi sorusunun cevabı kesin olarak belli olacak. Gelinim Mutfakta bu hafta kim elendi sorusunun detaylı bir şekilde sizleri bekliyor.

=> 23 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Gitti sonucu için lütfen tıklayınız.

Beşinci sezonun ilk bölümü 22 Ağustos Pazartesi günü ekrana geldi. İlk hafta yarışmadan Berna elendi. İkinci hafta Berna’nın yerine Zeynep yarışmaya dahil oldu.

=> 16 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi sonucu hakkında bilgi sahibi olmak için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 9 Eylül Cuma Kim Elendi - Merve

Zeynep yarışmada istediği puanları almadığı için geçtiğimiz hafta yarışmadan elen isim oldu. Bu hafta başında yani 5 Eylül Pazartesi günü Zeynep’in yerine Merve yarışmaya dahil oldu. 

=> 9 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Kazandı sonucu için lütfen tıklayınız.

Zeynep’in yerine bu hafta yarışmaya dahil olan Merve, bilezikleri kazanmaya geldiğini ileri sürse de aldığı puanlarla Cuma günü eleme potasına düşen yarışmacı oldu.

Gelinim Mutfakta 9 Eylül Cuma Kim Elendi

5 Eylül 2002 tarihinde başlayan yarışma programında Merve, aldığı düşük puanlardan dolayı, Gelinim Mutfakta 9 Eylül Cuma kim elendi sorusuna en yakın isim oldu. 

9 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi - Sibel

Emel 7 puan farkla eleme potasına düşen yarışmacı olduğu işçin 9 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? sorusuna cevap olsa da Sibel ile arasında ki puanların Cuma günü kapanabilecek olması, elenecek kişi son ana kadar belli olmayacak.

Yeni gelen yarışmacıların, geldiği hafta elene potasına düşmesi halinde, o yarışmacıların elenme oranlarına bakıldığında, %96,7’lik bir oran olduğu görülüyor.

Gelinim Mutfakta Merve Karaca Kimdir
Gelinim Mutfakta Merve Karaca Kim

Son kaynananın verdiği puanlama ile bu hafta Gelinim Mutfakta 9 Eylül Cuma kim elendi? sorusunun cevabı da kesin olarak belli oldu.

Tuğba: 71 + 5 = 76
Emel: 63 + 20 = 83
Sibel: 45 + 19 = 64
Merve: 38 + 11 = 49

Bu hafta 5-9 Eylül Gelinim Mutfakta kim elendi sorusuna cevap olan gelin Merve oldu.

Gelinim Mutfakta 9 Eylül Cuma Kim Elendi: Merve Elendi

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu