Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 9 Eylül Pazartesi Hilal Ve Kaynanası Suzan Kim?

9 Eylül 2019 Pazartesi Gelinim Mutfakta yarışmasına yeni gelen Hilal ve Kaynanası Suzan hanım hakkında edindiğimiz tüm bilgileri, bu yazımızda sizler için hazırladık.

Daha önce yarışmaya yeni gelen kaynana, gelinlerden daha fazla dikkat çekiyordu. Son bir kaç bölümdür gelinler daha aktif olduğunu görsek de bu hafta yeni gelen yarışmacılardan kaynana Suzan hanım, gelininden daha aktif ve daha istekli olduğunu görüyoruz.

=> [kirmizibuton]23 Eylül 2019 Gelinim Mutfakta Pınar[/kirmizibuton] Kim olduğunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Her yeniş gelen yarışmacı, daha doğrusu yeni gelen kaynana, programda verilen puanlama kısmını %100 etkiliyor. Zira daha önce kaynanalar normal bir puanlama yaparken, diğer kaynananın 5-1-1-1 gibi bir puanlama yapmasına, mevcut kaynanaların da kayıtsız kalamayacağı için ilk gün Suzan kaynananın nasıl puanlar yapacağı, bil hassa önemli.

=> [pembebuton]13 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puanlar[/pembebuton] hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

9 Eylül Gelinim Mutfakta Hilal ile Kaynanası Suzan

Gelinim Mutfakta programının 9 Eylül 2019 Pazartesi günü yayınlanacak olan 346. bölümünde programa dahil olan yeni gelin hilal ve onun kayın validesi Suzan yarışmaya yeni gelen yarışmacılar oldu.

=> [mavibuton]12 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi[/mavibuton] kim olduğu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Genel de yeni gelen yarışmacılar, Reyhan hanıma karşı dolu olarak gelse de bir hafta sonunda elenerek, yarışmadan ayrılıyorlar. Ancak bu hafta yarışmaya gelen Hilal ve Suzan hanım, oldukça iddialı ve bu iddiasını programda konuşturacağını düşünenlerden biriyim.

=> [pembebuton]11 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi[/pembebuton] kim olduğu hakkında bilgi almak için tıklayınız.Gelinim Mutfakta Yeni Gelen Hilal Ünal ve Kaynanası Suzan Ünal

Geçtiğimiz hafta yarışma programına kim veda etti de Hilal geldi? Diye düşünebilirsiniz. Kısaca geçtiğimiz hafta yarışmaya Yağmur katılmış ve kocasını GPS den takip edeyim derken, yemeklerini istediği gibi yapamayarak, her geçen gün gerisin geriye gitmesi sonucunda 6 Eylül 2019 Cuma günü haftanın en düşük puanı alan yarışmacısı olduğu için Yağmur, programa veda etti.

=> [mavibuton]10 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/mavibuton] hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.9 Eylül Gelinim Mutfakta Hilal Ve Kaynanası SuzanYağmur’un yerine 9 Eylül 2019 Pazartesi günü yerine gelen isim Hilal ve kaynanası Necla’nın yerinde de Suzan hanım geldi. Suzan hanım, Necla hanımın tersine oldukça hakkını savunan ve rakiplerine göz dağı verebilen bir kişi olarak ilk izlenimleri verdiğini düşünüyorum. Özellikle Reyhan hanımın sırtına vurmasından sonra 

“Elini kolunu çek! Eline ve koluna sahip ol!”
Suzan

Genel de yeni gelen yarışmacılar İstanbul ilimizden katılıyor. Bunun ne büyük sebebinin çekimlerin ve stüdyonun İstanbul da olması ve ve haftanın üç günü çekim yapılmasında dolayı, daha uzak yerlerden uzun süreli yarışmacı katılımı bir haylı az oluyor. Ancak buna rağmen bir çok yarışmacı da İstanbul dışında başvuruda bulunduğunu da biliyoruz. Bugün yarışmaya gelen Hilal aslen İstanbullu. 

=> Bu arada Hilal’in [mavibuton]9 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları[/mavibuton] sırasında kaç puan aldığını görebilmek için tıklayınız.

9 Eylül Pazartesi (2019) günü yarışmaya katılan Gelin Hilal‘in (Ünal) bilgileri;

 • 13 yıllık evli
 • İki oğlu var
 • 10 ve 4 yaşında iki çocuk sahibi
 • Aslen Sivaslı
 • İstanbul da doğma büyüme
 • İstanbul’dan katılıyor
 • Yarışmaya katılmayı kaynı istemiş

9 Eylül Pazartesi yarışmaya katılan Kaynana Suzan hakkındaki bilgiler

 • Aslen Karslı
 • İstanbul’da İkamet Ediyor
 • İki oğlu Var
 • 1974 yılından Beri İstanbul da Yaşıyor
 • İstanbul Esenyurt da İkamet Ediyor 

Kısaca yeni gelen yarışmacılar hakkında edindiğimiz bilgiler bu kadar.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu