Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 9 Mart Pazartesi Canlı İzle!

Gelinim Mutfakta 9 Mart Pazartesi Canlı izle konusunda bazı sıkıntılar olduğunu ve internetten Gelinim Mutfakta izlemek isteyenler için bazı alternatif yollardan bahsedeceğiz.

=> Gelinim Mutfakta 9 Mart 2022 Çarşamba Toplam Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

9 Mart Pazartesi Kanal D canlı nasıl izleneceğini konusunda sizleri bilgilendirmek istiyorum. Bazı zamanlarda kanal D’nin normal sitesinden izleyemeyenler için bu konuda tek alternatifin ne olduğu oldukça merak ediliyor. Bu alternatif açıklayacağız.

9 Mart Pazartesi gelinim Mutfakta Canlı izleme konusuna birazdan geçeceğim. Öncelikle bugün yarışma programına efsane yarışmacılar arasında Hatice Karabulut Katıldı. Hatice kavgalı ayrıldığı ve haber vermeden gittiği yarışma programına gelmesi bizleri oldukça şaşırtsa da yine lezzetin kraliçesi edası ile gelmesi bizlere hiç de inandırıcı gelmedi.Gelinim Mutfakta 9 Mart Pazartesi Canlı İzle

İç yapımla alakalı bazı fısıltılar duyuyor ve kulağımıza geliyor. Bu konuda bazı anlaşmaların olduğu da söylense de birebir duymadığımız hiç bir bilgiyi aktarmak ve kimseyi zan altında bırakmak da istemiyorum.

=> 9 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Haftanın ilk bölümünü birazdan vereceğim alternatif kısımda izlemeyenler için yukarıda yarışmacıların aldığı puanları aktardım. Hemen alt kısımda ise Hatice Karabulut kim olduğu konusunda sizleri bilgilendirmek istedim.

=> Gelinim Mutfakta Hatice Karabulut kim olduğunu görmek için tıklayınız.

9 Mart Kanal D Canlı Yayın Alternatifi

9 Mart 2020 Gelinim Mutfakta yarışmasını canlı izlemek isteyenler öncelikle kanald’nin kendi İnternet sitesi her zaman 1. önceliğimiz olsun. Bu kısmında  kanald/canli-yayin kısmından yayını izleyebilirsiniz.

=> 9 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Kuşbaşılı Milföy Topları malzemeleri ve tarifi için tıklayınız.

Burada bir sıkıntı olması halinde ise izleyebileceğiniz tek alternatif ise tivibu üyeliği bulunanlar kendi kullanıcı adı ve bilgileri ile bilgisayar ve telefondan yayını rahatlıkla izleyebilirler.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu