Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 9 Nisan Cuma Kim Elendi? Bu Hafta Kim Gitti

9 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendiği Belli Oldu!

Gelinim Mutfakta 9 Nisan Cuma Kim Elendi? Hangi gelin bu hafta yarışmadan ayrıldı? Bu hafta en düşük puanları kim aldı? Ayten mi yoksa Esra mı elendi? Yoksa bu hafta yarışmaya gelen Ece mi elendi? 9 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi hangi gelinin yarışmadan ayrıldığı son puan sonuçlarına göre belli oldu.

=> Gelinim Mutfakta 16 Nisan Cuma Kim Elendi görebilmek için tıklayınız.

SEDA SAYAN HAFTANIN EN DÜŞÜK PUANLARINI ALAN ESRA BİRİNCİ’NİN ELENMESİNİ İSTEMEDİĞİ İÇİN BİR HAFTADAHA KALMASINA MÜSADE ETTİ

5 Nisan 2021 tarihinde Kanal D ekranlarında başlayan yarışma programında Ece Gür ve kaynanası Sevda hanım dahil oldu. Eve geldiği haftanın daha ilk bölümünde mektepli bir aşçı olduğunu, aşçı olarka bazı kurumlarda yardımcı aşçı olarak çalıştığını dile getirmesi üzerine eski yarışmacıları büyük bir korku saldı.

9 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim elendi

Ece Gür ilk geldiği haftanın ilk puanlamasında günün birincisi olup çeyrek altını alan gelin olurken, eskiler Ece’den korkmaya iyiden iyiye başladı. Lakin Haftanın ikinci ve üçüncü bölümünde Ece beklentilerin altında kalan performansı ile eski yarışmacılar derin bir “Oh!”  çekti.

Ece kendisinden beklenilen performansı yeniden ortaya koyabilmek adına Perşemben günü ya tamam ya devam mücadelesine çıkarak eleme potasında kendisini kurtarmak için çok ama çok önemli bir halle yaptı. Ece’nin bu hamlesi ile dört yarışmacı da adeta eleme potasına düşmüş oldu.

Gelinim Mutfakta 9 Nisan Cuma kim elendi

Cuma puanlamasına başlamadan önce yarışmacıların toplam puanlarına bakıldığında birinci sırada 63 puanla Ayten yer alırken Ece sadece 58 puanla son sırada yer aldı. Lakin birinci ile arasında sadece beş puan farkın olması, gelecek ilk kaynana mevcut sıralamayı %100 değiştirebilecek güçte olmasında dolayı dört yarışmacı da gelinim mutfakta kim elendi sorusunun muhatabı oldu.

Gelinim Mutfakta 9 Nisan Cuma Kim Elendi

5 Nisan Pazartesi günü başlayan ve 9 Nisan 2021 tarihinde  680 bölümün de ekranlara gelen bölüm de Gelinim Mutfakta 9 Nisan Cuma Kim Elendi sorusunun cevabı netlik kazandı. 5 Nisan 2021 tarihinden itibaren aldığı puanlar diğer üç gelinden daha düşük olan gelin haftanın sonuncusu oldu.

Gelinim Mutfakta 9 Nisan Cuma Kim Elendi Resmi

9 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi sorusunun cevabı Esra Birinci oldu.

Esra Birinci kimdir (Gelinim Mutfakta yarışmacısı)

Daha önce yarışmaya katılan lakin Aysun’un kaynanası Nurten’in haksız puanlaması nedeniyle geldiği hafta elenerek ayrılmasının ardından Seda Sayan özellikle Esra’yı yarışmaya bizzat davet etmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

7 Yorum

  1. Seda Ayten’i kollamıyor Ece’nin puanı silinmeliydi tatlının şerbetinin hepsini dökmedi kasıntı Sevda gştmeliydi Seda’nın esas tuttuğu Ece. Yarışmaya katılacak kişi bulamadılar. Seda işin çılğını çıkarttı. Eskiden 300 proğramda 600 proğramda eleme olmazdı. Kanalın yerinde olsam Seda Sayını hemen geç kalmadan kovardım. Reytiglerde dibi gördü .

 1. Tebrikler Ayten 🇦🇿🇦🇿🇦🇿 💞 Birtanesin Sen Hakk ettin Bugün eleme
  olmadı yaa Seda hanım Gelen yokmu yoksa neden böyle
  yaptınız Yinede Ayten için. çok sevindim ☺️ Benide Ağlattın kız
  Geçmiş olsun 😟 Hasta olarak kazandın ben biliyordum yüzünden okunuyordu hasta olman Benim gibisin Hastalığını
  belli etmiyorsun 😁 Süpersin Tebrik ediyorum Ayten🇦🇿👍♥️😘

 2. Seda Sayan reyting uğruna eleme yapmadı.Dudu geçmiş olsun ama böyle ayrımcılık olurmu.Esra elenmişti.O gider yerine birisi gelir,ömüzdeki hafta birisi elenir Dudu gelir.Reyting için yapılmasının nedeni,proğrama müracaat sayısı az.Fox Tv.deki yemek proğramı,na müracaat sayısı çok fazla.Çünki o proğramda her hafta yeni yarışmacılar var ve peşin 15.000 Tl veriyorlar.Aysun ve kayınvalidesi 2018 Ekim ayında bu proğramda yarıştı.Bu proğram daha ciddi.Öyle sulu şakalar yok,sadece yemek konuşuluyo.Burası tam bir kumpanya gösterisi.Ece ahçıyım diyor ama ahçılığını görmedik.Ayten bile el marifeti ile onu geçti,hatta 2 aylık bebekli seda bile sürekli fikir değiştiren kayınvalidesine rağmen mutfağa alıştı.Ece bugün şerbetinin yarısını dökmedi neden iki puanı kesilmedi.Çeyreğin gerçek sahibi Seda olaması gerekirdi.Bu proğram Seda Sayana rağmen,şarkılara ve Neriman hanıma rağmen zar zor ilerliyor.

 3. Seda hanım Ayteni kolluyor diyorsunuz ya işte bile Dikkatli bakın Ayten köftelerinin şeklini doğru yapmadı diye 2 puan
  kesti Ama Ece Şerbeti dökmemişti Puanı kesilmedi çeyreği
  ona verdi Çeyreğe Seda Gelin Hakk ediyordu Ece diğil Göz
  yumdunuz Seda hanım Doğru dürüst olun Lütfen 🙏

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu