Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Aleyna Kim? Kaynanası Cemile Hanım Nereli? 29 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Yeni Gelen Yarışmacı

Gelinim mutfakta 29 Ekim Pazartesi  günü yeni bir haftaya başladık. Her hafta sonu ayrılışlar hüzünlü olduğu gibi yeni başlangıçlar ise umut dolu yeni yarışmacı ile Gelinim Mutfakta kaldığı yerden devam ediyor. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun diyerek bu gün Gelinim Mutfakta Aleyna katıldı. Tabi Aleyna’in kaynanası hanım hanımcık kaynana Cemile de katıldı. Aleyna’nın [pembebuton]Gelinim Mutfakta 2 Kasım puanları[/pembebuton] için tıklayınız.

Kanal D’nin efsane olma yolunda emin adımlarla ilerleyen ve Fatih Ürek’in sempatik sunumu ile güne neşe ile başlamamızı ağlayan Gelinim Mutfakta yeni gelen gelin Aleyna hakkında edindiğimiz bilgileri birazdan paylaşacağız. Aleyna’nın [saributon]Gelinim Mutfakta 1 Kasım puanları[/saributon] için tıklayınız.

Yarışma Programının 161. bölümünde dahil olan Aleyna’in yemek yapmasındaki performansı oldukça merak ediliyor. Aleyna’nın, [kirmizibuton]Gelinim Mutfakta 31 Ekim puanları[/kirmizibuton] için tıklayınız.

Ezgi sevenleri kadar sevmeyenlerin de bir hayli fazla olduğunu düşünürsek, gelen her yarışmacı Ezgi’yi göndermeye geldiğini ve yarışmada Ezgi’nin bıraktığı tahtı kendisi alması için çabaladığını gördük. Aleyna’nın [pembebuton]Gelinim Mutfakta 30 Ekim puanları[/pembebuton] için tıklayınız.

Bu zamanda kadar Ezgi’yi bir tek Başak Tahtından indirse de son hamleyi yapamadan elendi. Bu hafta Gelinim Mutfakta Aleyna kim olduğunu anlatırken aslında Ezgi’yi alt edebilecek olup olmaması da çok önemli bir argüman oldu.

Yarışmanın fragmanına şöyle bir göz gezdirdiğimizde Aleyna’in kaynanası ile Reyhan hanım oldukça iyi anlaştığını ve bazı konularda fikir birliği olduğunu görünce Ezgi’ye rakip değilde destekçi olarak gelmiş olabileceğini seçeneğini de düşündürdü. Gelinim Mutfakta Aleyna ile Kaynanası Cemile hanım hakkında ki bilgiler yazının ilerleyen kısmında verilmiştir. Aleyna’nın [mavibuton]Gelinim Mutfakta 29 Ekim Puanları[/mavibuton] için tıklayınız.

29 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Aleyna Kim? Kaynanası Cemile Kimdir?

Gelinim Mutfakta Aleyna kim olduğunu aktarırken, kaç yıllık evli ve aslen nereli olduğunu merak edenler de olabiliyor. Hatta bazen sitemize kişinin özel adresini isteyenler dahi çıkabiliyor. Kişilerin özel hayatını ilgilendiren kişisel bilgileri paylaşmıyoruz. Tam adresi, tam doğum tarihi gibi kötü emellere sahip kişilerin ellerine geçmemesi yüzeysel bilgiler verip asıl bizi ilgilendiren kısmı olan 29 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta yeni gelen yarışmacı Aleyna‘in performansı ve aldığı puanlar olduğu için daha çok bunların üzerinde duracağız. Zaman zamanda fark ettiğimiz huylarından bahsedip bu yazımızı güncel tutacağız. [pembebuton]Gelinim Mutfakta Ezgi kim[/pembebuton] olduğunu merak ediyorsanız tıklayınız.

Yeni gelen gelin Aleyna’in kaynanası Cemile hanımı da bu yazımıca elimizden geldiğince tanıtmaya çalışacağız. İlk olarak edindiğimiz izlenime göre gayet uysal ve ağır başlı bir yapısı olduğunu ve yüzünden gülücüklerin eksik olmadığı bir kaynana profili çiziyor. Bizler için ve gelinler için asıl önemli olan ise puanlama kısmında adaletli bir puanlama yapıp yapmayacağı çok önemli. Bakalım nasıl bir puanlama yapacak.gelinim mutfakta aleyna resmi

29 Ekim gelinim mutfakta Aleyna ile kaynanası Cemile hanım yarışmaya dahil oldu. Bu yazımızda yeni gelen Gelinim Mutfakta Aleyna kim? kaynanası Cemile hanım nasıl biri, hakkında detaylı bilgileri bulabilirsiniz. Gelinim Mutfakta yeni gelen yarışmacı hakkında ki bilgiler en alt kısımda verildi. 

Gelinim Mutfakta Aleyna Hakkındaki Bilgiler 

  • Çekmeköy’den katıldı
  • Aslen Trabzonlu
  • 6 aylık Evli

Aleyna’in kaynanası Cemile Hanım

  • Beykoz’dan katıldı
  • Aslen Ordulu
  • Bir oğlu İki Kızı Var

Gelinim Mutfakta Aleyna’in Yarışmaya Katıldığı Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu