Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Aleyna Pırlak, Kaynana Macide Pırlak Kimdir – 6 Ocak 2020

Gelinim Mutfakta Aleyna ve kaynanası Macide Pırlak 6 Ocak 2020 Pazartesi programa yeni katışan yarışmacılar oldu.

Geçtiğimiz hafta haftanın en düşük puanını alan Burçin tam eleneceği sırada Aydan artık gel gitlerden yorulduğunu bahane edip yarışmadan çekildi. Bu hafta Aydan’ın yerine Aleyna Pırlak yarışmaya katılan yeni gelin oldu. Aydan’ın kayın validesi Hülya’nın yerinde ise Macide Pırlak gelmiş oldu.

=> Bu arada [pembebuton]Gelinim Mutfakta Betül Sarıboya[/pembebuton] hakkında bilgi almak için tıklayınız.Gelinim Mutfakta Aleyna ile Macide - 6 Ocak 2020 Yeni Gelen Yarışmacılar

=> [mavibuton]10 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/mavibuton]? sonucunu görmek için tıklayınız.

Fatih Ürek yarışmaya katılan yeni, gelin Aleyna’yı geçtiğimiz hafta Bursa da da seçmelere gittiği ve oradan seçtiklerini açıkladı. Programa katılan Aleyna hiç bir resim getirmemesi Fatih Ürek’in dikkatinden kaçmadı. Neden resim getirmediğini sorduğunda kaynana Macide olaya direk atlayarak şu sözleri söyledi.

=> [mavibuton]9 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Bugün[/mavibuton] verilen puanları görmek için lütfen tıklayınız.

“Ben resme karşıyım. Resmin karşımda durmasında hiç hoşlanmam!”
Yeni kaynana Macide

=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 8 Ocak Çarşamba Günün Birincisi[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

30 Aralık Gelinim Mutfakta yeni gelen Aleyna ile birlikte Aleyna’nın kayın validesi Macide hanım hakkındaki tüm bilgileri yazının en son kısmında maddeler halinde açıkladık. 

=> [pembebuton]7 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/pembebuton] sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Aleyna Kimdir? (6 Ocak 2020)

6 Ocak 2020 tarihinde Aydan’ın yerine programa katılan Aleyna, uzun süredir programı izlediğini ve yabancılık çekmeden yarışacağını diye getirdi. Ezgi’nin masasında yarışmaktan dolayı çok şanslı olduğunu açıkladı.Not: Gelinim Mutfakta Aleyna kim olduğunu yazının en son kısmında maddeler halinde ekledik.

Bu arada => [mavibuton]6 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları[/mavibuton] sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.6 Ocak 2020 Gelinim Mutfakta yeni Gelen Kaynana Macide İle Gelini Aleyna

Gelinim Mutfakta yeni yarışmacı Aleyna bu programa katılmayı kendisi istediğini, kayın validesi ile birlikte bu programı yakından takip ettiklerini, geçtiğimiz hafta Bursa ilinde seçmelere geleceğini duyan ikili programa katılmak için seçmelere katıldığını açıkladı.

30 Aralık 2019 yeni gelen Gelinim Mutfakta Macide kaynana, oğlu daha önce bir başka birisini sevdiğini ama gelini olmasını istemediği için ayrıldığını söyledi Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?Gelinim Mutfakta Macide (Kaynana) Gelini Aleyna - 6 Ocak 2020

Yorumlarınızı yazının en sok kısmında paylaşabilirsiniz. Şimdi bu hafta yeni gelen yarışmacı Aleyna ile kaynana Macide hakkındaki tüm bilgiler yazının devamında sizleri beklemektedir. 

Gelinim Mutfakta Aleyna Pırlak (6 Ocak 2020 Yeni Gelen Gelin)

Gelinim Mutfakta Aleyna - 6 Ocak 2020 Yeni Gelen Gelin

  • Bursa’dan yarışmaya katılıyor
  • Bir evin tek gelini
  • 2 yıllık evli
  • 8 aylık erkek bebeği var
  • 22 yaşında Yarışmaya katılmayı kendisi istemiş olduk 

Gelinim Mutfakta Macide Pırlak (6 Ocak Yeni Gelen Kaynana)

  • Bursa’dan yarışmaya katılıyor
  • Gelinin çok seviyor
  • Bir oğlu bir kızı var
  • İki Çocuk annesi
  • Bir torunu var

Bu hafta 6 Ocak 2020 Pazartesi ile 10 Ocak 2020 haftasında yarışmaya katılan kaynana Macide’nin gelir gelmez resimleri kaldırmaya çalışması hakkında ne düşünüyorsunuz. 

Gelinim Mutfakta Aleyna Pırlak’ın Geldiği Bölüm

6 Ocak 2020 Pazartesi günü 431. bölümde programa Aydan’ın yerine katılan Aleyna Pırlak’ın geldiği bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu