Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Altın Final Haftası Başlıyor!

Gelinim Mutfakta Altın Final adı ile duyurulan 2021-2022 sezonun final haftası kesinleşti. Gelinim Mutfakta final haftasında neler var? Hangi yarışmacılar gelecek? Gelinim Mutfakta Sezon finali ve tarihi hakkında merak edilen bilgiler bu haberimiz de sizleri bekliyor.

23 Ağustos 2021 tarihinde başlayan yeni sezon da gerek sunucuların ard arda değişmesi, gerekse birbirinden iddialı yarışmacıların katılması ile bu sezon Gelinim Mutfakta yarışması, altın sezonunu yaşadı. Bu altın sezonu altın finalle noktalamak için start verdi.

=> Gelinim Mutfakta Altın Final Yarışmacıları 2022 hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Geçtiğimiz yıl yani 2020-2021 sezonunu Seda Sayan sunmuştu. Bu sezon tarzı ve yaptıkları ile gündem olan, 4 yıldır süre gelen bir çok kuralı değiştiren Nursel Ergin, bu sezon finalinde sunucu olarak programın başına yer alacak.

=> Gelinim Mutfakta Bilezik Listesi En Baştan İtibaren görmek için tıklayınız.

Hafta içi 13:00 da yeni bölümleri ile ekrana gelen, haftanın başına yeni ismin katıldığı, hafta finalinde en düşük puanı toplayan gelinin elendiği, en yüksek puanı alan gelin ise beş bileziği aldığı yarışma programında 2022 yılının sezon finali ve ayrıntıları belli oldu.

Gelinim Mutfakta Altın Final Ne zaman Başlayacak

Bu sezon 23 Ağustos tarihinde başladığı için sezon final tarihide oldukça merak edilmekte. 20 Mayıs hafta finali tamamlandıktan sonra “Altın Final” adı altında 2022 gelinim Mutfakta sezon finali duyurulmuş oldu. Yakında başlayacağı söylenen sezon finalinin başlama tarihi ve süresi de netleşmeye başladı.

Gelinim Mutfakta Altın Final 2022
Gelinim Mutfakta Altın Final 2022 Tarihi Kesinleşti

Geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezon da 4 hafta sürecek olan sezon finalinde bu defa 20 değil, 25 bilezik verilecek. Geçtiğimiz sezon finali şampiyonu olan Aysun, bu sezon da yarışmada olup olmayacağı merak konusu olsa da izleyenleri oldukça şaşırtacak isimlerin katılması bekleniyor.

Gelinim Mutfakta Altın Final Ne zaman Başlayacak diye merak eden izleyiciler için 30 Mayıs 2022 tarihi ön plana çıkıyor. Programların yayın akışı ile bu süre bir hafta ertelenebileceğini de unutmamak gerek

Gelinim Mutfakta Final Tarihi 2022

23 Ağustos 2021 tarihinde başlayan yarışma programın da altın final heyecanı merakla beklenirken, 2022 Gelinim Mutfakta final tarihi de aynı şekilde merak edilmekte. 30 Mayıs 2022 tarihîde başlaması beklenen yarışma programı, 24 Haziran 2022 tarihinde son bulacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu